Wieczór Wyborczy w TVN i TVN 24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:(...) tam wszĂŞdzie byÂło widaĂŚ ten niebieski materiaÂł - wÂłaÂśnie podobny do blueboxa. :roll:
Studio zosta³o zbudowane na wzór tego sprzed roku, gdzie z zaproszonymi goœÌmi rozmawia³ A.Morozowski. Wyniki zostan¹ na pewno zaprezentowane tak jak rok temu i dwa lata temu w g³ównym studiu. Nie wiem co was napad³o z jakimœ blue-boxem.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Studio zosta³o zbudowane na wzór tego sprzed roku, gdzie z zaproszonymi goœÌmi rozmawia³ A.Morozowski.
A w tym roku bêdzie tam rozmawia³a Ma³gorzata £aszcz ze swoimi goœÌmi :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

~ pisze:jak ktoÂś chce zobaczyĂŚ to dodatkowe studio niech sobie kupi gazetĂŞ "Polska" ;) - Âżeby nie byÂło, Âże reklamujĂŞ tÂą gazetĂŞ - tylko mĂłwiĂŞ, gdzie moÂżna zobaczyĂŚ
postaram sie zeskanowaĂŚ to zdjĂŞcie
BylibyÂśmy wdziĂŞczni. Ale jeÂśl ÂŁaszcz ma byĂŚ w tym studio to czy Durczok, Pochanke i Rymanowski bĂŞdÂą wszyscy razem w studio tvn24>? I czy ktoÂś wÂłaÂśnie wie jak to bĂŞdzie wyglÂądaÂło to personalnie? Kto z kim i kiedy?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ParĂŞ stron wczeÂśniej o to pytaÂłem na forum i dostaÂłem informacje, Âże prowadzÂący majÂą siĂŞ wymieniaĂŚ co godzinĂŞ. :)

A z MaÂłgorzatÂą ÂŁaczsz rozmowy ma prowadziĂŚ jakiÂś dziennikarz z "Polski".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ciekawe czy bĂŞdzie taki moment, Âże prowadzÂącymi bĂŞdzie Durczok z Rymanowski. Ciekawe ktĂłra para rozpocznie wiczĂłr wyborczy Pochanke-Durczok, czy Pochanke-Rymanowski...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Greg Haus pisze:Ciekawe ktĂłra para rozpocznie wiczĂłr wyborczy Pochanke-Durczok, czy Pochanke-Rymanowski...
tvn.pl pisze:WidzĂłw TVN i TVN24 przywita trĂłjka dziennikarzy:
Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski i Kamil Durczok.
:]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

ZdjĂŞcie z dziennika "Polska". Strasznej jakoÂści. Nie wiem co jest, ale jak skanujĂŞ lepszÂą jakoÂściÂą to bardzo duÂży rozmiar ma to zdjĂŞcie. Mam nadziejĂŞ, Âże uda wam siĂŞ coÂś na tym zdjĂŞciu zobaczyĂŚ ;)
Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Cisza potrwa do 20:20, wiĂŞc powtarza siĂŞ sytuacja sprzed dwoch lat - o 19:50 widzow powita J.Pochanke, a potem nadana zostanie powtorka jakiegos serialu (pewnie W11).
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Powtórka serialu? :D Chyba siê nie wyspa³eœ. :> ¯adnych powtórek nie bêdzie. To tylko pó³ godziny.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Narazie pó³ godziny...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Marcin pisze:To tylko pó³ godziny.
Nie pamiĂŞtasz juÂż jak byÂło dwa lata temu podczas drugiej tury wyborĂłw prezydenckich?
Wtedy cisza zostaÂła przedÂłuÂżona takÂże do 20:20, o 19:50 widzĂłw przywitaÂła Justyna
Pochanke i nadano powtĂłrkĂŞ "W11". :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Nie bêdzie ¿adnego serialu itp. Bêdzie normalnie wieczór wyborczy tylko wyniki podadz¹ 20 minut póŸniej,a w czeœniej poka¿¹ sztaby wyborcze i byÌ mo¿e porozmawiaj¹ z publicystami o frekwencji wyborczej. A co do Wyborów Prezydenckich to napewno cisza wyborcza nie trwa³a wtedy do 20.20 bo jak sam ktoœ napisa³ by³ W-11 ,a ten serial trwa ok 35 minut, wiec jest to niemo¿liwe.A w dodatku Wybory Prezydenckie to nie parlamentarne, a te s¹ wa¿niejsze, wiêc jakby to œwiadczy³o o TVN gdyby wszystkie stacje nadawa³y wieczory wyborcze a oni powtórkê serialu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Wtedy to by³y wybory prezydenckie i cisz wyborcza trwa³a do 20:25. Wieczó rozpocz¹³ siê o 20:15 a o 19:50/19:55 by³o w11 - bez przerwy reklamowej przed, w i po, czyli by³o jakieœ 20min.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Móg³by ktoœ za³atwiÌ muzykê z wieczoru wyborczego? (jeœli ktoœ ma tak¹ mo¿liwoœÌ to bardzo proszê ;))
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Obrazek
fajnie to wyglÂąda
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość