[TVP3] Kurier

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak Ziemiec sÂłabym prezenterem!!!!! Buchachachachacha....
W studiu Wiadomosci siedzia³ od 31 marca do 9 kwietnia w³¹cznie. Patrycja Redo nie mia³a chyba w ostatnim czasie tak d³ugiego dy¿uru.... I wcale mnie to nie dziwi - za ka¿dym razem pokazuje jak wielkim jest beztalenciem!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, w TVP brakuje prezenterĂłw, dlatego jeden musi siedzieĂŚ ponad tydzieĂą. :D :D :D :D :D :D masz zabawny opis. :D :D :D :D To chyba dobrze Âświadczy o TVN, Âże ciÂągle nie leci Redo. MajÂą teÂż innych bdb prezenterĂł, np. AnitĂŞ Werner.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Maj¹ tak œwietnych prezenterów? To czemu tylko czêœÌ wpuszczono do studia? Zwracam uwagê, ze w TVP w tym czasie wszyscy prezenterzy mieli dy¿ury - ka¿dy dosta³ szanse. Nawet Wysocka siedzia³¹ w wieczornych wydaniach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A jakiej czĂŞÂści nie wpuszczono? WyjaÂśnisz nam swoje kolejne bzdetne twierdzenia? :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Bo¿e kolejna k³ótnia. Ja osobiœcie uwa¿am, ¿e w TVP naprawde brakuje prowadz¹cych a tych dobrych to szukaÌ z œwieczk¹:) Wed³ug mnie dobra jest tylkop dorota Gawryluk chcia¿ Justynie nie dorasta do piêt
Ostatnio zmieniony wtorek 12 kwie 2005, 15:14 przez Kowal, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróciłem!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kowal pisze:kÂłutnia
boshee. z kim ja tutaj :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

doktorfaustus1 pisze:Tak Kubs - idŸ w³¹cz sobie TVN, popatrz na ledwie czytaj¹c¹ z promptera Patrycjê Redo i podziwiaj ten bezgraniczny talent.
Rozumiem, Âże obca jest ci merytoryczna dyskusja, a jeÂśli juÂż mam sie ustosunkowaĂŚ do tego co spÂłodziÂłeÂś (nie pÂłodÂź nic wiecej, zaoszczĂŞdÂź przykroÂści) to zdecydowanie bardziej wolĂŞ "ledwie czytajÂącÂą z promtera Redo" od Schymalli, Welmann i MÂłynarskiej. :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak Kubs, przed chwilÂą zaprezentowaÂłeÂś nam super merytorycznÂą dyskusjĂŞ w temacie o relacjach dotyczÂących Âśmierci Jana PawÂła II w polskich mediach...
DziĂŞkujĂŞ za takie rozmowy.
Puszkarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 17:43

Post autor: Puszkarz »

A ja bardzo ceniĂŞ Siezieniewskiego. UwaÂżam Âże jest niedoceniany i juz dawno powinien byĂŚ w lepszym programie niz Kurier.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak Siezieniewski reprezentuje dobry, pdoobny do Porady poziom. RĂłwnieÂż go ceniĂŞ.
Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

Ja myÂślĂŞ, Âże jest duÂżo lepszy od Porady, choc tego drugiego takÂże ceniĂŞ . TrochĂŞ rzeczywiÂście sÂą trochĂŞ podobni. Na pewno Siezieniewski ma wiĂŞcej doÂświadczenia bo przeciez kiedys prowadziÂł WiadomoÂści. No i nie skompromitowaÂł siĂŞ tak jak inni w czasach Kwiatkowskiego co w TVP nie jest wcale takie czĂŞste...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kobu pisze: No i nie skompromitowaÂł siĂŞ tak jak inni w czasach Kwiatkowskiego co w TVP nie jest wcale takie czĂŞste...
Porada tym bardziej....i korzenie ma rĂłwnieÂż z TVP o. Katowice.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jej ile dzis wpadek by³o w "Kurierze" TVP3 np. przy ³aczeniu na ¿ywo z pani¹, która by³a w Bia³ymstoku zamiast odpowiedzieÌ na pytanie prowadz¹cego "Kurier" wyciera³a sobie noska... :evil2: :evil2: :lol: :lol: nawet d³ugo to trzymali na antenie... :lol: :lol: Inna wpadka to g³osy na poczatku czo³ówki "Kuriera" najpierw ktoœ siê œmia³, a potem jakieœ 2 osoby ze sob¹ rozmawia³y... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
cris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 10:32

Post autor: cris »

pawell pisze:Jej ile dzis wpadek by³o w "Kurierze" TVP3 np. przy ³aczeniu na ¿ywo z pani¹, która by³a w Bia³ymstoku zamiast odpowiedzieÌ na pytanie prowadz¹cego "Kurier" wyciera³a sobie noska... :evil2: :evil2: :lol: :lol: nawet d³ugo to trzymali na antenie... :lol: :lol: Inna wpadka to g³osy na poczatku czo³ówki "Kuriera" najpierw ktoœ siê œmia³, a potem jakieœ 2 osoby ze sob¹ rozmawia³y... :roll:
pawell - w ka¿dej stacji TV s¹ wpadki przy relacjach "live", przy tych wejœciach najczêœcniej wystepuje "z³oœliwoœÌ" przedmiotów martwych.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

cris pisze:pawell - w ka¿dej stacji TV s¹ wpadki przy relacjach "live", przy tych wejœciach najczêœcniej wystepuje "z³oœliwoœÌ" przedmiotów martwych.
No tak wiem ale oni chyba t¹ pania która wyciera³a sobie nos trzymali na antenie chyba z 2 minuty... odrazu powinni ja zdj¹Ì... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość