Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A.I.W.L.I.S. pisze:P.S. Gdzie siĂŞ podziaÂło kilka ostatnich postĂłw wÂątku?
Z powodu awarii serwera zniknê³a czêœÌ postów napisanych 12 kwietnia. Dotyczy to ca³ego forum, nie tylko tego w¹tku.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

A jutro ze 99.99% pewnoÂściÂą mogĂŞ powiedzieĂŚ, ze Pani KalczyĂąska bĂŞdzie w TVN24. Najprawdopodobniej w DnÂŻ, ale moÂże teÂż byĂŚ wieczorem.
DziÂś (tzn. wczoraj) powiedziaÂła na zakoĂączenie "do jutra".
Mam capsy z 23.30. PoÂślĂŞ wieczorem.
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Dawno mnie nie bylo i widze, ze nieiwele mnie ciekawego ominelo.
Prawie same capsy, brak dyskusji, nuda.... :roll:

Dobrze, ze chociaz Sylwia te strone zrobila :lol: Pokazuje tam cale "gwiazdorstwo" Anny - "wywiady" - Fakt, blogi... Jaka gwiazda - takie media sie nia zajmuja :devil:

Sylwia, a dlaczego Ty uzywasz oka Kalczynskiej jako swojego "znaku rozpoznawczego"? Bo to chyba jej oko, tylko nie wiem, dlaczego brazowe - ona ma takie wodniste niebieskie.
I ta strona, i to bezgraniczne oddanie - bronisz Kalczynskie jak lwica :lol: Wolisz dziewczyny, czy jak?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obserwuj¹c od kilku dni ten w¹tek i capsy z Pani¹ Ann¹ w roli g³ównej zauwa¿am, ¿e Pani Anna przechodzi metamorfozê co wystêp na antenie :D Chodzi g³ównie o fryzurê :P
To chyba jedyna prezenterka TVN24, ktĂłra prawie co wystĂŞp ma inny image :devil: Widocznie to lubi :P

Nie jest to absolutnie ¿aden atak na Pani¹ Kalczyùsk¹ poniewa¿ uwa¿am j¹ za bardzo sympatyczn¹ osobê :D ot...takie moje spostrze¿enie, które nasunê³o mi siê po analizie capsów zrobionych w tym w¹tku g³ównie przez ZeTeka :D za które mu wielkie dziêki :D

ps. krytyczny - Twoje teksty juÂż przechodzÂą wszelkie granice i nie zdziw siĂŞ jak w koĂącu jakiÂś moderator siĂŞ zdenerwuje i dostaniesz ostrzeÂżenie :devil:
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

krytyczny pisze:Dawno mnie nie bylo i widze, ze nieiwele mnie ciekawego ominelo.
Prawie same capsy, brak dyskusji, nuda.... :roll:

Jaka dyskusja? Nie ma tu innych przeciwnikĂłw Ani.
Dobrze, ze chociaz Sylwia te strone zrobila :lol: Pokazuje tam cale "gwiazdorstwo" Anny - "wywiady" - Fakt, blogi... Jaka gwiazda - takie media sie nia zajmuja :devil:
To zrĂłb sobie stronkĂŞ Beaty Tadli. To bĂŞdzie dopiero ujma dla niej.
Bo to chyba jej oko, tylko nie wiem, dlaczego brazowe - ona ma takie wodniste niebieskie.
Chyba raczej zielone :]
Wolisz dziewczyny, czy jak?
:uhh: To ju¿ przechodzi wszelkie granice. Mimo, ¿e nie nale¿ê do sympatyków Samoobrony, to powiem jak jej przewodnicz¹cy - powinieneœ dostaÌ w papê.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

"Ja tylko pytam"! (jesli rozpoznajesz ten cytat...)
Co w tym zÂłego, nie rozumiem. I chyba to Ty teraz przekroczyÂłeÂś granice.

A wracajac do meritum - to wlasnie problem tego watku - nie ma tu dyskusji, bo wszyscy maja jednakowe zdanie. :devil: Szkoda.
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

krytyczny pisze:I ta strona, i to bezgraniczne oddanie - bronisz Kalczynskie jak lwica Wolisz dziewczyny, czy jak?
Nie, Krytyczny, nie wolĂŞ dziewczyn.
WiedziaÂłam, Âże coÂś takiego napiszesz.

Nie wiem, czy zauwaÂżyÂłeÂś, ale wiele osĂłb krytykujĂŞ p. AniĂŞ, ale robiÂą to w sposĂłb delikatny, a nie tylko krzyczÂą co chwilĂŞ "Jaka ona jest okropna, brzydka, nie ma ust..." itp. tak jak robisz to ty.

LubiĂŞ paniÂą KalczyĂąskÂą, ale nie za jej urodĂŞ, jak sugerujesz. Ja patrzĂŞ na to jÂąkÂą jest dziennikarkÂą i jakÂą osobÂą, a nie jak wyglÂąda. To naprawdĂŞ nie jest waÂżne. Bynajmniej dla mnie.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

krytyczny pisze:"Ja tylko pytam"! (jesli rozpoznajesz ten cytat...)

Ale to twoje "Ja tylko pytam" jest bardzo bezczelne i nie na miejscu.
Co w tym zÂłego, nie rozumiem. I chyba to Ty teraz przekroczyÂłeÂś granice.
Chyba odwrotnie.
A wracajac do meritum - to wlasnie problem tego watku - nie ma tu dyskusji, bo wszyscy maja jednakowe zdanie. :devil: Szkoda.
Ile moÂżna dyskutowaĂŚ na temat jej wyglÂądu, czy jest brzydka, czy nie. MoÂże przyÂślesz nam zdjĂŞcie i zaczniemy siĂŞ z ciebie wyÂśmiewaĂŚ. PoznaÂłbyÂś co to znaczy wyÂśmiewaĂŚ siĂŞ z cudzego wyglÂądu (jeÂżeli chodzi o mnie, to i tak uwaÂżam, Âże Ania jest Âładna i nic tego nie zmieni, nawet takie posty jak twoje - i ma takÂże wiele wiĂŞcej zalet, bo nie w dziennikarstwie nie tylko wyglÂąd siĂŞ liczy, ale fach i profesjonalizm, ktĂłrego jej nie brakuje). Takie dyskusje jakie byÂły w tym wÂątku prowadzone sÂą nie na miejscu i obniÂżajÂą poziom tego forum.

Ps. Postanowi³em ignorowaÌ twoje posty, bo wprowadzaj¹ one g³ównie chaos. Nie zamierzam siê ju¿ denerwowaÌ. 8)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Ale dziecinada! :lol: :lol: :lol:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ale argument :neutral: WymyÂśl coÂś lepszego. Tak siĂŞ skÂłada, Âże ty takÂą dziecinadĂŞ tutaj wprowadzasz. :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Szkoda mojego czasu, bo œrednia wieku w tym w¹tku to chyba jakieœ 15 lat. Przynajmniej na to wskazuj¹ niezliczone b³êdy jêzykowe i poziom dyskusji, czy w zasadzie jej brak. Pozdrawiam i Weso³ych Œwi¹t!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Sorry ale czy fakt, Âże mamy 16 czy 17 lat znaczy, Âże nie mamy prawa dyskutowaĂŚ, czy Âże jesteÂśmy nie kompetentni. JeÂżeli uwaÂżasz, Âże to, Âże jesteÂś starszy znaczy, Âże jesteÂś mÂądrzejszy to onznaka twojej gÂłupoty!!
Wróciłem!!
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Obrazek
Co jest? Przecie¿ p. Kalczyùska powiedzia³a wczoraj przed pó³noc¹ "do jutra"?
Pewnie znowu tvn24.pl wraca ze swojÂą prawdomĂłwnoÂściÂą, bo Anna JĂŞdrzejowska prowadziÂła dziÂś Magazyn24h o 17.30, wiĂŞc chyba jeszcze RW Jej nie dali.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Najwidoczniej pomyliÂły im siĂŞ nazwiska :lol: P. KalczyĂąska byÂła dziÂś w WR, wiem bo widziaÂłem :)
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 11 gości