[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Po co podaÂłaÂś adresy, ktĂłre i tak nie dziaÂłajÂą ?? :mad: . Ja uwaÂżam, Âże ten program mĂłgÂł mieĂŚ dobre wyniki tylko podczas emisji pierwszego odcinka - kaÂżdy chicÂła zobaczyĂŚ, czy warto to oglÂądaĂŚ. Teraz bĂŞdzie coraz gorzej i jesieniÂą (mam nadziejĂŞ) to sÂądownicze show siĂŞ juÂż nie pojawi.
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Jak dla mnie to ten program jest wielkim niewypaÂłem :oops:
Podobnie jak nadto przereklamowana ,,AGENCJA`` ktĂłrÂą zupeÂłnie inaczej sobie wyobraÂżaÂłam .... :|
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:(...)Ja uwaÂżam, Âże ten program mĂłgÂł mieĂŚ dobre wyniki tylko podczas emisji pierwszego odcinka - kaÂżdy chicÂła zobaczyĂŚ, czy warto to oglÂądaĂŚ. Teraz bĂŞdzie coraz gorzej i jesieniÂą (mam nadziejĂŞ) to sÂądownicze show siĂŞ juÂż nie pojawi.
Ja program bĂŞdzie miaÂł chociaÂż 1,5 mln to napewno zostanie. :D I tak mi siĂŞ wydaje Âże tyle Âśrednio wÂłasnie bĂŞdzie widzĂłw przyciÂągaÂł. Jak telenowele brazylijskie (lub jakies inne), ktĂłre sÂą o wiele gorsze od tego programu majÂą taki wynik to "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" teÂż powinna - jest o wiele ciekawsza od nich. :D :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no przynajmniej lepszy od agencji ktĂłra poprostu przy tym siĂŞ chowa..
TVN innowacja i nowoczesność...
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

wg mnie Agencia jest spoko, ale SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska to naprawde wielku niewypaÂł. Ja zadbam, zeby miaÂło widownie mniejszÂą niÂż 1,5 i zeby to zdjecli :evil:
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

duÂżo moÂżesz zrobiĂŚ 13 letnia dziewczynko(lub chÂłopcze...) :] ja zadbam Âżeby zdjĂŞli agencje hehe
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pecio pisze:(...) ja zadbam Âżeby zdjĂŞli agencje hehe
popieram :lol: . "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" staje siĂŞ poprostu coraz lepsza !! Aktorzy sÂą coraz lepsi, coraz ciekawsze sprawy :) A Pani SĂŞdzina jest rewelacyjna !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sarna pisze:(...)Ja zadbam, zeby miaÂło widownie mniejszÂą niÂż 1,5 i zeby to zdjecli :evil:
Jestem bardzo ciekawy jak to zrobisz ze nie bĂŞdziesz tego oglÂądaĂŚ ?? hm... poza TobÂą jest jeszcze pare milionĂł telewidzĂłw ktĂłrzy w tym czasie oglÂądajÂą telewizjĂŞ i raczej nic ciekawszego o tej porze nie ma wiĂŞc ten program moze mieĂŚ powyÂżej 1,5 mln. :]
pecio pisze:duÂżo moÂżesz zrobiĂŚ 13 letnia dziewczynko(lub chÂłopcze...)(...)
To raczej 13 letni chÂłopiec, bo ma znaczek przy nicku. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

rzeczywiÂście znaczek siĂŞ teraz pojawiÂł :] wczeÂśniej nie byÂło ;)
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Aktorzy siê nie zmieni¹, s¹ z ulicy - Anna Maria Weso³owska w wywiadzie dla "Du¿ego Formatu" jakiœ tydzieù czy dwa temu mówi³a, ¿e to "naturszczycy". Co najwy¿ej rozkrêc¹ siê Prokurator, Obroùca, WoŸny - czyli "elementy sta³e". Podobnie jak w "W-11" - Komisarze graj¹ o niebo lepiej ni¿ na pocz¹tku serii, ale postaci drugo- i trzecioplanowe nadal s¹ doœÌ czêsto mocno "drewniane" i widaÌ, ¿e to udawane jest.

Sam show mnie nie zachwyciÂł, obejrzaÂłem parĂŞ odcinkĂłw, i muszĂŞ stwierdziĂŚ Âże aktorzy sÂą strasznie plastikowi, a zachowanie ludzi Prokuratora, ObroĂący et al jest kompletnie nierealistyczne. Rozumiem, Âże to show, i tak dalej, no ale Pani ObroĂąca(?), sugerujÂąca Âże PowĂłd ma maÂłe przyrodzenie?? :shock:
No bez jaaaj... :?
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

To Ty jeszcze nie slyszales adwokatow w akcji! A mnie sie babka podoba. Z jajami przynajmniej jest.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z tego co wiem, to ogl¹dalnoœÌ SAMW waha siê pomiêdzy 1,6 i 1,7 mln i zadowala producentów. :] Pocz¹tkowo W11 godzinê póŸniej ogl¹da³o dla przyk³adu 0,9 mln, a dziœ... wszyscy wiedz¹.
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

gwark pisze:To Ty jeszcze nie slyszales adwokatow w akcji! A mnie sie babka podoba. Z jajami przynajmniej jest.
"Z jajami" to moÂże byĂŚ sobie "Magda M.", tam jest miejsce na ubarwianie rzeczywistoÂści i mniejsze lub wiĂŞksze przekÂłamania co do pracy prawnikĂłw ujdÂą na sucho, a nawet bĂŞdÂą korzystne. Natomiast w "SAMW" jednak wypadaÂłoby, Âżeby proces przypominaÂł prawdziwy jak najbardziej --- jakoÂś wÂątpiĂŞ w to, czy na prawdziwych rozprawach padajÂą takie komentarze... (o_O)
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Widzieliscie dzisiejszy odcinek??? Przegieli z tym nagromadzeniem nieszczesc... :hmm:
No ale w sumie jott kott, przyznasz chyba, ze gdyby lecieli normalna procedura, to byloby strasznie nudno. Teraz podadaja moze w przesade, ale przynajmniej cos sie dzieje.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

podmark pisze:
Po co podaÂłaÂś adresy, ktĂłre i tak nie dziaÂłajÂą ?? :mad: . Ja uwaÂżam, Âże ten program mĂłgÂł mieĂŚ dobre wyniki tylko podczas emisji pierwszego odcinka - kaÂżdy chicÂła zobaczyĂŚ, czy warto to oglÂądaĂŚ. Teraz bĂŞdzie coraz gorzej i jesieniÂą (mam nadziejĂŞ) to sÂądownicze show siĂŞ juÂż nie pojawi.

Zastanawiam siĂŞ po co w literach koĂącowych podajÂą adres tej strony (www.sedzia.onet.pl) skoro ona i tak nie istnieje :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości