Prezenterzy pogody

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Jak to brzydka ??
Mo¿e najpiêkniejsza nie by³a, ale za to œwietnie prowadzi³¹ prognozy i zachwycaj¹co siê uœmiecha³a.
W tym godzinowym systemie TVNmeteo, w ktĂłrym prezenter jest tak jakby gospodarzem wszystkich seriwsĂłw doskonale sie sprawdzaÂła. Teraz bez niej tak nudno juz na tym kanale :(
YOgi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 15:25

Post autor: YOgi »

czy ja wiem czy byÂła Âświetna??? oni sie wszyscy usmiechaja, a wole patrzec na Maji usmiech niz na niÂą. ps. i na szczescie juz nie bede na nia patrzyl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Sorry, ale Marzena by³a wyj¹tkowa. I to j¹ wyró¿nia³o.

Poza tym to zauwaÂżcie, Âże same blondynki pracujÂą i w TVNmeteo i TVN24.
YOgi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 15:25

Post autor: YOgi »

nie wiem w czym byÂła wyjÂątkowa, a co do blÂądynek, to chyba nie kolor wÂłosĂłw swiadczy o kompetancjach, nie sÂądzisz?
Inea

Post autor: Inea »

maciejek pisze:Dlaczego nie lubisz Tomasza Zubilewicza? :roll:
Teraz go nie lubiĂŞ, ale moÂże za miesiÂąc mi siĂŞ odmieni, tak jak z HelenÂą. :wink:

A co do Marzeny - zgadzam siĂŞ, bez niej jest bardzo nudno; TVNMeteo oglÂądam tylko dla programu 'Maja...', bo niektĂłre rzeczy przydadzÂą mi siĂŞ na biologiĂŞ...i rano, przed wyjÂściem do szkoÂły, a kiedyÂś byÂło inaczej... :(
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Sory Âże odgrzewam kotleta ale znalazÂłem pewne zdjecia:

1. Kasia Trzaskalska w TVN-ie! Obrazek

2. Tomek Zubileiwcz ( wtedy to pogoda w jego wykonaniu byla najlepsza!) Obrazek ( takich mapek w TVN nie pamietam :oops: )

3. Obrazek

4. Zawsze mnie nurtowalo co to za pani??Obrazek

5. Obrazek
Żartowałem.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

TeÂż sobie nie przypominam tych mapek. Do czasu TVNmeteo prawie Âżadnych rewolucyjnych zmian na mapach nie byÂło.
A TrzaskalskÂą pamiĂŞtam. Zawsze miaÂła jakieÂś problemy z gÂłosem.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Wiesz co wydaje mi sie ze te zdjĂŞcia z Zubim ( przezwisko Tomaka Zubilewicza) zostalo zrobiona podczas prĂłb kamerowych, poniewaz studio wyglada zupelnie inaczej (nie ma ttej scianki z czerwonego piaskowca obok duzego monitora)
Żartowałem.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Tych ¿ó³tych map Polski te¿ nie pamiêtam, ale Europy taka by³ dosyÌ d³ugo, ze strza³kami sk¹d idzie ciep³o lub zimno oraz z wy¿ami i ni¿ami (i wartoœÌ ciœnienia). Pamiêtam, ¿e w poczatkach wprowadzili coœ bardzo dziwnego. Nie wiem czy to ich twórczoœÌ czy IMiGW, ale wy¿e i ni¿e nazywali po imieniu tak jak w Stanach na mapach CNN nazywaj¹ huragany. Ni¿e by³y od A, a wy¿e od ¯ i w górê. I tak na przyk³ad jednego by³ ni¿ Barbara i wy¿ Zygmunt, a kilka dni póŸniej ju¿ Celina i W³odzimierz i u¿ywali tych nazw a¿ do ich wype³nienia. Jak powsta³ nowy uk³ad baryczny, to z nastêpnymi imieniami. Odeszli z czasem od tego. Pierwszy raz i tylko tam siê z tym spotka³em.


Czerwone Âścianki z piaskowca jak najbardziej pamiĂŞtam. Majka siĂŞ na nie jeszcze zaÂłapaÂła po odejÂściu Trzaskalskiej. Raczej nie sÂą to prĂłby kamerowe, bo specjalnie jest stroik wielkanocny w rogu (inaczej by go sobie pewnie darowali). Pewnie 1998 rok.

Ps.
A propos pogody to w Sukiennicach w Krakowie zawsze byÂła klimatyczna gablotka IMiGW z narysowanymi kolorowymi kredkami przez meteorologa frontami, ukÂładami ciÂśnienia, aktualna pogoda oraz jej prognoza. Zawsze tam zaglÂądam jak jestem, ale juÂż dawno nie byÂłem. Nadal to istnieje?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

co do tego dawnego studia to na tych zdjeciach:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

studio wyglÂąda jeszcze inaczej na zdjĂŞciu z Trzaskalska ,gdyz na zdjĂŞciu z K.T. monitory sÂą sciÂśniĂŞte do ekranu z mapÂą, a na zdjĂŞciach z I.R. Sa one b. luzno ustawione.
Żartowałem.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

kwiatek pisze:
studio wyglÂąda jeszcze inaczej na zdjĂŞciu z Trzaskalska ,gdyz na zdjĂŞciu z K.T. monitory sÂą sciÂśniĂŞte do ekranu z mapÂą, a na zdjĂŞciach z I.R. Sa one b. luzno ustawione.

One raczej nie zmieniaÂły swojego miejsca ani stopnia "ÂściÂśniĂŞcia" 8) Wszystko za sprawÂą odpowiedniego kadru- pogoda byÂła kadrowana "z boku" duzy monitor staÂł pod kÂątem. ALe nie da sie ukryĂŚ, Âże stary newsroom zmieniaÂł siĂŞ przez caÂły czs istnienia- najwiĂŞksza zmiana to lifting chyba w 2001 roku gdy doÂłoÂżono podÂświetlane Âściany. Zajrzyjcie na stronĂŞ http://www.scenografia.com.pl- tam znajdziecie zdjĂŞcia studia faktĂłw po liftingu 8) 8) 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

DziĂŞki, super! SzczegĂłlnie fajne sÂą zdjĂŞcia z "MilionerĂłw"... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Czyli studio TVN 24 miaÂło pierwotnie wyglÂądaĂŚ tak:

Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

KiedyÂś podobne (tÂło za prezenterem) miaÂło studio Informacji TV Polsat.
Żartowałem.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nawet dosyĂŚ fajne (byÂłoby). NiezÂły pomysÂł z tym tÂłem, innowacyjny. :D Szkoda, Âże niewykorzystany... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A ja zauwa¿y³em podobieñstwo w napisach CO ZA DZIEÑ z dzisiejszym Magazyn 24 Godziny. Podobny wrzut i ustawienie czcionki. Kto¶ zauwa¿y³?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości