TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Polsat za friko

Post autor: Majkell »

kawiocha pisze:A ja za nic pÂłaciĂŚ nie muszĂŞ :D , jednorazowo zapÂłaciÂłem 800 zÂłotych i mam dobry dekoder satelitarny P-1430 i dostĂŞp do peÂłnego Polszmatu i francuskich pakietĂłw filmowych (AB SAT i TPS). :D :D :D :!:
Rzeczywiœcie masz siê czym chwaliÌ. :P Znajomy z pewnego forum kupi³ za 360 z³otych tuner FTA o wdziêcznej nazwie Ferguson i ma bezp³atny dostêp do cyfrowego Polszmatu i wielu innych kodowanych przekazów. A ¿e posiada te¿ obrotnicê, zaœ sprzecior jest podobno cholernie czu³y, to nawet Amosa i innych "egzotycznych" satelitów odbiera w dobrej jakosci wiêkszoœÌ kana³ów - choÌby TMT czy Edusat. :D
kawiocha

Re: Polsat za friko

Post autor: kawiocha »

Majkell pisze: Znajomy z pewnego forum kupiÂł za 360 zÂłotych tuner FTA o wdziĂŞcznej nazwie Ferguson
Z gniazdem CI?
Majkell pisze: A ¿e posiada te¿ obrotnicê, zaœ sprzecior jest podobno cholernie czu³y, to nawet Amosa i innych "egzotycznych" satelitów odbiera w dobrej jakosci wiêkszoœÌ kana³ów - choÌby TMT czy Edusat. :D
A nie zaleÂży to przypadkiem od Âśrednicy anteny? :wink:

W celu nadrobienia wiedzy zapraszam na http://www.satkurier.pl , http://www.dvb-forum.pl i gieÂłdĂŞ Wolumen w Warszawie w niedzielĂŞ w godzinach 8-14 :idea:
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Wracaj¹c do tematu o pakiecie tvn to powstanie takiego pakietu w formie platformy cyfrowej takie jak 2 istniej¹ce nie jest mo¿liwe, bo w Polsce nie ma miejsca na 3 platformy. ITI mo¿e upatrywaÌ swojej szansy w cyfrowej telewizji naziemnej, ale to chyba daleka przysz³oœÌ i jak mówi³a Danuta Waniek podczas sprawozdania z dzia³alnoœci KRRITV p³atna tv cyfrowa naziemna nie przyjê³a siê za granic¹.
Anita Werner jest the best!!!
kawiocha

Post autor: kawiocha »

Robin pisze:WracajÂąc do tematu o pakiecie tvn to powstanie takiego pakietu w formie platformy cyfrowej takie jak 2 istniejÂące nie jest moÂżliwe, bo w Polsce nie ma miejsca na 3 platformy.
O czym Ty mĂłwisz? :shock: :shock: :shock: ? Na satelicie? Nie ma miejsca?
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Napisa³em, ¿e w Polsce w znaczeniu na polskim rynku, a nie na miêdzynarodowym czy tam nale¿¹cym do jakiejœ firmy satelicie :!:
Anita Werner jest the best!!!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Ich Troje znĂłw w TVN?

Post autor: Maciek »

WÂłaÂśnie, na oficjalnej stronie Impresariatu ITI przeczytaÂłem, Âże w dniu 3.07.2004 ma odbyĂŚ siĂŞ koncert "Ich Troje i przyjaciele".
:shock: Z tej samej informacji moÂżemy dowiedzieĂŚ siĂŞ, iÂż Impresariat zajmie siĂŞ nie tylko organizacjÂą tego koncertu, ale takÂże jego retransmisjÂą.
WnioskujĂŞ, Âże tym drugim zajmie siĂŞ siostrzana TVN.

CzyÂżby znowu najwiĂŞksza telewizja ITI miaÂła ochotĂŞ zamĂŞczyĂŚ widzĂłw widokiem Ich Troje...? :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Najprawdopodobniej. Jednak jeden gĂłwniany (przepraszam za wyraÂżenie) kocert, to nic w porĂłwnaniu z cotygodniowym prawie chyba dwu - godzinnym programie.
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Przestaùcie ju¿ narzekaÌ jaki to Wiœniewski jest beznadziejny. Sam kiedyœ przyzna³, ¿e ma swoje 5 minut i chce je dobrze wykorzystaÌ. A jeœli Wam siê to nie podoba to w tym momencie prze³¹czcie sobie na inny kana³. Chyba, ¿e jesteœcie takimi masochistami, a to ju¿ inna sprawa ;)
Faktycznie jego program jest/byÂł dla mnie maÂłointeresujÂący, mimo to do samej jego osoby nie mam nic.
:)
kawiocha

Post autor: kawiocha »

Ok, Robin, ju¿ ³apiê, niestety czasami mam opóŸniony zap³on. :sad:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Noi wÂłaÂśnie o to chodzi, Âże ja mam i to duÂżo. Swoje zdanie jednakÂże juÂż na jego temat gdzies wyraziÂłem wiĂŞc siĂŞ powtarzaĂŚ nie bĂŞdĂŞ. Jesli ktoÂś jednak ma jakiej watpliwosci: gg, PW albo e-mail. :D
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

WidzĂŞ, Szymcio9, Âże znalazÂł siĂŞ fan MichaÂła WiÂśniewskiego :!:
Ale oczywiÂście, sÂą i tacy... :?

Xavier
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

W sumie to nie moja sprawa, ale ogĂłlnie uwaÂżam, Âże nikt nie musi byĂŚ od razu jego fanem, Âżeby poprostu nie mieĂŚ do niego zastrzeÂżeĂą.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

W sumie to nie moja sprawa, ale i tak broniĂŞ kolegĂŞ...
Bardzo proszĂŞ, nie bĂŞdĂŞ pÂłakaĂŚ. Zdania nie zmieniĂŞ. :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

¯yj sobie w tym swoim œwiecie. Nie ja jestem od wyprowadzania z b³êdu.

Poza tym czy fani zespó³u Ich Troje to jacyœ podludzie w Twoim mniemaniu? Hê? Trochê tolerancji i luzu!
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

WiĂŞcej luzu, hmm?

Post autor: Maciek »

O brak luzu raczej podejrzewaÂłbym Ciebie, choĂŚ ani przecieÂż nie znamy siĂŞ, wiĂŞc moÂże lepiej wogĂłle tak nie pisaĂŚ. :)

Wybacz, Âże czepiam siĂŞ WiÂśniewskiego, ale uwaÂżam, Âże jest on pustym czÂłowiekiem, ktĂłry nawet siebie,
swojÂą rodzinĂŞ jest w stanie sprzedaĂŚ dla forsy i popularnoÂści. :shock:
ChoĂŚ oczywiÂście mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ. Masz jakies konrargumenty? :roll:

Maciek

PS. Nie obraÂżaj siĂŞ od razu :!:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość