Katarzyna Werner

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Werner

Post autor: nouze »

Największym problemem Katarzyny jest to, że ty i inni porównują ją do Kuźniara. To chyba nie fair, bo to jednak są drastycznie różne temperamenty. Samo to że jest kobietą powoduje że jednak pewne naturalne zachowania czy żarty dla Jarka, u niej nie będą miały miejsca, nie będzie tak pewna siebie i tak butna kiedy trzeba.
Wyobraźcie sobie kobietę zachowującą się jak Jarosław Kuźniar.... :grymas: mi od razu nasuwa się pytanie - którędy do wyjścia?
A samo to że Poranek prowadzi kobieta, jest dla mnie argumentem na plus nie do podważenia, przez co możesz ze spokojem wrzucić mnie do wora tych nieobiektywnych bałwochwalców, stawiając się w roli jedynego trzeźwo patrzącego.
mjuno pisze:I czasami wychodzą z tego takie bączki jak: "Dzisiaj mamy 13 dzień piątku..."
Poprawiła się natychmiast, to się zdarza, Jarosławowi też.
Są niedoskonałości. Na przykład dziś o 5.55 jak był początek to mam wrażenie że przez pierwsze paręnaście sekund Kasia nie wiedziała że jest na wizji, bo w ciszy gazetki przeglądała :lol2:
Żeby Poranek był ciekawy to musi też serwisant odpowiednio współpracować, a Żebrowski po "tacierzyńskim" jakiś przymulony jest (ale i tak jest lepszy niż "energiczny" Krzysztof Górlicki).
Mi się podoba i mimo że wątpię w duet jednopłciowy, to czekam na duo Kasia-Asia. A tak w ogóle to na Ania-Asia, ale to nie na ten temat i nie o takim Poranku mowa :devil:
mjuno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 13 maja 2011, 16:29

Re: Katarzyna Werner

Post autor: mjuno »

Ja wcale nie oczekuję, że Kasia będzie jak Jarosław Kuźniar.
Jeden taki Kuźniar jak On wystarczy! Boże uchroń Nas przed kolejnym :)
Ale niech Kasia wyrobi swój styl. Niech to będzie pierwszy kobiecy styl prowadzenia Poranka.
Ale niech ten styl będzie wyraźny, widoczny i zarazem aby prowadząca dobrze się z nim czuła.

Tgeo P. Kasia nie ma i chyba trudno będzie to teraz nadrobić.

A dziś o 5.55 wpadka. Fakt.
Portowiec1990
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 03 lut 2011, 23:38

Re: Katarzyna Werner

Post autor: Portowiec1990 »

Fajnie by było ujrzeć Poranek jednopłciowy :) może kiedyś dyrekcja wpadnie na ten pomysł? Osobiście chętnie zobaczyłbym duet B.Tadla - K.Werner i już obojętnie która z Pań by go prowadziła :)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Katarzyna Werner

Post autor: ziom »

Dzisiaj w Poranku gościła Anita Werner. Na jej tle Katarzyna wypada naprawde baaaaaaardzo marnie. Bardzo jej nie lubie dziala mi na nerwy.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Katarzyna Werner

Post autor: piotrek888 »

Niestety, ale z żalem muszę przyzna, że Kasia jako prowadząca sobie nie poradziła. Ciągle czuć, że jest spięta, zestresowana a to niekorzystnie wpływa na rozmowy z gośćmi. Czasem wygląda jak nieprzygotowana, choć przygotowana na pewno jest. Jako serwisantka radziła sobie świetnie. Niestety, zmiana miejsca jest zła. Dla widzów, Kasi i stacji. Wydawało mi się, że będzie na tym stanowisku równie profesjonalna jak Kuźniar. Trzeba szukać innej Pani.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Katarzyna Werner

Post autor: Fabian »

Dobra rozmowa z profesorem Radosławem Markowskim.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Podpisuję się rękami, nogami i nie wiem czym jeszcze pod tym, co napisał @mjuno. Tyle.
Potrzebny jest ktoś, kto pociągnie weekendowe Poranki, a takiej osobowości na chwilę obecną w TVN24 nie ma.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re:

Post autor: piotrek888 »

Camilo pisze:Potrzebny jest ktoś, kto pociągnie weekendowe Poranki, a takiej osobowości na chwilę obecną w TVN24 nie ma.
Mogliby poszukać kogoś wśród reporterów. Tam są naprawdę ciekawe osobowości, sądząc po materiałach jakie przygotowują.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: epsztajnek »

Zwłaszcza jak się ogląda "odpady" z produkcji reportażu, jak Szanownym Reporterom udaje się za piątym razem płynnie wypowiedzieć cały komentarz :devil:
A "Poranek" idzie na żywo :lol2:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Katarzyna Werner

Post autor: piotrek888 »

Są tacy, którzy radzą sobie świetnie. Od pewnego czasu obserwuję M.Warsińskiego - on by się na tym miejscu za Kasię odnalazł!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Skoro już się bawimy w spekulacje, to do weekendowych wydań przydałby się ktoś w stylu Eweliny Kopic. Kto oglądał "Nowy dzień" w Polsat News ten wie o co mi chodzi. ;)
Jedynym plusem tego chaosu z jakim mamy ostatnio do czynienia, jest to, że red. Kryńska przy Kuźniarze dostała skrzydeł. :spiewa:
I na koniec się znowu powtórzę - Kacha z Kuźniarem to jest mega MOOOC. :D
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Katarzyna Werner

Post autor: ziom »

Jutro w Poranku Katarzyna Werner
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Katarzyna Werner

Post autor: piotrek888 »

ziom pisze:Jutro w Poranku Katarzyna Werner
Jutro Jarosław.
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Katarzyna Werner

Post autor: Efcia »

W niedzielę P. Kasia mówiła, że będzie we wtorek
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Katarzyna Werner

Post autor: ziom »

Piotrek ma rację. Na pasku podają że poprowadzi Jarosław natomiast być może Kasia też się pojawi jako serwisantka. Denerwuje mnie już ten chaos w grafiku prowadzących.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 22 gości