[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A kto powiedzial, Âże go usmiercili? Po prostu mu serce przestaÂło pracowaĂŚ w ostatnich sekundach odcinka. a ja juzwidzĂŞ oczami wyobraÂźni nastĂŞpny odcinek, zaczynajacy siĂŞ scenÂą poÂścigu za przestepcami, komisarz Zawada biegnÂący ile siÂł w nogach, a za nim ledwie dyszÂąca Basia: -Zwolnij, dopiero co CiĂŞ uratowali.... :evil2:

A tak powa¿nie mówi¹c, to nie wierzê, ¿eby tak ³atwo uœmiercili g³ównego bohatera:

1. TydzieĂą temu obwieÂściÂłby to Fakt albo SE
2. Nowy aktor w g³ównej roli to za du¿o zamieszania i ryzyko utraty sporej grupy wiernych fanów.
3. Dzieki ostatniej scenie dzisiejszego odcinka za tydzieĂą (a wÂłaÂściwie to po wakacjach dopiero) przed telewizorem zasiÂądzie jeszcze wiecej widzĂłw niz zwykle
-->
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No napisaÂłam, Âże moÂże go odratujÂą, bo bez niego to fim jest bez sensu. Tym bardziej, ze wÂłaÂśnie przeczytaÂłam na forum kryminalnych, Âże chyba to niemoÂżliwe, Âżeby umarÂł. Oby :!: :roll: :prosze:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Oczywiscie musiaÂłam przegapiĂŚ ten odcinek. A jak...ehhh. Musze dzis powtĂłrkĂŞ obejrzeĂŚ.

ale jak on naprawde umrze, to ja sie zaÂłamie. Przeciez ten serial jest Âświetny. MĂłj ulubiony, razem z W11, jezeli chodzi o seriale kryminalne, ktĂłre sÂą najlepsze!!!! Nie wyobrazam sobie...nastepnej soboty, godzina 20.00 bez Zawady! no i co ja teraz zrobie.....:(:(
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja rĂłwnieÂż uwaÂżam, Âże Zawada nie umrze, no chyba, Âże aktor Marek WÂłodarek nie chciaÂł juÂż dÂłuÂżej graĂŚ w serialu, albo to byÂł ostatni odcinek Kryminalnych...Nic osobiÂście nie wiem o planach nakrĂŞcenia 3 serii, wiĂŞc kto to wie...

Dodam jeszcze, dla tych co nie oglÂądali, jeÂśli lubicie MartĂŞ KuligowskÂą to oglÂądajcie dzisiejszÂą powtĂłrkĂŞ poniewaÂż Marta miaÂła tam swoje 5 sekund :lol:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Raczej pod koniec niÂż na poczÂątku :wink: ale ktĂłra to byÂła minuta? hmm...nie wiem, pamiĂŞtam tylko tyle, Âże pojawiÂła siĂŞ za raz po scenie jak jakiÂś Âśledczy szukaÂł skradzionego komputera na aukcji w internecie.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

To znalzaÂłam na forum oficjalnej strony "Kryminalnych", ale niepotwierdzone:
Wszystko zacznie siĂŞ od efektownej ucieczki z wiĂŞzienia. "PaweÂłek" - bandyta, ktĂłrego Zawada wsadziÂł niedawno za kratki - zasymuluje w celi atak padaczki. Gdy dostanie siĂŞ do szpitala, zaatakuje lekarza i straÂżnikĂłw, po czym ucieknie karetkÂą porywajÂąc pielĂŞgniarkĂŞ oraz kierowcĂŞ. Wszystko z myÂślÂą o zemÂście na Zawadzie... Bandyta urzÂądzi zasadzkĂŞ i ciĂŞÂżko komisarza rani. Policjant, walczÂąc o Âżycie, przejdzie skomplikowanÂą operacjĂŞ. Po zabiegu nie odzyska jednak przytomnoÂści... WiĂŞcej zdradziĂŚ nie moÂżemy. Czy nagÂła zmiana akcji oznacza, Âże Marek WÂłodarczyk jednak zrezygnuje z kariery w Polsce i poleci do stĂŞsknionej rodziny w Niemczech? A Zawada juÂż nie wrĂłci do pracy w policji? Producent serialu zapewnia, Âże wrĂŞcz przeciwnie: na jesieni widzowie znowu zobaczÂą ulubionego komisarza w formie.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no i bardzo dobrze:) Jak widaĂŚ Zawada nie poddaje sie tak Âłatwo. I to sie mu chwali. Szkoda tylko ze w wakaje nie bedzie premierowych odcinkĂłw.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Jak donosi dzisiejszy Fakt Marek WÂłodarczyk - serialowy komisarz Zawada zostaÂł poddany powaÂżnej operacji (ktĂłra oczywiÂście siĂŞ udaÂła) i musiaÂł zawiesiĂŚ udziaÂł w serialu - stÂąd postrzelenie i ÂśpiÂączka Zawady. Co ciekawe, WÂłodarczyk od 24 lat mieszka w Niemczech - po tej ryzykownej operacji postanowiÂł wrĂłciĂŚ do Polski - zamieszka w warszawskim Wilanowie - dlaczego? poniewaÂż tylko tam znajduje siĂŞ szkoÂła z wykÂładowym Niemieckim gdzie uczyĂŚ siĂŞ bĂŞdÂą jego trzej synowie niezbyt umiejĂŞtnie wÂładajÂący ojczystym jĂŞzykiem taty.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MoÂżesz daĂŚ skana? Jak bĂŞdzie w miarĂŞ duÂżo sensownych informacji to zrobiĂŞ moÂże newsa. :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Obrazek
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:MoÂżesz daĂŚ skana? Jak bĂŞdzie w miarĂŞ duÂżo sensownych informacji to zrobiĂŞ moÂże newsa. :D
oczywiÂście Âże dam ale jutro bo dziÂś sprzĂŞtu nie mam.. a informacji trochĂŞ jest :roll:

--

pablo - to byÂło na pierwszej stronie a w Âśrodku jest obszerny artykuÂł wiĂŞc na marne Twoje wysiÂłki :? i nie dzisiejszy efakt tylko dzisiejsza okÂładka ze strony efakt.pl :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Okej. DziĂŞki, ale pamiĂŞtajcie - nic nie obiecujĂŞ. :D Zazwyczaj materiaÂły w fakcie sÂą marne, stawiajÂą na sensacjĂŞ i jak nic ciekawego nie bĂŞdzie to i newsa nie bĂŞdzie. Z resztÂą chyba nie bardzo jest o czym pisaĂŚ, Âże wraca do Polski - kogo to obchodzi. :D ZObaczymy poprostu co tam jest. :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wersja po³¹czona:

Obrazek

w kawaÂłkach:

Obrazek Obrazek

JakoœÌ mo¿e nie najlepsza - nie chcia³o mi siê poprawiaÌ :lol: - ale chyba doczytaÌ da siê radê ew. mogê powiêkszyÌ ;)

UWAGA! W kawa³kach o wiele lepsza jakoœÌ!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Newsa nie bĂŞdzie. To jest tylko reportaÂż o nim. Nic ciekawego nie piszÂą. Tylko o kolanie, synach i powrocie do Polski.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości