Prześwietlenie w TVN

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, nie sÂądzĂŞ. Uwaga ma czasem dobre reportaÂże i odkrywa spore afery. PrzeÂśwletlenie nie przyciÂągnie tyle ludu.
Ala ma kota, a Miriam ma ptaszka.
NiezÂłe, niezÂłe. :D :D :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

I prawdziwe. :devil:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A mo¿ê
1. "Rozmowy w toku"
2. "Fakty"
3. "Pogoda" i "Sport"
4. "Uwaga"
5. "PrzeÂświetlenie"
6. "Na wspĂłlnej"
We³ug mnie taka wieczorna ramówka mog³a by przyci¹gn¹Ì przed telewizory wielu widzów, ktorzy nieprze³anczali by kana³u pomiêdzy programami. A co wy o tym s¹ dzicie?
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Kowal pisze:A mo¿ê
1. "Rozmowy w toku"
2. "Fakty"
3. "Pogoda" i "Sport"
4. "Uwaga"
5. "PrzeÂświetlenie"
6. "Na wspĂłlnej"
We³ug mnie taka wieczorna ramówka mog³a by przyci¹gn¹Ì przed telewizory wielu widzów, ktorzy nieprze³anczali by kana³u pomiêdzy programami. A co wy o tym s¹ dzicie?
PoboÂżne Âżyczenia, niestety...
Rozmowy, Fakty, Sport i Pogoda oraz Uwaga- oks, tak jest teraz, sprawdza sie ta kolejnoœÌ, bo jeden program buduje ogl¹dalnoœÌ dla drugiego. Ale Przeœwietlenie po Uwadze- hmm, s¹dzê, ¿e lekarze okreœliliby to jako zapaœÌ. Umówmy siê - Przeœwietlenie to program dla bardziej wyszukanego widza, a uwierz- nie ka¿dy zrozumia³by o czym panowi Sekielski i Morozowski rozmawiaj¹ ze swoim goœciem. Niestety, prime- time w komercyjnej telewizji to czas rozrywki która przyciagnie reklamodawców. Do "Na Wspólnej" ma³o kto by dotrzyma³ zapewne.
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości