1 września rusza nowe studio TVN24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hohoho jakiÂś maÂły teÂścik siĂŞ nam tutaj szykuje!!! Bardzo lubiĂŞ testy.
Niestety zdjêÌ studia Wiadomoœci i poprzedniej muzyki nie mam, posiadam natomiast mp3 z obecn¹ muzyk¹. Szperaj¹c w interencie znalaz³em równie¿ stare intro - to przedostatnie, ale niestety nie pamiêtam ju¿ gdzie to by³o :oops: :oops: :oops: . Mam jednak nadziejê, ¿e uda mi siê znaleŸÌ ta stronê jeszcze raz. (to by³a strona firmy, zajmuj¹cej sie produkcj¹ czo³ówek dla stacji telewizyjnych i reklam.

A teraz odpowiedzi na pytania:

1 Po raz pierwszy WiadomoÂści pokazaÂły siĂŞ na antenie TVP1 18 listopada 1989 r. A wiĂŞc juÂż niedÂługo redakcja bĂŞdzie obchodziÂła 15 urodziny. Pierwszym kierownikiem zespoÂłu byÂł Jacek Snopkiewicz (zrezygnowaÂł protestujÂąc tym samym, przeciwko wypowiedziom prezesa M. Terlickiego - obecnie TV PULS, ktĂłry stwierdziÂł w sejmie, iÂż w redakcji WiadomoÂści pracujÂą dawni UB-cy, dzisiaj Snopkiewicz kieruje AkademiÂą TelewizyjnÂą TVP). Pierwszy serwis poprowadziÂł twĂłrca Teleexpresu Wojciech ReszczyĂąski.

2 Marta Grzywaczewska zrezgnowaÂła z pracy w wiadomoÂściach TVP dla BogusÂława Bagsika (tak tak tego od afery Art B, czasami w migawkach filmowych byÂło widaĂŚ, jak oczekuje na swojego narzeczonego przed salÂą rozpraw.) Szkoda, Âże juÂż nie pracuje w TVP, byÂła naprawdĂŞ dobra, ale miaÂła teÂż jeden mankament - ona ma zeza, byÂło to nawet widaĂŚ mimo specjalnych okularĂłw. W WiadomoÂściach przepracowaÂła 7 lat. Nie pamiĂŞtam dokÂładnie kiedy zrezygnowaÂła, ale byÂł to chyba 1999 r.

PS Bynajmniej ekspertem w sprawie WiadomoÂści nie jestem, po prostu wiem troszeczkĂŞ wiĂŞcej na ich temat niz wielu uczestnikĂłw tego forum. Fakt, przecieÂż to strony miÂłoÂśnikĂłw TVN :lol: :lol: :lol:

PS wyglÂąd studia przypominam sobie wchodzÂąc na strony z capsami prezenterek - naprawdĂŞ moÂżna siĂŞ nieÂźle uÂśmiaĂŚ oglÂądajÂąc te Âściany pomalowane na niebiesko - 1989 r lub sweterki i koronkowe koÂłnierzyki prezenterek.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

a ja mam dla ciebie spostowanie:
1. Nie Mart Grzywaczewska tylko Marta Grzywacz
2. Pamietam te scianke
3. Na stronie http://www.ppt.friko.pl masz zdjcia doroty bukowskiej i gosi szelewickiej
4. Mozesz mi jasniej przedstawi te sprawe Bagsika i Marty G.
5.Na stronie jakubowska.pl w dziale zyciorys masz filmik jak to byB pani Minister wychodzi sobie ze studia zabierajc Torebke
6. co[ super hiper extra dla experta przygoyuj sie.....
"Kto dawniej prowadzil Wiadomosci :idea: :idea: :idea:

P.S. WymieD przynajmniej 3 osoby
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

aha tu masz jeszcze filmiki z wiadomo[ci z 97 i ta super muzyczka!!! http://www.mateusz.pl/mt_asp/potop/realv.asp :lol:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

doktorzefaust1 jakie znasz te strony bo ja tylko ppt.friko.pl panda.friko.pl
peptocapsy.friko.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1. AleÂż tak, oczywiÂście chodzi o MartĂŞ Grzywacz - ale ja zawsze potrafiĂŞ stworzyĂŚ coÂś nowego, np wÂłaÂśnie Grzywaczewska lub Krzysztof Ziomecki zamiast Ziemiec (prezenter TVN24)
2. DziĂŞkujĂŞ za informacje o moÂżliwoÂści pobrania filmu z JakubowskÂą. ByÂłem kiedyÂś na stronie http://www.jakubowska.pl, ale prawdĂŞ mĂłwiÂąc nie "studiowaÂłem" dokÂładnie zawartoÂści. Teraz widzĂŞ, Âże warto. :lol:
Niestety nie znam innych dodatkowych stron (niÂż te, ktĂłre wymieniÂłeÂś), z capsami prezenterek, jest jeszcze jedna, ktĂłrej nie wymieniÂłeÂś, ale wiĂŞkszoÂśc osĂłb wypowiadajÂących siĂŞ na tym forum juÂż jÂą zna

http://prezenterki.w.interia.pl/menu.htm

MoÂżna tam byÂło zobaczyĂŚ zdjĂŞcia min. M. Prokopiuk KĂŞpki, M. SÂłupkowskiej, A . Konarskiej i wielu wielu innych.
3 Prawdê mówi¹c to nie wiem, jak do koùca by³o z Mart¹ grzywacz - czy zrezygnowa³a sam, czy tez dosta³a wybór - Wiadomoœci lub B. Bagsik. Niestety chyba wydarzenia potoczy³y siê wed³ug tego ostatniego planu. Z drugiej strony, jednak naprawdê nie wypada, aby prezenterka najwiêkszego serwisu informacyjnego w Polsce (wtedy Fakty nie mog³y pochwaliÌ siê du¿¹ popularnoœci¹ oraz widowni¹) by³a ¿on¹ lub spotyka³a siê z osob¹ skazan¹ na wiêzienie za oszutwa finansowe.
4. Beata Kolis - wydania od 6.00 do 8.00
Bogdan Ulka (obecnie reporter)
Marcin Zimoch (dzisiaj TAi oraz prezenter programu Kawa czy herbata)
SÂławomir Siezieniewski (obecnie Kurier TVP3)
MaÂłgorzata Motyl (obecnie Kurier TVP3)
Magdalena Michalak (dzisiaj Studio Senat TVP3 i TVP3 ÂŁĂłdÂź)
Marta Grzywacz
GraÂżyna Bukowska
MaÂłgorzata Szelewicka
Filip ÂŁobodziĂąski (dzisiaj dzinnikarz prasowy)
Aleksandra Jakubowska
Wojciech ReszczyĂąski
TOMASZ LIS jak mogÂłem zapomnieĂŚ wydanie wieczorne
Ostatnio zmieniony piątek 30 lip 2004, 11:53 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 3 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

masz jakos wicej informacji o beacie Kolis bo jej nie pamietam
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, porwadziÂła WiadomoÂści (pierwsze wydania miĂŞdzy 6.00 a 8.00) do ok 2002r, nastĂŞpnie zostaÂła zwolniona podczas zmniejszania zatrudnienia w TVP. Dzisiaj - jeÂżeli siĂŞ nie mylĂŞ- pracujĂŞ w Polskim Radiu w programie pierwszym. W TVP zajmowaÂła siĂŞ - obok Iwony Maruszak i Katarzyny Kolendy Zalewskiej - relacjami z obrad sejmu i zwÂłaszcza senatu, przez pewien czas komentowaÂła rĂłzniez pracĂŞ sejmu. Moim zdaniem byla dobra i powinna zostaĂŚ - nie kaÂżdy wszak potrafi streÂściĂŚ w trzech minutach to o czym przez caÂły dzieĂą dyskutowali posÂłowie lub senatrowie.

PS ale np nie wiem, kto stworzyl obecn¹ scenografiê dla Wiadomoœci oraz muzykê i czo³ówkê. Czy by³ to ktoœ z TVP, czy mo¿e jakaœ firma zajmuj¹ca siê budow¹ scenografii. Kiedy 3 czerwca 2002 r wprowadzili now¹ scenografiê - to jest ta obecna- wóglê nie powiedzieli kto jest autorem projektu etc, równie¿ w gazetach nie by³o na ten temat ¿adnych informacji.
Ostatnio zmieniony piątek 30 lip 2004, 11:27 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ju| pamietam taka blondynka!!! powiedz cos jeszcze ciekawego na temat wiadomosci
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, blondynka, nie wiem chyba miĂŞdzy 35 a 45, chociaÂż wiem, Âże o wieku paĂą siĂŞ nie dyskutuje.
A co to Kwatek jesteÂś jakimÂś wiĂŞkszym fanem TVP? Ps moÂżna znasz odpowiedÂź na moje pytanie postawione w ostatnim poÂście o scenografii WiadomoÂści? SzukaÂłem w internecie ale niczego nie znalazÂłem.

ps tutaj teÂż jest coÂś ciekawego: (nawet dla fanĂłw TVN)

http://www.boguc.art.pl/Anims.htm

I tak o to dyskutujÂąc o nowym studiu TVN24 doszedÂłem do TVP, obiecujĂŞ kolejnym razem bĂŞdĂŞ siĂŞ pilnowaÂł :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

nie tylko mnie to interesuje
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

To naprwdĂŞ miÂłe, Âże mogĂŞ sobie porozmawiaĂŚ z kimÂś na temat moich maÂłych zainteresowaĂą. :P :P :P
CzujĂŞ siĂŞ czasami tutaj naprawdĂŞ jak na staroÂżytnym greckim forum :P

PS dopisaÂłem kogoÂś do listy osĂłb prowadzÂących WiadomoÂści - jak mogÂłem o nim zapomnieĂŚ????!!! :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

doktorfaustus1 pisze: CzujĂŞ siĂŞ czasami tutaj naprawdĂŞ jak na staroÂżytnym greckim forum
no to teraz mao|esz z kim[ o tym pogadac! :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

mam pomysB utworze w cz[ci TELEWIZJA forum o wiadomo[ciach
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A ten wÂątek niech prowadzi do najnowych informacji na temat zmian w studiu tvn24 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

nie moge sie doczekac STUDIA tvn24 i faktow :D :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości