Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

rafael
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 22 lis 2006, 02:58
Lokalizacja: cork

Post autor: rafael »

:tanczy: :D :brawa: :D :lol: :shock:
zobaczylem pania Kinge u Wojewodzkiego.......... k :? zakochalem sie... :?

Jak powinna wygladac bizneswoman???
Kobieta sukcesu???

to przeciez pani Kinga Rusin!!!
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

My juz wszyscy od dawna czujemy do niej wielka milosc haha :D Kolo takiej Kobiety nie sposob przejsc obojetnie :) To jest zjawisko! :P
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

hehe masz racje ze jakas milosc w glebi duszy sie skrywa do Kingi :D mimo ze tez jestem kobieta to nie potrafilabym przejsc obojetnie kolo takiej kobiety :) a program u kuby byl zajebisty:) a szczegolnie jak tanczyla...dala sobie rade bo ja bym wymiekÂła na samym poczadku...oby szlo jej tak dobrze dalej w zyciu a my bysmy mogli cieszyc sie z jej powodzen...
Krusin

Post autor: Krusin »

Masz racje, Kinga rzadzi, nie tylko dlatego, ze wygrala TzG, ale rowniez dlatego, ze pokazala lisowi, ze umie zyc bez niego i ze sie pozbierala. Szczerze, mowiac
mimo ze tez jestem kobieta
mam takie samo zdanie jak Kuba-z Kinga mozna sie rozwodzic(chociaz jej tego jeszcze raz nie zycze)! Lis ma szczescie, ze trafil na taka kobiete jak Kinga, inna jak na przyklad inne polskie gwiazdy, nie dosc ze by go oskubaly z kaski to jeszcze pewnie chialyby sie zemscic na niewiernym mezu...Kinga jest inna i dlatego nalezy sie jej szacuneczek 8)
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

ja nie wiem jak ona tak moze poprostu jeszcze mowic ze on jest dobry...ja bym tak nie potrafila...wielki szacunek dla niej...bardzo wielki...
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
ona czyli ja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 22:45

Post autor: ona czyli ja »

WÂłasnie dlatego jes kobieta z klasa , bo potrafi mĂłwic o Lisie z szacunkiem..chociaz pewnie ja to boli :)

A swoja drogÂą pewnej rzeczy nie rozumiem..no bo ogladaÂłam w niedziel "dzien dobry tvn" i Kinga miaÂła jeszcze swoje dÂługie wÂłoski,a w poniedzialek rano patrze a tu Kinga na okÂładce w ÂściĂŞtych wÂłosach ? jak oni to zrobili ? to jakas Âściema czy na serio sie ÂścieÂła ?
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

WÂątek o Kindze rozrasta siĂŞ jeszcze szybciej niÂż o Anicie Werner :arrow: to wrĂŞcz niemoÂżliwe :D
teÂż jestem ciekawa co z tÂą nowÂą fryzurÂą kingi, chociaÂż wszystkie racjonalne wskazĂłwki wskazujÂą, Âże to nieprawda. poza tym w "papierowym" wydaniu gali nie ma raczej nic o nowym wizerunku (wywiad jest dÂłuÂższy!)
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Krusin

Post autor: Krusin »

To musi byc peruka, poniewaz jest wiele argumentow na to ze nie sciela wlasow we wczesniejszych postach. A tak na marginesie to nie podoba mi sie Kinga w tej fryzurze, na zapalke
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

mnie teÂż siĂŞ nie podoba. chyba nie zrobiÂłaby tego samego co maÂłgorzata koÂżuchowska. to nie w stylu kingi.
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Krusin

Post autor: Krusin »

No ale Kozuchowskiej jest moim zdaniem ladniej w krotkich bo w tych dlugich wygladala jak obwies, a Kindze po prostu to nie pasuje
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

http://gala.onet.pl/0,1373611,1,1,kinga ... ematy.html zobaczcie ta strone tam jest wywiad z Kinga ja nie zdazylem przeczytac bo sie spiesze do szkoly jak przyjde to przeczytam pzdr dalw szytkiuch:):)
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Wszyscy sie tu tak bardzo zachwycany "dobrotliwoscia" Kingi,ale tak naprawde nie wiemy jaka jest prywatnie. Moze potrafi pokazac pazurki,jak zreszta kazda Kobieta. Kto wie,moze ich rozwod pomimo tych cieplych slow Kingi w programie Kuby o bylym mezu,przebiegal w atmosferze wojennej :D Tego nie wiemy
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
konno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 23 lis 2006, 13:30
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Nowy program w TVN

Post autor: konno »

CzytajÂąc w dniu wczorajszym nowy numer magazynu Tele TydzieĂą zwrociÂłem uwagĂŞ na artykuÂł z PaniÂą KingÂą Rusin mĂłwiÂący o pomyÂśle autorskim nowego programu, ktĂłry zostaÂł zgÂłoszony dyrektorowi programowemu. Ciekawe czy Pani Kinga jako miÂłoÂśnik jeÂździectwa i wszystko co z tym zwiÂązane miaÂła na myÂśli program o takiej tematyce. Obecnie w telewizji brak jakiegokolwiek programu, ktĂłry regularnie mĂłgÂłby skupiaĂŚ wielbicieli takiej tematyki. Jedyne programy dostĂŞpne sÂą tylko w Animal Planet jednak z terenĂłw Ameryki i Anglii. Wiadomo jednak, Âże kaÂżdy kraj posiada swĂłj obyczaj i nasze umiÂłowanie do tematyki koni jest inne bardziej regionalne. Czekam z tym wiĂŞkszym utĂŞsknieniem gdyÂż w chwili obecnej jestem na etapie budowania wÂłasnej stajni. Zapraszam juÂż wkrĂłtce na http://www.ministajnia.pl.
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

czytaÂłam wczoraj ten artykuÂł ale program o tej tematyce nie wpadÂł mi na myÂśl moze masz racjĂŞ ale jeszcze zobaczymy :]
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

o matko widzialam okladke GALI a na niej Kinga w ktorkich wlasach!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( i po co ona sciela takie piekne wlosy?? po co ...oczywiscie nadal jest cool i peikna ale wtedy byla jeszcze piekniejsza...

[ Dodano: Czw Lis 23, 2006 3:24 pm ]
widzialam Kinge w GALI i sie zalamalam !! czemu ciela tak piekne wlosy...byla pezeciez taka piekna kobieta tz teraz tez jestcale kobieta powinna miec dlugie wlosy a nie taKie jak chlopak....miejmy nadzieje ze jej szybko odrosna... :D
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości