[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

No wpadka byÂła... jak moÂżecie, proszĂŞ wrzuĂŚcie to na YouTube chĂŞtnie zobaczĂŞ, moÂże nie zwrĂłciliÂście uwagi, ale mi spodobaÂło siĂŞ dynamiczne wejÂście Magdy MoÂłek: chyba biegÂła na tĂŞ scenĂŞ! Jak macie poczÂątek, proszĂŞ dajcie go!

ChociaÂż fanem Norah nie jestem, wytrwaÂłem do koĂąca! CaÂłkiem caÂłkiem ona jest:
-cold?
-(publicznoœÌ) yeeee
-me too.

-gwizdaĂŚ....

-(coÂś stuknĂŞÂło)
-upss.. what's that?

A co to by³¹ z t¹ przerw¹ przed ostatnio¹ chyba piosenk¹? Powiedzia³a Good Night i wysz³a, ludzie zaczêli wychodziÌ i gwizdaÌ. Zaraz potem wróci³a, chyba nie by³a zadowolona, zaœpiewa³a ostatni¹ piosenkê i koniec. No, jak to piszê to koncert powinien jeszcze trwaÌ, w programie jest do 23.25.
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

wow widzieliœcie to? dla mnie koncert by³ bardzo fajny klimatyczny baaardzo ma zajefajnie koj¹cy g³os dla mnie troche nudno ale mojej mam sie podobalo heheh, wpadka realizatorska troche pojechali bo widzowie nie us³yszeli magicznych s³ów heheh

co do sceny podoba mi sie, fajnie jak sama scena zmienia swoj kszta³t poprzed podœwietlenie lub nie pewnych czêsci sceny np. schody raz podswietlane raz nie i dwa ³uki oraz œwiat³a wokó³ sceny efekt bardzo przyjemny

czuje Âże jutro z dodziÂą bedzie jazda, miedzy innymi zaÂśpiewa nowÂą piosenkĂŞ ktĂłra bedzie 2 singlem "to jest to" :P
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

straszeni krĂłtki ten koncert - taki maly koncercik. Co to jest koncert galowy 1.5h? Ale ciesze sie ze sie innym podobalo. A na pewno publicznosci w sopocie. Mnie nie bardzo ale to dlatego, ze Norah to nie mĂłj klimat....
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

O a co do sceny, to w tv prezentuje siê nieŸle, jak pokazywali z daleka to ³adnie wygl¹da. Mi najbardziej podoba³a siê na wejœciu Mo³ek, jak wyœwietla³y siê te kwiatki, co w czo³ówce i na koniec, jak zaœwieci³a siê ca³a na bia³o i by³y napisy Sopot Festival 2007. No, czyli jednak na wizji wygl¹da nieŸle.
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

moÂłkowa stremowana i Âśrednio siĂŞ ubraÂła <widzieliÂście ten pasek? kto ubiera do zielonej kiecy brazowy pasek?!> lol
TVN innowacja i nowoczesność...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Kamilloo co do ubioru Magdy... mi siĂŞ podobaÂło. Nie znam siĂŞ na kobiecych ciuchach, ale dla mnie Âładnie wyglÂądaÂła. :)
//////////
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Bardzo podoba³ mi siê koncert :). Norah by³a fantastyczna, skromna, z nieziemskim g³osem. TVN siê postawi³, chocia¿ nie wró¿ê sukcesu we wskaŸnikach, niestety. Szkoda te¿, ¿e koncert nie zacz¹³ siê wczeœniej. Magda te¿ mi siê podoba³a, chocia¿ jej nie lubiê. Jeœli chodzi o wpadkê... coœ by³o niedograne, bo przecie¿ ta czo³ówka na wizji chyba by³a przewidziana...? A co to za magiczne s³owa, których nie us³yszeliœmy?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

qmate pisze:Kamilloo co do ubioru Magdy... mi siĂŞ podobaÂło. Nie znam siĂŞ na kobiecych ciuchach, ale dla mnie Âładnie wyglÂądaÂła. :)
wygladala bardzo poprawnie, aczkolwiek pasek troche raziÂł hehhe

[ Dodano: PiÂą Sie 31, 2007 10:26 pm ]
corner pisze:Bardzo podoba³ mi siê koncert :). Norah by³a fantastyczna, skromna, z nieziemskim g³osem. TVN siê postawi³, chocia¿ nie wró¿ê sukcesu we wskaŸnikach, niestety. Szkoda te¿, ¿e koncert nie zacz¹³ siê wczeœniej. Magda te¿ mi siê podoba³a, chocia¿ jej nie lubiê. Jeœli chodzi o wpadkê... coœ by³o niedograne, bo przecie¿ ta czo³ówka na wizji chyba by³a przewidziana...? A co to za magiczne s³owa, których nie us³yszeliœmy?
no jak to jake? "sopot festival 2007 uwaÂżam za otwarty" :D nie bylo :(:P bede plakaÂł:P
no na polsacie byÂł koncert czerwonego :|
TVN innowacja i nowoczesność...
Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

Magiczne slowa: 44 Sopot Festival uwaÂżam za otwarty
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Kork pisze:Magiczne slowa: 44 Sopot Festival uwaÂżam za otwarty
Heh... No to wcale tego nie ¿a³ujê. Mo¿e to nie by³a wpadka, tylko tak mia³o byÌ...? No dobra, pewnie mia³o byÌ tak fajnie, ¿e Madzia otworzy festiwal i nagle wskoczy czo³ówka. No to nie by³o ;)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

corner pisze:
Kork pisze:Magiczne slowa: 44 Sopot Festival uwaÂżam za otwarty
Heh... No to wcale tego nie ¿a³ujê. Mo¿e to nie by³a wpadka, tylko tak mia³o byÌ...? No dobra, pewnie mia³o byÌ tak fajnie, ¿e Madzia otworzy festiwal i nagle wskoczy czo³ówka. No to nie by³o ;)
no wpadka drobna i raz mi sie przyci¹³ obraz nie weim te¿ to mieliœcie?
TVN innowacja i nowoczesność...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

kamiiloo pisze:raz mi sie przyci¹³ obraz nie weim te¿ to mieliœcie?
Nawet dwa razy u mnie.

idĂŞ spaĂŚ, rano trzeba wstaĂŚ DDtvn zobaczyĂŚ, moÂże jakieÂś recenzje bĂŞdÂą, to siĂŞ poczyta i czekam z niecierpliwoÂściÂą na koncert konkursowy... ach siĂŞ bĂŞdzie dziaÂło... Dodzia :)
//////////
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dzisiejszy koncert byÂł tylko dla fanĂłw Norah Jones wiĂŞc ja jako, Âże to nie mĂłj klimat obejrzaÂłem tylko kawaÂłek Âżeby zobaczyĂŚ jak sie prezentuje scena i Magda MoÂłek. Szkoda mi tylko tej wpadki zaraz na samym poczÂątku. Wielkiej widowni siĂŞ oczywiÂście nie spodziewam, ale czekam na jutrzejszy koncert bo powinno byĂŚ zdecydowanie ciekawiej (przynajmniej dla mnie :D)
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Ma ktoÂś fotki Magdy MoÂłek z tego koncertu?
Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

Zgadzam siĂŞ z poprzednikiem - koncert dla fanĂłw Norah. KrĂłtka ocena, bo ciĂŞÂżki dzieĂą mnie jutro czeka.

PublicznoœÌ w operze by³a zadowolona, ale zgodnie z charakterem muzyki nie by³o wspólnego œpiewu, krzyków, wstawania i wycieraczek. To efektywnie wygl¹da w TV i pieknie uda³o to siê Eltonowi, ale przecie¿ Elton te¿ nie mo¿e byc co roku. Koncert napewno znalazl swoich odbiorców, aczkolwiek myœlê ¿e niewielu i nastêpnym razem zdecyduj¹ siê na kogoœ ¿ywszego.

Scena - tak jak mówi³em, poczekaÌ a¿ w³¹cz¹, bo mo¿e by³o œwiate³ nie tak wiele jak w 2005, czy 2006 ale zato du¿o powierzchni odbijaj¹cej. Dobre wejœcie, powiedzia³bym bardzo dobre zarówno ta pocz¹tkowa prezentacja mo¿liwoœci sceny, jak i zapowiedŸ Mo³ek (nie licz¹c wpadki z czo³ówk¹) oraz póŸniejsze oœwietlenie lasu przed wejœciem ju¿ samej Norah.

Scena siê obroni³a, jest po prostu inna ni¿ poprzedni, ale te¿ dobra, chocia¿ poprzednie bardziej mi siê podoba³y. Ca³oœÌ jako to co widzia³em na wizji oceniam na -4 - super realizacja, oprawa, prowadzenie, typ muzyki zbyt ma³o ¿ywio³owy jak na letni¹ noc w lesie :D

Natomiast moja myÂślĂŞ niezÂła ocena nie zmienia mojego zdania, Âże moÂżna byÂło to zrobiĂŚ duÂżo lepiej zaczynajÂąc o 19:30 innym artystÂą itp.

Plus, Âże nie byÂło reklam, a to Âże skoĂączyÂło siĂŞ o 23:05 a nie 23:25 to zrozumiaÂłe, bo przecieÂż o tej porze zaczynaÂł siĂŞ kolejny program wiĂŞc trzeba bylo siĂŞ spodziewaĂŚ koĂąca miĂŞdzy 23:05 a 23:15 i zakÂładaĂŚ 10 do 20 minut na reklamy. OczywiÂście w tym TVN bije wszystkich na gÂłowĂŞ i reklam byÂło 20 minut.

pozdrawiam :)

[ Dodano: PiÂą Sie 31, 2007 11:32 pm ]
Jeszcze co do stroju Magdy M. : ubrali jÂą tak styliÂści zapewne pani Williams :D Mi ta sukienka bardziej pasowaÂła na dzieĂą disco bo siĂŞ odbijaÂły od niej ÂświatÂła, ale taka cecha projektantĂłw, Âże majÂą nieprzeciĂŞtne pomysÂły.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości