[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: qmate »

Marcin pisze:Moim zdaniem festiwal wróci do TVNu, a już na pewno TVN jest w grupie tych dwóch stacji, które prowadzą rozmowy.
Oglądalność oglądalnością, ale festiwal to sprawa wizerunkowa. On jest TVNowi potrzebny.
Obyś miał rację. Podejrzane jest tylko to, dlaczego robią w tym roku festiwal "mocno obcięty"
//////////
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: kamilkomentuje »

Co jak co ale wszystkie trzy festiwale na pewono za rok będą. Opera Leśna w remoncie, mozliwe aż trzy lokalizacje. Mamy trzy festivalew Spocie. Obstawiam ze Eska pójdzie do sali sportowej, główny SF na molo, a ten ostatni - TopTrendy na hipodromie. Co do oglądalności- ja teżniemogę pojąc dlaczego taka słaba. Genialna realizcja. Tak w dwóch słowach można opisać festival TVNu...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: DJ Ice »

Ten temat był wałkowany pięćdziesiąt razy dlaczego tak jest więc ja jako user nie widzę sensu pisania tego samego... zresztą wystarczy się przyjrzeć. :cicho:

Pokrótce: to, że osobie ''a'' podoba się wygląd MSF w TVN nie oznacza, że reszta widowni sądzi tak samo. Festiwal okraszony co chwilę reklamami, pocięty masakrycznie i jeszcze skrócony nie daje gwarancji wysokiej oglądalności. Zresztą widać jak TVN zabiera się do tego przedsięwzięcia i jak go traktuje...

Może być tak, że wszystkie telewizje, które przygotowują swój festiwal w Sopocie zorganizują go w jednym miejscu. :D I co? 8) Opcji jest wiele, na razie to temat chyba mało na czasie a więcej dowiemy się w swoim czasie. ;)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: Pawlous »

ma ktoś może zdjęcia budowanej sceny na SF 2009?
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: marjan »

Oczywiście, że ktoś ma (jak co roku z resztą). :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Może nie jest to jakaś kosmiczna jakość, ale zawsze... :)

Wydaje mi się, że scena jest już praktycznie prawie gotowa i na pewno jest dużo lepsza od tej sprzed roku. Przede wszystkim jest masa filarów z ekranami diodowymi i z tego co widzę, każdy z nich może się obracać tak, że po jednej stronie jest duży ekran, a po drugiej małe świecące kwadraty. Może nie do końca dobrze widać to na zdjęciach, ale z przodu sceny jest zejście niżej - jakby w widownię. Po prawej stronie sceny jest postawione jeszcze surowe rusztowanie, więc może tam jeszcze coś zamontują, albo po prostu zakryją czarnym materiałem czy czymś takim.
W tym roku znowu chyba nie będzie małej sceny dla jury, jest tylko wiata dla realizatorów, wiec jurorów pewnie znowu posadzą na widowni.
A, i nie widziałem też żadnych lin do spider-camu, więc albo ich jeszcze nie zamontowali, albo w tym roku zrezygnowali z niego.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: qmate »

Ciekawie... Jednak najlepsza scena była w 2005 i 2006 roku.
//////////
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: Pawlous »

Dzieki za foty. TVN jak co roku zaprezentuje prawdopodobnie najlepszą scenę wśród wszystkich letnich sopockich imprez. Realizatorzy mają jakiś pomysł na estradę, tymczasem na Sopot Hit Festiwal dają ogromną wolną przestrzeń i podczas występu wygląda to trochę komicznie. Rzeczywiście podczas SF najlepsze sceny były na początku przygody TVN z show, ale jak powszechnie wiadomo kanał imprezę sobie już chyba odpuścił... A szkoda, bo na początku było naprawdę dobrze, a w tym roku jest już słabiutko
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: marjan »

I jeszcze film nagrany tak na szybko dziś w Operze Leśnej.
Enjoy. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=0BQ9ygAmtkU
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: DJ Ice »

Scena wydaje się lepsza, ale jednak najbardziej podobała mi się - jeśli chodzi o Sopot - ta, która była podczas tegorocznego Sopot Hit Festiwal w TVP2. Nie mnij jednak nie ma rur kanalizacyjnych - to już plus. Ciekawe jak sprawdzi się w akcji. :roll:
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: ktos »

Gaba Kulka zaśpiewa Niemena
Gaba Kulka pojawi się już w najbliższą sobotę, 23 sierpnia na festiwalu w Sopocie. Obok wielu znakomitych gwiazd polskiej piosenki weźmie udział w koncercie dedykowanym pamięci Czesława Niemena.
W jej wykonaniu usłyszymy niezwykłą kompozycję "Marionetki". Gaba wystąpi też w finale koncertu aby wspólnie z innymi artystami wykonać piosenkę "Dziwny jest ten świat".

W listopadzie Gaba Kulka pojawi się na koncertach w największych miastach w Polsce w ramach Trójka Tour. Razem z nią wystąpią Czesław Śpiewa i Dick4Dick. Wokalistka promować będzie album "Hat, Rabbit", który miał premierę wiosną 2009 roku.

Przypomnijmy, że drugiego dnia Sopot Festival w repertuarze Czesława Niemena wystąpią również:

Kayah "Pod papugami"
Sebastian Karpiel-Bułecka "Płonąca stodoła"
Kasia Kowalska "Sen o Warszawie"
Piotr Cugowski "Wspomnienie"
Trebunie Tutki "Jolotschki"
Maryla Rodowicz "Kiedy się dziwić przestanę"
Maria Peszek "Ptaszek"
Ewa Bem "Sprzedaj mnie wiatrowi"
Stanisław Soyka "Nim przyjdzie wiosna"
Gabriela Kulka "Marionetki"
Zbigniew Wodecki "Dobranoc"

http://muzyka.onet.pl/0,2027656,newsy.html
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: kamilkomentuje »

DJ Ice pisze:Ten temat był wałkowany pięćdziesiąt razy dlaczego tak jest więc ja jako user nie widzę sensu pisania tego samego... zresztą wystarczy się przyjrzeć. :cicho:

Pokrótce: to, że osobie ''a'' podoba się wygląd MSF w TVN nie oznacza, że reszta widowni sądzi tak samo. Festiwal okraszony co chwilę reklamami, pocięty masakrycznie i jeszcze skrócony nie daje gwarancji wysokiej oglądalności. Zresztą widać jak TVN zabiera się do tego przedsięwzięcia i jak go traktuje...

Może być tak, że wszystkie telewizje, które przygotowują swój festiwal w Sopocie zorganizują go w jednym miejscu. :D I co? 8) Opcji jest wiele, na razie to temat chyba mało na czasie a więcej dowiemy się w swoim czasie. ;)
Kurcze, ja wogóle Ciebie nie rozumiem :ech:
Kiedys pisałeś, że tzw. "podobanie się" zależy od gustów. W końcu każdy ma inny. więć o co tym razem ci się rozchodzi?! :grozi:

Co do miejsca organizacji - o tym, że jest wiele opcji czy tam rozwiązań wie każdy, nawet i ja. :D
W związku z tym tak sobie tylko gdybam... no chyba że tego mi zabronisz?!
I proszę Cię, daruj sobie komentowanie tego wpisu, bo doprowadzimy do tego co miało miejsce ostatnio w innym wątku :)

Co do sceny - genialna, jak zwykle zresztą. Zauważyłem, że TVn buduje scene zawsze na bazie tematu drugiego koncertu , czyli tematycznego w niedziele. W tamtym roku, koncert wspomnień, jak to ujął DJIce, te "rury' kanalizacyje wypadły bardzo dobrze. także do zadnej ze scen przygotowanych przez TVN niemam żadnych zastrzeżeń. Po raz kolejny powiem,że TVN przygotował przez te 5 lat ajlepsze sceny w sopockim amfiteatrze :)

PS1. Sorki za błędy :D
PS2. Zagłlosujcie w plebiscycie na eCamer w dziale "forum" . Bardzo proszę. Zostało tylko kilka dni.
PS3. Znenawidzone "pozdrawiam :D" ;P
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: DJ Ice »

Kurcze, ja wogóle Ciebie nie rozumiem :ech:
Kiedys pisałeś, że tzw. "podobanie się" zależy od gustów. W końcu każdy ma inny. więć o co tym razem ci się rozchodzi?! :grozi:
Chodzi oto, że mam swoją opinię a Ty ją cały czas negujesz. Odkąd tu jesteś cały czas przeszkadzają Ci moje wpisy. O co chodzi? Skoro nie chcesz doprowadzać do kłótni to po co odpisujesz na mój post zamiast normalnie polemizować? :ech: :ech: :ech: Aż tak Cię to boli, że ktoś ma inne zdanie od Twojego? I w końcu - aż tak Cię boli fakt, że odpowiadam na Twojego posta? :roll: Nikt inny tutaj tak nie robił nawet przy poważniejszych dyskusjach, bądź przy kłótniach, której nie chcę i której nie chciałem wywołać w poprzednim poście. :grozi: Ale OK. Niektórzy mają takie poczucie ataku...
W związku z tym tak sobie tylko gdybam... no chyba że tego mi zabronisz?!
Nie, nie mam takiego prawa. :hmm: Nie jestem tutaj ani modem ani adminem. Nie mogę. To widać. :)
Po raz kolejny powiem,że TVN przygotował przez te 5 lat ajlepsze sceny w sopockim amfiteatrze :)
No własnie. Dla mnie tak wyrażone zdanie jest aż za bardzo dobitne, bo zaznaczasz i stwierdzasz fakt za innych. Warto zawsze dodać stwierdzenie - w niektórych choć miejscach - ''moim zdaniem''. Kiedyś ktoś mnie tutaj oto prosił. :xx: I to dość dziwne, ze odpowiadasz na posta, który już widziałeś kilka dni temu a dopiero teraz odpisujesz. ;)
Co do miejsca organizacji - o tym, że jest wiele opcji czy tam rozwiązań wie każdy, nawet i ja. :D
Nie musisz tego powtarzać. Pokazałeś to w poprzednim poście. ;)
Więc - DYSKUTUJ. Jak widzisz tego chcę. Ty widzisz tylko atak i brak poparcia w Twoim zdaniu przez moją osobę. A wiem, że potrafisz rozmawiać na poziomie co udowodniłeś w innym wątku nt. festiwalu w TVP2. ;) Ostatni raz reaguję tak spokojnie, moja cierpliwość też się kiedyś skończy... choć ja młody. Przemyśl to.

Scena na pierwszy rzut oka dobra, mam nadzieję, że będzie ciekawie oświetlona.
Szkoda, że zaprzepaściłem szansę na wyjazd na MSF w TVN. :spiewa: Choć nie powiem, chciałbym zobaczyć to wszystko od kuchni jeśli chodzi o festiwal w TVN. Z większą chęcią obejrzę tegoroczną edycję, choć bardzo okraszoną reklamami. :hyh: A wszystko dlatego, że będą tam dość ciekawi artyści - choć kilku z zagranicy w ogole mi tam nie pasuje... ale przeboleję.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
huehehehe
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2
Rejestracja: środa 19 sie 2009, 12:43

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: huehehehe »

pod logo tvn i tvn hd pojawiła się zapowiedź sf'09
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: kamilkomentuje »

Powiedziałem sobie że nie będę zbytnio rozpoczynał tego typu spzeczek na forum , i tego się trzymam. Każdy ma inne zdanie, i styl życia. Tyle na ten temat.
Co do reklamy DF - W tym roku dosyć dobrze się reklamuja : logo SF pod logiem TVN w czasie prime-time, spoty reklamujące artystów dnia II pojedyńczo jak i w grupie, spoty grupowe częsci konkursowej polskiej i międzynarodowej itp. Bardzo mnie ciekawi realizacja. także czekam do soboty :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: DJ Ice »

Powiedziałem sobie że nie będę zbytnio rozpoczynał tego typu spzeczek na forum
To nie czepiał się cały czas moich postów ograniczonych - jak to powtarzasz po wszystkim - ''moim zdaniem''. :)
huehehehe pisze:pod logo tvn i tvn hd pojawiła się zapowiedź sf'09
Czyli zaczyna się intensywna promocja na antenie, zwiększono również częstotliwość emisji prologów. Przynajmniej takie mam wrażenie. ;)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości