[TVN] Naznaczony

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

No nareszcie akcja się rozwija :) Przynajmniej tak sadze po przeczytaniu opisu

Będę oglądał ten odcinek
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

Odcinek świetny..już myślałem że ten serial to niewypał a tu niespodzianka :)

2 trupy, tajemnice o nieznajomym...

oceniam na 8,5/10
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Naznaczony

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie to był najlepszy z tych 4 odcinków. Czekam na 5, gdzie zagra Tamara Arciuch :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Naznaczony

Post autor: Isadora »

Przyznam, że też się wciągnęłam, na początku miałam dość sceptyczne podejście do tej produkcji, ale w tej chwili już wiadomo o co chodzi i zupełnie inaczej film się ogląda, ciekawe pomysły na kolejne odcinki, dobra obsada (jak zwykle w serialach TVN :brawa: ), będę śledzić kolejne
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony IV odcinkiem serialu. Bardzo wciąga, fabułą się bardzo rozwija. W końcu pokapowałem się co do kilku kwestii. Ogólnie, serial wypadł fantastycznie. Dam ... a co 9,(9)/10 :D A co :P
tvn - wiosną programowo najlepszy.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Naznaczony

Post autor: tetar »

IV odcinek dobry! Mimo, ze serial jak do tej pory wydaje sie przereklamowany to mam nadzieje, ze rozkreci sie jeszcze w pierwszej polowie serii i zyska wieksza przychylnosc widzow!
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Odcinek 5 oceniam 8/10. Nieco nudniejszy od poprzedniego. Mniej grozy, mniej tajemnicy. Nie będę opisywał, ale warto obejrzeć! :klamca:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Naznaczony

Post autor: Adrian ;P »

5 odcinek jak dla mnie jeszcze lepszy od 4. W ogóle te dwa ostatnie odcinki biją na głowe pierwsze 3. Akcja się rozkręciło, fajnie, że do tych starych bohateów (Respondek) też się wraca.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

5 odcinek nudniejszy ale o wiele lepszy niż 3 pierwsze.

W 6 odcinku nareszcie Nieznajomy pogada z Kralem...szkoda że dopiero w połowie sezonu
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

marek110 pisze:5 odcinek nudniejszy ale o wiele lepszy niż 3 pierwsze.

W 6 odcinku nareszcie Nieznajomy pogada z Kralem...szkoda że dopiero w połowie sezonu
Hmm... ja wiem czy szkoda? Kwestia gustów.
Co do V odcinka - w3 starciu z poprzednim wypadł nie co słabiej, jednakże zdecydowanie lepiej niż pierwsze trzy. Ogólnie akcja się rozwija, w końcu można zrozumieć o co się mniej więcej rozchodzi. Mam nadzieję że pojawią się jeszcze raz postacie pierwszoplanowe biorące udział w pierwszych 2-3 odcinkach, albo chociaż garstka z nich. Osobiście czekam na następny epizod :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Obejrzałem odcinek 6., który bardzo mi się spodobał i śmiało mogę go polecić innym. Krall walczy z afgańczykiem, próbuje spalić nieznajomego, Milena ląduje w szpitalu, Tadeusz za zniszczenie mienia (jakiejś fabryki, którą puścił z dymem) zostaje wtrącony do aresztu. Wątek poboczny to wątek w którym widzimy Zamachowskiego. Nieznajomy mówi mu, że "oni chcą go zabić" i przypomina mu sprawę sprzed kilku lat kiedy to nieszczęśliwy wynajął ludzi, aby go zabili. Jednak tego nie zrobili i teraz wydaje mu się, że próbują dokończyć to za co im zapłacił. Sam ich zabija i trafia do aresztu gdzie spotyka Kralla. Bardzo ciekawy odcinek. Poznajemy też kapłana, który mówi Naznaczonemu kim jest Nieznajomy - to zło, które żywi się grzechami innych. Pod koniec odcinka, kiedy Krall rzekomo zabił Nieznajomego (choć pan staruszek jest niezniszczalny bo to duch, upadły anioł bądź zło wcielone) z jego ręki znika ślad, który na początku odcinka ociekał krwią. :P
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: D00 »

mfdtv4 pisze:tutaj spoiler
Na przyszłość, jak chcesz opisać cały odcinek, to chociaż napisz, że to spoiler.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

jednym słowem: 10/10

Super odcinek, już nie ma błędów w scenariuszu jak w pierwszych 3 odcinkach, akcja już rozwinięta...niezłe efekty specjalne...

Ciekawe czy Kralowi uda się wyjść z więzienia...i jak załatwi ostatecznie tego gościa w czarnym
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

A ja niestety, ale nie wypowiem się co do oczczuć odnosnie ostatniego odcinka, ponieważ jestem w takim rejonie Polski, że obfite opady śniegu spowodowaly awarię prądu na ponad 24 godziny ;/
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Jak dla mnie odcinek 7 jest najlepszym ze wszystkich :) traktuje go na równi z odcinkiem 4 (z Robertem Więckiewiczem). Świetna gra Szyca i Ostrowskiej a także Zielińskiego w roli mordercy. Super jest ten odcinek! 10/10

w mojej ocenie:
odcinek 1 - 7/10
odcinek 2 - 6/10
odcinek 3 - 5/10
odcinek 4 - 10/10
odcinek 5 - 9/10
odcinek 6 - 8/10
odcinek 7 - 10/10

średnio - 7,85 / 10

Jak na razie mam dwa super odcinki - tak jak już pisałem są to 4 i 7, później na równie wysokim poziomie w mojej ocenie znajduje się odcinek 5 (ten z Dorocińskim), ciekawe są też odcinki 6 i 1. Natomiast najsłabsze to odcinek 2 i 3 (ten z Maćkowiakiem)... Odcinek 8 zapowiada się wyśmienicie... Acha i tu mała ciekawostka (spojler) - okazuje się, że to Krall ma zwyciężyć i pokonać nieznajomego :) "... i nadejdzie czas w którym człowiek grzeszny pokona strażnika sumienia, a liczba jego jest 7523..." :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości