[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

W dzisiejszym odcinku działy się dziwne rzeczy. Przed Hubertem zasiadło dwóch graczy, którzy byli już w "Milionerach" w 2001r. (dziwny zbieg okoliczności) i jeszcze jakby tego było mało, obaj nic nie wygrali. To pokazuje jaki poziom trudności był kiedyś, a jaki jest teraz. Trzeba dodać, że ci gracze wygrali w starej edycji 64 i 32 tys. zł.
A jeszcze jedno. Musze się przyczepić do montażu. Dzisiaj ucięli moment, gdy Hubert czytał pytanie dla publiczności. Może była taka potrzeba, ale raczej nie powinno się tak robić. Wygląda wtedy wszystko sztucznie.
Nie zawsze pokazują przy tych wyższych kwotach ile warte jest pytanie. Nie wiem od czego to zależy. Chyba od czyjegoś "widzimisie".
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Milionerzy

Post autor: qmate »

~ pisze:Musze się przyczepić do montażu. Dzisiaj ucięli moment, gdy Hubert czytał pytanie dla publiczności. Może była taka potrzeba, ale raczej nie powinno się tak robić. Wygląda wtedy wszystko sztucznie.
Wczoraj także to było.
//////////
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Milionerzy

Post autor: marek110 »

zajmowało to tylko czas. W wielu krajach pytanie nie jest powtarzane albo ten moment jest wycinany. Więc dobrze że to zrobiono.

Uważam że na 2 ogień pójdzie konkurencja Kto Pierwszy Ten Lepszy bo jest nudna i zabiera mnóstwo czasu a pooglądać zmagania uczestników o milion jest ciekawsze niż czekać kogo wybiorą.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

marek110 pisze:zajmowało to tylko czas. W wielu krajach pytanie nie jest powtarzane albo ten moment jest wycinany. Więc dobrze że to zrobiono.

Uważam że na 2 ogień pójdzie konkurencja Kto Pierwszy Ten Lepszy bo jest nudna i zabiera mnóstwo czasu a pooglądać zmagania uczestników o milion jest ciekawsze niż czekać kogo wybiorą.
Ta.. jeszcze trochę i będziemy oglądać skróty "Milionerów" :P.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Dziwne :o :arrow: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... rach_.html
gazeta.pl pisze:Jednym z elementów programu jest wstępna eliminacja 9 z 10 uczestników. Każdy z nich musi udzielić odpowiedzi na jedno pytanie. Liczy się szybkość, a prawidłowa odpowiedź zaznaczana jest przez nich na ekranie dotykowym. Pani Dorota jako osoba, która nie widzi, nie może tego zrobić.
Przecież wie na czym polegają eliminacje w tej grze. Skoro się decyduje na podjęcie próby, to powinna jak najbardziej dostać szanse. Najwyżej odpadnie, ot tyle.Są przecież sytuacje, że jedna osoba udziela prawidłowej odpowiedzi po 15 sekundach.

Co o tym myslicie ?
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

Ja myślę, że powinni dać jej szansę. Nie wierzę żeby do takiego zwykłego monitora nie dało się podłączyć kilku przycisków. Pewnie chodzi o to, że jakby taki gracz wygrał eliminacje, prowadzący musiałby się z nim "męczyć", bo jak niewidomy przeczyta pytanie przyjacielowi? Mimo wszystko powinni dopuścić tą panią do gry. Termin można wyznaczyć np. za pół roku, więc jest czas, aby dostosować studio do potrzeb takiej osoby.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Milionerzy

Post autor: marek110 »

~ pisze:Ja myślę, że powinni dać jej szansę. Nie wierzę żeby do takiego zwykłego monitora nie dało się podłączyć kilku przycisków. Pewnie chodzi o to, że jakby taki gracz wygrał eliminacje, prowadzący musiałby się z nim "męczyć", bo jak niewidomy przeczyta pytanie przyjacielowi? Mimo wszystko powinni dopuścić tą panią do gry. Termin można wyznaczyć np. za pół roku, więc jest czas, aby dostosować studio do potrzeb takiej osoby.
Przecież mozna zamontować panele jakie były w latach 1999-2003 i uszeregowałaby kolejność za pomocą przycisków. Oczywiście musiała by zapamiętać warianty odpowiedzi które przeczyta Hubert Urbański. I co z tego że byłaby gorszym zawodnikiem? Pytanie Przyjacielowi przeczytałby prowadzący.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: pop »

marek110 pisze:Pytanie Przyjacielowi przeczytałby prowadzący.
To nie jest zgodne z regulaminem.

Innego wyjścia widocznie nie było, dobrze zrobiono.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Milionerzy

Post autor: marek110 »

jakie wygrane padły dziś w milionerach bo nie oglądałem?
Marshall
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:25

Re: Milionerzy

Post autor: Marshall »

Elo :D Mam prośbę do Szlachcica. Jak zrobiłeś ten ruchomy avatar ? Bo ja chciałbym taki sam :D Tylko żeby isało zamiast Szlachcic normalnie Milionerzy :) Powiesz mi ? Lub zrobiłbś mi taki ? Z góry wielkie dzięki ;).

Kuba: Rzeczywiście, takie rzeczy to na PW :>.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: piotrek888 »

6 grudnia specjalny odcinek Milionerów-mikołajkowy. Udział wezmą: Kinga Rusin,Bartosz Węglarczyk oraz Renata Dancewicz i Piotr Adamczyk.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiaj przed Uwagą leciała reklama Milionerów... Ale inna. Jest pokazana gra zawodnika, a Hubert wypisuje czek na milion :roll:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: pop »

Czyli w najbliższy poniedziałek możemy spodziewać się pytania za milion. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wcale nie trzeba czekać do poniedziałku, pytanie padnie już w sobotę. :>
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości