Scenografia i oprawa graficzna Faktów TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Scenografia i oprawa graficzna FaktĂłw TVN

Post autor: doktorfaustus1 »

Proponujê nowy temat. Wszak doœÌ mam ju¿ dyskusji o wzroœcie i fryzurze Anity Werner. :lol: Co s¹dzicie o scenografii, czo³ówce i oprawie graficznej Faktów? Moim zdaniem jest kiepska, banalna i nudna. Za du¿o tam niebieskiego koloru (studio Wiadomoœci TVP1 udowodni³o, ¿e warto zaryzykowaÌ i przerzuciÌ siê z niebieskiego na inny - pomaraùczow-czerwono-rózowe odcienie w Wiadomoœciach wygl¹daj¹ moim zdaniem ca³kiem dobrze.), a te mapy Polski i Europy wygl¹daja jak wylinia³y eksponat z sali do geografii w szkole podstawowej. Smiesz¹ mnie równie¿ komputery imituj¹ce newsroom, przy których dziennikarze zasiadaj¹ tylko przy zapowiedzi programu ok 18.30 oraz podczas Faktów popo³udniowych. Fatalna jest równie¿ czo³ówka- ta kula ziemska ma jakieœ wg³êbiena miêdzy po³udnikami i równole¿nikami, natomiast czerony napis Fakty przyprawia mnie o ból g³owy. Diagnoza - zmiana scenografii nizbêdna. Zreszt¹, kiedy w 2001 r. stortowa³o TVN24 myœla³em, ¿e i Fakty w koùcu przenios¹ siê do nowego, œwietnie wyposa¿onego i estetycznego studia. Tak siê jednak nie sta³o - byc mo¿e sprawi³y to animozje miêdzy Lisem i Miecugowem. Scenografia, oprawa graficzna i muzyczna jest naprawde dobra. Nie wiem czemu Fakty wci¹¿ pos³uguj¹ siê t¹ sam¹ kilkuletnia, brzydk¹ i zakurzona scenografi¹, skoro tu¿ za œcian¹ jest naprawdê co dobrego, coœ co raczej jeszcze d³ugo mi siê nie znudzi.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mnie siê tam studio podoba. Kolor niebieski bardz ³adny, a studio maj¹ du¿e, co w szczególnoœci ukazuja (¿adkie ju¿) zjazdy kamery na wysiezniku. Nie mam im nic do zazucenia. Wiadomosci faktycznie maja mo¿e doœÌ ³adn¹ stylistyke, ale ta z Faktów zdecydowanie bardziej przypad³a mi do gustu.
Pozdrawiam, Filip
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Re: Scnografia i oprawa graficzna FaktĂłw TVN

Post autor: Black Jack '62 »

Skoro nie podobajÂą ci siĂŞ dyskusje o wspaniaÂłych kobietach dyskutuj sobie o wyglÂądzie studia! :wink:

Twoja wola!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Scnografia i oprawa graficzna FaktĂłw TVN

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:(studio WiadomoÂści TVP1 udowodniÂło, Âże warto zaryzykowaĂŚ i przerzuciĂŚ siĂŞ z niebieskiego na inny - pomaraĂączow-czerwono-rĂłzowe odcienie w WiadomoÂściach wyglÂądajÂą moim zdaniem caÂłkiem dobrze.)


Studio jest czerwone bo czerwoni tam o wszystkim decydujÂą. :D
doktorfaustus1 pisze:(a te mapy Polski i Europy wyglÂądaja jak wyliniaÂły eksponat z sali do geografii w szkole podstawowej. SmieszÂą mnie rĂłwnieÂż komputery imitujÂące newsroom, przy ktĂłrych dziennikarze zasiadajÂą tylko przy zapowiedzi programu ok 18.30 oraz podczas FaktĂłw popoÂłudniowych.
Wcale nie. Dziennikarze pracujÂą przy nich przez caÂły czas. A studio WiadomoÂści przypomina wielkÂą hale produkcyjnÂą z czerwonÂą deskÂą i biurkiem na Âśrodku.

WeÂź teÂż pod uwagĂŞ to, Âże to WiadomoÂści wÂłaÂśnie zaczĂŞÂły wszystko kopiowaĂŚ od FaktĂłw TVN. PrzykÂłady? ProszĂŞ bardzo:
- stand up'y
- zjazdy kamery w trakcie dziennika
- czĂŞste posÂługiwanie siĂŞ planszami i wykresami
- head-line'y
- kamil durczok (ktĂłry jest nieudanym klonem Lisa) :D
- wejÂścia na Âżywo (dawniej dla WiadomoÂści to byÂło szaleĂąstwo)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Szanowny Black Jack'u ale¿ owszem lubiê dyskusjê o kobietach, a Anita Werner jest najbardziej ceniona przeze mnie dziennikarka TVN24 (wole ja np od nadêtej Justyny Pochankê, choÌ i tak mój idea³ pracuje w TVP1), ale temat dotycz¹cy jej fryzury lub wzrostu troche mnie nudzi³, wieÌ zaproponowa³em cos innego. Co do wpisu Szymcio9 - czekam z niecierpliwoœci¹ - oby nie by³a to scenografia w której obok niebieskiego dominowac bêdzie czerwony. Odnosze wra¿enie, ¿e to s¹ w³asnie ulubione kolory w TVN wszelkego rodzaju testy, dzieciaki z klas¹, jestem jaki jestem i inne bzdurne programy, którymi nas raczy "niegrzeczna telewizja" przepe³nione sa w³asnie takimi kolorami. Swoj¹ droga wiekszoœc z tych dekoracji powsta³a na podstawie zagranicznych projektów, nierzadko w ca³oœci przyjecha³a z Holandii. I ucz siê biedny cz³owieku, studiuj na ASP, wymœlaj scenografiê - i tak nie masz szans - lepiej zaoszczêdziÌ i przywieŸÌ kilka ciê¿arówek œmieci z zagranicy.. ehhh. Twoje pomys³y nie maj¹ szans na realizacje w tej stacji... :twisted:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

:shock:
Nie wiedziaÂłem, Âże ktoÂś na serio przyjmie tego mojego posta.
I nie nazwyaj mnie 'biednym czÂłowiekiem' w Âżadnym, nawet przenoÂśnym znaczeniu.
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Szanowny £ukaszu gdybym by³ administaratorem tego forum dosta³ bys od razu bana. Cóz za elokwencja, poprwna polszczyzna i argumenty. (Biedny Red Bull). Widzê, i¿ nie da siê z toba sensownie dyskutowaÌ. Ja tu o scenografii a Ty o Durczoku. Skoro chcesz - prosze bardzo. Przypominam, i¿ Kamil Durczok dosta³ w marcu Wiktora publicznoœci, cieszy siê nie tylko du¿ym szacunkiem widzów ale i polityków. Raczej boj¹ mu sie podskoczyÌ - patrz Forum w TVP1 Bardzo lubiê jego poranne wywiady w radiowej Trójce - s¹ dowcipne, b³yskotliwe i dosadne. Lisowi daleko do takiego poziomu. Durczok z nieukrywan¹ radoœci¹ wrzuca polityka na pole minowe i patrzy na jego eksplozje - przyk³ad - kotlety schabowe polityka i lech Wa³êsa.
Co do kopiowanie pomys³ów. Nie wiem, mo¿e TVN powinien opatentowac ten dŸwik kamerowy, ale raczej mu siê to nie uda, wszak to pomys³ œci¹gniêty z zagranicznych programów informacyjnych. Podobnie jak i logo TVN oparte na wzorze abc. To samo tyczy siê stand upów. Nie jest to wynalazek TVN, a wTVP nie ma ich z kolei tak czêsto. Zreszt¹ moim zdanie tylko Sianecki ma dobre. Reszta dzeinnikarzy Faktów zazwyczaj na koùcu rzuca jakiœ ogólny bana³ i swoje nazwisko. Na resztê ich nie staÌ. Tak samo wygl¹daja zapowiedzi - jedno króciutkie zdanie i nazwisko autora materia³u. (Mój Bo¿e i ca³y dzien podobno nad tym Lis pracowa³ hahah) Tymi planszami i wykresami poprostu mnie rozbawi³eœ. Ogl¹dam sobie czasmi archiwalne wydania Wiadomoœci i od dawna pos³ugiwano siê tam graficzn¹ metod¹ przedstawianie informacji. Co do wejœc na ¿ywo - owszem by³ ju¿ kiedyœ ale nie w takich iloœciach.
Kolejna sparwa. NapisaÂłeÂś : Studio jest czerwone bo czerwoni tam o wszystkim decydujÂą. Jaki z tego wniosek - w Faktach decydujÂą o wszytkim bliÂżej nie okreÂśleni niebiescy i zieloni - czyÂżby PSL? :P W Âżadnej z gazet do tej pory nie znalazÂłem krytyki Lenny Bretes, ani jednej wzmianki o jej poglÂądach politycznych. W wielu sprawach sÂą tez bardziej obiektywni od FaktĂłw.
Kolejna sprawa - "studio WidomoÂści przypomina halĂŞ z czerona deskÂą i biurkiem". Nie wiem gdzie tam widzisz owÂą czerwona deskĂŞ - Âściana jest z tafli szkÂła i szklanych rurek, a biurko - owszem wyglÂąda ciekawie. W rzeczywistoÂści samo studio jest bardzo maÂłe, a zjazdy kamery sÂą robione szrokokÂątnym obiektyewm.
Ale cĂłz niektĂłrzy by chiceli aby np WiadomoÂści nie mogÂły podejmowaĂŚ tematu, ktĂłry o 19.00 wemitowaÂły juz Fakty - przecieÂż moÂżna by wĂłwczas powiedzieĂŚ, Âże zostaÂł on ÂściÂągniĂŞty... Takie wraÂżenia odnoszĂŞ po przeczytaniu wypowiedzi ÂŁukasza.
PS biedny cz³owieku - to pojêcie ogólne dotycz¹ce studentów ASP, którzy nie maja szans realizacji swoich pomys³ów - wiêkszoœÌ stacji kupuje na zachodzie gotowe projetya im trudno znalê¿ pracê i mo¿liwoœÌ ralizowania pomys³ów i tylko o to mi chodzi³o.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Durczok nie odnosi³ siê do scenografii, tylko do pomys³ów œci¹gniêtych od tvn. Gdyby ich nie poda³, zapewne ktoœ z was i tak by siê o nie dopotywa³. JEdnak i tak Durczoka lubie i nie traktuje go jako podróbe Lisa, a jako kogoœ zupe³nie innego. Lubie czytaÌ wywiady i rozmowy z nim bo jest inteligentny i nie nazwa³bym go czyjas podróbka.
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:Skoro chcesz - prosze bardzo. Przypominam, iÂż Kamil Durczok dostaÂł w marcu Wiktora publicznoÂści.
Tomasz Lis dostaÂł 3 Wiktory. Mimo to, Âże TVN ma znaczenie mniejszy zasiĂŞg niÂż TVP i mimo to, Âże widzowie od lat przyzwyczajeni sÂą do Wiadomosci TVP.
doktorfaustus1 pisze:Kamil Durczok (...) cieszy siĂŞ nie tylko duÂżym szacunkiem widzĂłw ale i politykĂłw. Raczej bojÂą mu sie podskoczyĂŚ.
Ale tylko "raczej". Pamiêtasz jak kilkanaœcie miesiêcy temu Wiadomoœci TVP nie poda³y informacji o kredycie Leszka Millera w banku nale¿¹cym do Gudzowatego? Mówi³ o tym RMF, Zetka, TVN, Polsat, pisa³a o tej sprawie obszernie "Gazeta Wyborcza"... a na drugi dzieù napisa³a te¿ o tym, ¿e materia³ w tej sprawie przygotowany przez K.K. Zalesk¹ zosta³ zablokowany przez szefostwo Wiadomosci. Duroczok próbuj¹c zachowaÌ twarz wzi¹³ wtedy dwa tygodnie urlopu. To tylko jeden przyk³ad. Jeden z wielu.

Kolejnym moÂże byĂŚ sytuacja gdy Durczok zapowiadaÂł coÂś tam (nie pamiĂŞtam juÂż dokÂładnie) na festiwalu w Sopocie. PrzyszedÂł tam wraz z PieĂąskowskÂą i Milewiczem. Chyba nie przystoi, aby powaÂżny dziennikarz - za jakiego uwaÂża siĂŞ Durczok - bawiÂł siĂŞ w showmana.
doktorfaustus1 pisze:Lisowi daleko do takiego poziomu. Durczok z nieukrywan¹ radoœci¹ wrzuca polityka na pole minowe i patrzy na jego eksplozje - przyk³ad - kotlety schabowe polityka i lech Wa³êsa.
Tak... wrzuca go na pole minowe ale tylko wtedy, gdy ten polityk jest z prawicy.
doktorfaustus1 pisze:Co do kopiowanie pomys³ów. Nie wiem, mo¿e TVN powinien opatentowac ten dŸwik kamerowy, ale raczej mu siê to nie uda, wszak to pomys³ œci¹gniêty z zagranicznych programów informacyjnych.
Masz racjê. Œci¹gniêty z zagranicznych (amerykaùskich i brytyjskich) programów informacyjnych. Ale gdyby nie "Fakty" to poziom Wiadomoœci TVP dziœ by³by niewiele wy¿szy ni¿ w 1997 roku. Chyba zgodzisz siê z tym, ¿e rozwi¹zania wprowadzone przez Fakty i Tomasza Lisa znacz¹co wp³ynê³y na jakoœÌ wszystkich polskich programów informacyjnych?
doktorfaustus1 pisze:To samo tyczy siĂŞ stand upĂłw. Nie jest to wynalazek TVN, a wTVP nie ma ich z kolei tak czĂŞsto.
Ale to TVN wprowadziÂł je do polskiej telewizji.
doktorfaustus1 pisze:(MĂłj BoÂże i caÂły dzien podobno nad tym Lis pracowaÂł hahah)
Dobrze wiesz nad czym Lis pracowa³ ca³y dzieù. Nad materia³ami kolegów, wskazywa³ im b³êdy, nad swoimi zapowiedziami, nad head-line'm, ozdobnikami, live'ami...
doktorfaustus1 pisze:(Kolejna sparwa. NapisaÂłeÂś : Studio jest czerwone bo czerwoni tam o wszystkim decydujÂą. Jaki z tego wniosek - w Faktach decydujÂą o wszytkim bliÂżej nie okreÂśleni niebiescy i zieloni - czyÂżby PSL?
Hmm... tu ci siê kompletnie nie uda³o. Gdzie tam masz zielony kolor? Chyba jak zmieszasz niebieski z ¿ó³tym farbkami to wyjdzie zielony... A wniosek jest bardzo oczywisty dla wszystkich. Nie ma tygodnia, ¿eby "GW" albo "Rzeczpospolita" nie napisa³y o manipulacjach jakich dopuœci³y siê Wiadomoœci TVP. Czy Robert Kwiatkowski, który do niedawna tym wszystkim dowodzi³ jest dla Ciebie uczciwym cz³owiekiem i dobrym prezesem? Prezesem, który nie jest zwi¹zany z ¿adn¹ parti¹? Na pewno nie...?
doktorfaustus1 pisze:Kolejna sprawa - "studio WidomoÂści przypomina halĂŞ z czerona deskÂą i biurkiem". Nie wiem gdzie tam widzisz owÂą czerwona deskĂŞ.
W tym samy miejscu, w ktĂłrym Ty widzisz zielone studio FaktĂłw i w nim szkolne mapy. :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu!

1 sprawa kredtytu Leszka Millera - owszem nie powiedzia³y o tym Wiadomoœci, ale tylko z powodu nadgorliwoœci S³awiùskiego i Kwiatkowskiego - to oni zablokowali ten materia³. Zreszt¹ jeden w TVp juz nie pracuje a drugi siedzi w zupe³nie innym dziale. Durczok, Kolenda i Jas³owska zaprotestowali. Swoja drog¹ Lis w wywiadzie dla Przekroju przyzna³, ¿e i u niego kilka materia³ów szefostwo wstrzyma³o. Jakich? Nie wiadomo. Ani Lis ani ¿aden z jego kolegów wówczas nie protestowa³. Wprawdzie Walter zaprotestowa³ ale informacja posz³a w œwiat. Ciekawe by³y te¿ relacje dotycz¹ce komisji œledzczej - te z Faktów zosta³y skrytykowane przez KRRiTV. Krytykuj¹c raport A. B³ochowiak powo³ywali siê na zdanie Prezydenta, który popiera³ raport Na³êcza, zapomnieli jednak dodaÌ, iz Kwaœniewski broni³ np Jakubowskiej mówi¹c ze zosta³a w ca³¹ sprawê wmieszana.


2 Owszem Durczok PieĂąkowska i Milewicz pojawili sie na jednym z festiwali, ale nie byÂł to Sopot lecz Opole. Swoja drogÂą nie widzĂŞ w tym nic zÂłego. Lis grywaÂł w piÂłkĂŞ dla fundacji TVN, inni chcÂą pozbyc siĂŞ etykiety zimnych i zbyt powaÂżnych dziennkarzy zapowiadajÂą koncert Super Jedynek. Chyba nie byÂł to duÂży grzech lub sprzeniewieÂżenie siĂŞ etyce dziennikarskiej. Nikogo tam niz zabili.

3. Na polu minowym l¹duja wszycy bez wyjatku równie¿ Ci z lewicy - masz czas to w³¹cz radiow¹ Trójkê o 08.13 a siê przekonasz. Dopiero potem siê wypowiadaj. Przy okazji znam ju¿ Twoje pogl¹dy polityczne i beztronnoœÌ w tej kewstii nie jest Twoj¹ najmocniejsz¹ storn¹. Z Twojej wypowiedzi wynka, ¿e kiedy pluje siê na lweicê jest Ok? Na prawice nie mo¿na ale na lewice tak. Zreszta tak sie zachowywa³ Rymanowski w Wydarzeniach Tv Puls i Magazynie 24.

4. Pomys³y i formaty z zagrancznych programów informacyjnych prêdzej czy póŸniej pojawi³y by sie nawet bez TVN-u. Do 1997 Wiadomoœci nie mia³y konkurencji. Informacjie by³y i s¹ do tej pory s³abe, wiêc Wiadomoœci siê z nikim nie œciga³y ale by³ to jednak dynamiczny program.

5. Nie wiem nad czym Lis przez caÂły dzien pracowaÂł. Podobno same gwiazdy tam pracujÂą wiĂŞc chyba wiele zmieniaĂŚ nie musiaÂłw materiaÂłach swoich kolegĂłw, ale w jednym z wywyiadĂłw przeczytaÂłem, iÂż podobno przez caÂły dzien sam ukÂładaÂł swoje zapowiedzi. A byÂły moim zdaniem maÂło ciekawe - bardzo krĂłtkie i banalne na koncu nazwisko autora materiaÂłu i juÂż mamy kilka sekund wiĂŞcej.


6. Ale¿ owszem jest tam zielony kolor - w czo³ówce zileone s¹ kontynenty na tej pi³ce imituj¹cej Ziemiê.

7. ale juz w³asnie od tygodni ani GW ani RZ nie pisz¹ o jakiœ manipulacjach w Wiadomoœciach. Czy¿by Dworaka nie wolno by³o krytykowaÌ? Wszak w 2001 startowa³ do parlamentu z list Platformy Obywatelskiej, a dopiero przed oficjaln¹ nominacj¹ na szefa TVP odda³ legitymacjê partyjn¹. Nigdy nie chwali³em Kwiatkowskiego, jednak wbrew obiegowym opini¹ wcale nie dochodzi³o tam do licznych "przekrêtów i manipulacji" jakbyœ tego chcia³ £ukaszu. Dok³adnie przygl¹dano siê k¹zdemu materia³owi w Wiadomoœciach i jezeli któryœ by³ z³y pisano o tym. I nie by³o tego naprawdê wiele. WiêkszoœÌ by³a moim zdaniem wyolbrzymiona i mia³a spowodowac szybk¹ zmiane prezesa a wiadomo¿ ze ka¿da partia i ta z lewej i ta z prawej chcia³a by kontrolowac TVP. Przypomniam historia panów M. Terlickiego i W. Walendziaka.

8 Szkolne mapy widzê za plecami prezenterów Faktów. A zielony jest w czo³ówce Faktów i naprawdê trudno go nie zauwa¿yÌ. Natomiast za plecami dziennikarzy Wiadomoœci naprawdê nie ma ¿adnej deski - istniej róznica miêdzy drewnem a szk³em.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:6. Ale¿ owszem jest tam zielony kolor - w czo³ówce zileone s¹ kontynenty na tej pi³ce imituj¹cej Ziemiê.
Obrazek Obrazek

Pierwsza fotka zostaÂła wykonana poprzez zapis obrazu "na Âżywo" ze strony internetowej TVN. Druga fotka to zapis obrazu z mojej karty TV. Czy te zdjĂŞcia wedÂług Ciebie sÂą spreparowane? Czy moÂże ja mam Âźle ustawione kolory w karcie TV, podobnie teÂż Âźle majÂą webmasterzy TVN? Czy wszyscy poza TobÂą jesteÂśmy daltonistami? ... a moÂże tam po prostu nie ma zielonego koloru, przy ktĂłrym tak siĂŞ upierasz?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Bynajmnie daltonistÂą nie jestem. Masz racjĂŞ, myliÂłem siĂŞ i potrafiÂą sie do tego przyznaĂŚ. Nie jest to kolor zielony ale kiedy tak kula zbliÂża siĂŞ do ekranu - sprawiajÂąc jednoczeÂśnie wraÂżenie jakby zaraz miaÂła uderzyĂŚ widzĂłw w czoÂło - kolor kontynentĂłw wpadaja wyraÂźnie w ciemnÂą wymiesznÂą z niebieskim zieleĂą.
SwojÂą drogÂą chciaÂłem zapytac czytelnikĂłw co sÂądzÂą o scenografii FaktĂłw a nie dyskutowaĂŚ z kimkolwiek o WiadomoÂściach. Ale ÂŁukasz musiaÂł za wszelka cene postawiĂŚ na swoim. ZresztÂą w dziale na www. tvn.personal.pl poÂświĂŞconym Faktom jest hasÂło, Âże program ten "NIEWÂĄTPLIWIE" posiada najÂładniejszÂą scenografiĂŞ. Widze, Âże nie mam tutuaj miejsca na dyskusjĂŞ, poglÂądy administratora sÂą obowiÂązujÂącymi. A szkoda...
Ostatnio zmieniony niedziela 13 cze 2004, 20:29 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

OczywiÂście, nie ma tam zielonego koloru. MoÂże poprostu doktorek jest daltonista - bywa :) .
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:ÂŁukasz musiaÂł za wszelka cene postawiĂŚ na swoim. ZresztÂą w dziale na www. tvn.personal.pl poÂświĂŞconym Faktom jest hasÂło, Âże program ten "NIEWÂĄTPLIWIE" posiada najÂładniejszÂą scenografiĂŞ. Widze, Âże nie mam tutuaj miejsca na dyskusjĂŞ, poglÂądy administratora sÂą obowiÂązujÂącymi. A szkoda...
Jest miejsce na dyskusjĂŞ. PrzecieÂż to byÂła wg mnie dyskusja. :roll:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

WedÂług mnie rĂłwnieÂż. Czy ÂŁukasz stanowczo zabroniÂł Ci wyraÂżac swoje zdanie lub groziÂł jesli bĂŞdziesz to robiÂł? Chyba nie, a wiĂŞc nie ma wÂątpliwoÂści, ze to dyskusja. Co do artykuÂłu na tvn.personal.pl, to nie wiem czy wiesz, ale jest to strona o TVN'ie wiĂŞc nie byÂło raczej sesnownym napisaĂŚ "Fakty majÂą ÂładnÂą oprewe graficzne, lecz nie dorĂłwnujÂą wiadomosciom". Mysl racjonalnie.
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości