Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:I pomyślcie, że może Agata jest szczęśliwa produkując razem z ukochanym materiały do "Prosto z Polski". :aniol:
Ale mnie to nie uszczęśliwia ;( !! :nie: Bo to wygląda tak , że żywioł Agatki jest zamknięty w butelce z napisem "PzP" ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
matiffff
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 07 gru 2008, 21:54

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: matiffff »

panowie proponuje sie zebrac i na pisac jakos petycje do tvn24.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Nie żartuj sobie z poważnych ludzi ;) !! Niejedni już próbowali coś u tvnu wskórać i to wyglądało tak, jakby górale chcieli dla podwyższenia atrakcyjności terenów górskich przenieść do siebie trochę Bałtyku :devil: !! Nie da rady ;) !!

Dopóki sami -ci tam na szczytach nie zrozumieją błędu , nic nie zmienią , bo oni słuchają tylko samych siebie ;) !! No i może jeszcze mamony :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
matiffff
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 07 gru 2008, 21:54

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: matiffff »

w takim razie chcialbym poznac tego kto decyduje i popelna takie błey :hmm:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

To jest efekt jakiejś dziwnej polityki kadrowej tvn'u :roll: !!! Której bardzo wielu tutaj nie rozumie :roll: !! Najpierw faszerują człowieka po brzegi jakąś osobą -prezenterem, reporterem (oczywiście ja zawsze mimo przepychu byłem głodny Agatki :P ), a później upychają tę osobę gdzieś w kąt :uhh: !!

To jest normalne :neutral: ?? :hyh:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Podobnie było parę lat temu z M.Knapikiem - nikt nigdzie nie ogłosił, że przestaje być prezenterem, a jednak...
Specjalnie dałem ten przykład . Knapik to jeden z najbardziej aktywnych reporterów TVN24. A Agata ? Ostatnimi czasy , jeżeli jest zapowiedź materiału z Poznania , to w pierwszym rzędzie można się spodziewać Przybylskiego, Zakrzewskiego ewentualnie Komolki. Jak już wcześniej pisałem działalność Agaty ograniczona jest obecnie do "PzP".

P.S. Zmień sobie sygnaturkę - nieaktualna :<
Na Wielkanoc chyba też nie ma co się spodziewać relacji w stylu ubiegłorocznej Argentyny ;(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

A oto dowód, że @ta żyje i działa ;)
Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Podobnie było parę lat temu z M.Knapikiem - nikt nigdzie nie ogłosił, że przestaje być prezenterem, a jednak...
Specjalnie dałem ten przykład . Knapik to jeden z najbardziej aktywnych reporterów TVN24. A Agata ? Ostatnimi czasy , jeżeli jest zapowiedź materiału z Poznania , to w pierwszym rzędzie można się spodziewać Przybylskiego, Zakrzewskiego ewentualnie Komolki. Jak już wcześniej pisałem działalność Agaty ograniczona jest obecnie do "PzP".
Tak jest np. dzisiaj ;( !! Ja tam cały czas mam nadzieję jednak...... ;( !! :neutral:
P.S. Zmień sobie sygnaturkę - nieaktualna :<
Na Wielkanoc chyba też nie ma co się spodziewać relacji w stylu ubiegłorocznej Argentyny ;(
Ejhhh....... :/ !! nie chce mi się -wolę żyć i patrzeć na nią i pozostawać w tym złudzeniu..... ;( !!
epsztajnek pisze:A oto dowód, że @ta żyje i działa ;)
Obrazek
Dzkięki :) !! Szkoda , że nie widziałem materiału ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: LethalOne »

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Szkoda, że tak krótko ;( !! Ale mimo wszystko dzięki :) !!

;(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: LethalOne »

Obrazek
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: lukasz2331 »

Wakacyjny Poranek, Pani Agata za stołem po serwisie
Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Chryste :racja: !! :szalony: :szalony: :szalony: :szalony: :szalony: :szalony: :szalony: :szalony:

To jak sen :szalony: :szalony: :szalony: :szalony: :szalony: :szalony: :szalony: !!

A śnię ostatnio często :racja: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

To jak sen A śnię ostatnio często :racja: !!
A miewasz tylko piękne sny ? :aniol:
Obrazek
czy zdarzają się koszmary ? :devil:
Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

:lol: !! :hahaha: Tylko tak piękne jak ten pierwszy , albo i czasami nawet piękniejsze :red: !! :szalony:

Ale wiesz , ile bym oddał za taki jak ten drugi koszmar w realu :neutral: ?? ;(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości