Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ejjj, no to dajcie foty, bo ja teÂż nie oglÂądaÂłem! :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:Ejjj, no to dajcie foty, bo ja teÂż nie oglÂądaÂłem! :D
Adminie - coÂś siĂŞ siĂŞ z TobÂą dzieje jak Ty Kingi nie oglÂądasz :P
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie ma mnie ciÂągle. Kingi w tym sezonie jeszcze nie widziaÂłem, Sopot Festival teÂż nie. :?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pudelek.pl pisze: PoczÂątek romansu Kingi Rusin?
Obrazek
W kaÂżdej serii TaĂąca z gwiazdami rĂłwnie istotny, jak taniec, jest wzajemny stosunek partnerĂłw do siebie. KaÂżdy romans, prawdziwy czy udawany, pobudza wyobraÂźniĂŞ widzĂłw. Czwarta edycja programu jeszcze nie ruszyÂła, ale juÂż trwajÂą spekulacje, kto z kim stworzy parĂŞ. JednÂą z osĂłb typowanych do romansu jest Kinga Rusin, ÂświeÂża rozwĂłdka, byÂła Âżona Tomasza Lisa i matka jego dwĂłjki dzieci. Super Express tak pisze o treningach dziennikarki i wÂłoskiego tancerza:

Kinga Rusin bardzo dobrze czuje siĂŞ w ramionach Stefano Terrazzino. Czasami uÂśmiechniĂŞta, czasami rozmarzona - z widocznÂą przyjemnoÂściÂą uczy siĂŞ nowych krokĂłw. Ale ktĂłra z kobiet nie ulegÂłaby wdziĂŞkom przystojnego WÂłocha?

Sama Rusin nie komentuje w ¿aden sposób tych daleko id¹cych spekulacji. Zapewne po prostu cieszy siê z mo¿liwoœci przypomnienia sobie w³oskiego w praktyce - jest przecie¿ absolwentk¹ italianistyki. A jej charakter prymuski z pewnoœci¹ sprawi, ¿e bêdzie zaciekle walczy³a o Kryszta³ow¹ Kulê. Pierwszy odcinek ju¿ nied³ugo. Tymczasem ju¿ jutro - 4 wrzeœnia Fina³ Fina³ów i walka o Bursztynow¹ Kulê.
No có¿, mo¿e w koùcu u³o¿y sobie ¿ycie po tym co j¹ spotka³o :D Z drugiej strony, szkoda, ¿e to wszystko dzieje siê na oczach milionów... :roll:
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

[post jeszcze raz napisany bo nie dalo sie edytowac]
artykulow z Pudelka, chyba nie warto wklejac, szczegolnie, ze sa pisane na podstawie plotek z SE, Faktu, czy tez Zycia na goraco.

na niektorych stronach sa fajne zdjecia Kingi z ostatnich kilku dni, ale nie wiem czy nie zlamie regulaminu forum wklejajac linki.. gdyby to kumus z moderatorow wydalo sie naruszeniem regulaminu, to prosze o PM [bede wiedziec na przyszlosc.. mam nadzieje ze nie dostane od razu ostrzezenia]
tu sa zabawne zdjecia z treningu:
http://www.ofertaforum.onyx.pl/zt57xaz4
na foto.akpa.pl jest troche zdjec z wczorajszego dzien dobry tvn i z festivalu [2.09], na ktorych jest Kinga z O. Kwasniewska i M. Mellerem [ -> fani Kingi plci meskiej -> warto zerknac ze wzgledu na bluzke Kingi, w ktorej byla na koncercie :) ]
-----
jeszcze jedno info - wlasnie widze ze na stronie http://teledyski.onet.pl/ sa fragmenty z ostatnich dd tvn
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

OkÂładka najnowszej Gali 8) Obrazek

[ Dodano: Pon Wrz 04, 2006 12:20 pm ]
Jeszcze jedna fotka Kingi z najnowszej Gali (4-10 wrzesieĂą, nr36) :D Obrazek
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

ÂŁaÂł! :shock: Czy masz moÂżliwoÂśc zeskanowania zdjĂŞĂŚ innych uczestnikĂłw? ProszĂŞ .... :rydzyk:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kubasz pisze:ÂŁaÂł! :shock: Czy masz moÂżliwoÂśc zeskanowania zdjĂŞĂŚ innych uczestnikĂłw? ProszĂŞ .... :rydzyk:
Jest taka mozliwoœÌ, bêdê mieÌ wiêcej czasu pó¿nym wieczorem to powrzucam pare skanów do w¹tku "Taniec z gwiazdami " :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W specjalnym dziale "SOPOT WYDARZENIA" jest kolejny artykuÂł o Kindze:
Fakt pisze:Nie poddaÂła siĂŞ bĂłlowi.

Kinga Rusin w Sopocie zaskoczyÂła wszytskich. Dziennikarka, ktĂłrÂą znamy z upodobania do stonowanych strojĂłw, pojawiÂła siĂŞ w przezroczystej bluzeccze. OdsÂłaniaÂłe nie tylko zgrabne ciaÂło Kingi, ale i dziwne plastry. Te plastry to ratunek dla chorego krĂŞgosÂłupa Kingi. Cierpi z bĂłlu, ktĂłrego przyczyny lekarzom nie udaÂło sie usunaĂŚ, wiĂŞc nadzieja w tych plastrach.
Oby jej jeszcze w "TaĂącu z gwiazdami siĂŞ to nie pogorszyÂło. :? W "Fakcie" rĂłwnieÂż zdjĂŞcie - oczywiÂście na fotce Kinga w tym ubraniu, a towarzyszy jej Marcin.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

pawell pisze:W specjalnym dziale "SOPOT WYDARZENIA" jest kolejny artykuÂł o Kindze
ale chodzi o dzial w wydaniu gazety czy jakis dziaÂł, gdzies na necie?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W gazecie "Fakt" na ktĂłrejÂś tam stronie gdzie przewaÂżnie piszÂą o gwiazdach jest po lewej stronie taki margines. Tam zawsze byÂły informacie - plotki z zagranicy, a dziÂś go poprostu jednorazowo przeksztaÂłcili w "SOPOT WYDARZENIA". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek

CzyÂż ta kobieta nie jest piĂŞkna ?? :D

Obrazek

Dzisiejszy dodatek telewizyjny do Faktu.
ZIMA
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Kinga nie jest piĂŞkna , ona jest Âśliczna :P
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Nasza "krĂłlowa okÂładek" w najnowszej Vivie! :D Obrazek

[ Dodano: Czw Wrz 07, 2006 12:54 pm ]
Obrazek
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

i tak powinno byĂŚ, codziennie Kinga na okÂładce ktĂłrejÂś z gazet :D juÂż biegnĂŞ do kiosku
i used to be schizophrenic, but we're ok now
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Radzik1993 i 4 gości