Scenografia i oprawa graficzna Faktów TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Âładnie BoguÂś wyglÂądaÂł na tym tle :D :P
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No, fakt :D Najpierw myÂślaÂłam, Âże siĂŞ pomylili, ale potem pojĂŞÂłam, iÂż taka chyba miaÂło byĂŚ. W sumie ci9ekawie wyszÂło. :lol: :lol: :lol:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TeÂż tak patrzĂŞ i myÂślaÂłem, Âże to wiadomoÂściowy fotomontaÂż. :D OglÂądaÂłem Fakty, ale akurat w tym momencie mnie przez chwilĂŞ w pokoju nie byÂło. :( A ostatnio byÂłemm wkurzony bo Bogus nic nei dawaÂł na ekran, a dziÂś aÂż 2 ozdobiki. :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Fusiak pisze:Hmmm :D
Rewelacja :D
W pierwszej chwili pomyœla³em sobie, ¿e to Wiadomoœci :evil2: Ale nie, Fakty :D Czy to przez ca³¹ zapowiedŸ takie zdjêcie by³o z ty³u?
Jeœli tak, to gratulujê! Po raz pierwszy od ponad pó³ roku zrobili wreszcie coœ nowego :D
Tak trzymac, tylko liczĂŞ, Âże dadzÂą ten materiaÂł w neozdradzie :D Ale moge siĂŞ przeliczyĂŚ :(
to nie byÂła zapowiedÂź tylko poÂżegnanie !! "piorunujÂący materiaÂł" byÂł ostatni wiĂŞc.. ;]
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

pablo_xl pisze:Âładnie BoguÂś wyglÂądaÂł na tym tle :D :P
Tak :arrow: mamy juÂż bÂłyskawice, brakuje tylko grzmotĂłw, wycia wilkĂłw i odÂłgosĂłw wichury. Z tymi dorbnymi dodatkami mielibyÂśmy scnografie idealnie pasujÂącÂą do Bogusia.
PS moÂże na drugim planie warto byÂło wsadziĂŚ widok na cmentarz lub zamek Draculi?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pablo_xl pisze:Âładnie BoguÂś wyglÂądaÂł na tym tle :D :P
no wÂłaÂśnie, tak naturalnie :evil2:

-edit-

ObrazekObrazek
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

MoÂżna wiedzieĂŚ o czym to byÂł ten "piorunujÂący materiaÂł" ??
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

o piorunach :D jak siĂŞ przed nimi chroniĂŚ itp :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Fusiak pisze: A juÂż myÂślalem, Âże raz zamiast ochydnego (juÂż) tÂła
Obrazek
dali co innego:
Obrazek
mnie siĂŞ zdaje Âże wÂłaÂśnie tak zrobili
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

mnie sie bardzio podobaÂło :D powinni czesciej takie rewelacje dawac:)

BoguÂś wygladaÂł bardzo Âładnie...mimo jego dziwnej fryzury
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Wczorajsze tlo mogli by wprowadzic na stale :) , bardzo fajnie to wygladalo. To standardowe juz mi sie troche nudzi.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Mogliby zresztÂą takie tÂło wykorzystywac czĂŞÂściej, np. swietnie pasowaÂłoby do tematĂłw o polskiej polityce.
To by siĂŞ od razu samo przez sie kojarzyÂło z woÂłaniem o pomstĂŞ do nieba ZresztÂą ten ekran mĂłgÂłby siĂŞ wreszcie do czegoÂś przydaĂŚ, bo przewaÂżnie udaje tylko niebieskÂą ÂścianĂŞ
Pozyjemy, zobaczymy...
Zgadzam siĂŞ. :D Zawsze te niebieskie kropki i te niebieskie kropki, i te nieieskie kropki... :ranting: A jakby tak codziennie przygotowywali inne tÂło, albo chociaÂż tak na koniec dawac jak wczoraj? ByÂłoby to jakies urozmaicenie :tak: (graficzne oczywiÂście, bo innych urozmaiceĂą mamy przecieÂż dosyĂŚ :lol: ).
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Scenografia i oprawa graficzna

Post autor: salladyn »

To na pewno nie by³a pomy³ka gdy¿ zuwa¿cie to t³o zniknê³o dok³adnie wtedy kiedy zacz¹³ siê lot kamery.A zamiast kropek mogliby daÌ po prostu powtarzaj¹c¹ siê czo³ówkê faktów,tylko ¿e oczywiœcie bardzo zwolnion¹ ¿eby nie odwraca³a uwagi od prowadz¹cego/prowadz¹cej.Co o tym s¹dzicie?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Scenografia i oprawa graficzna

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:To na pewno nie by³a pomy³ka gdy¿ zuwa¿cie to t³o zniknê³o dok³adnie wtedy kiedy zacz¹³ siê lot kamery.A zamiast kropek mogliby daÌ po prostu powtarzaj¹c¹ siê czo³ówkê faktów,tylko ¿e oczywiœcie bardzo zwolnion¹ ¿eby nie odwraca³a uwagi od prowadz¹cego/prowadz¹cej.Co o tym s¹dzicie?
faktycznie, na poÂżegnanie mogÂłoby coÂś takiego byĂŚ.. ehh.. szkoda Âże nie mamy na to wpÂływu ;(
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Scenografia i oprawa graficzna

Post autor: salladyn »

Wiesz co jesteÂś zÂłoÂśliwy.Tvn bardzo siĂŞ liczy z opiniÂą telewidzĂłw.Na przykÂład kiedy wysÂłaÂłem pytanie na ich skrzynkĂŞ mailowÂą to nieodpowiedzieli na pewno dlatego Âże akurat byÂła zapchana :evil2: .No a to Âże zapchana byÂła 22 razy to przecieÂż nie ich wina :twisted: .
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości