4-ta twarz potrzebna?

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

4-ta twarz potrzebna?

Post autor: Przemek »

Jak myÂślicie czy "Faktom" potrzebna jest "4 twarz"??

Grze¶ka Kajdanowicz jest ma³o. Mo¿e wogóle go nie byæ ju¿ o 19:00. Ryman i Sty¶ka nie wyrobi± ca³y czas 7 dni w tygodniu! Wg. mnie bedzie to kto¶ znany i "sprawdzony" (Redo, Wernerka). Mo¿e postawi± na kogo¶ z TVN24 (lansowany Grass, Jêdzrejowska. Szare niedoceniane myszki Kuligowska i Kondratowicz*). Albo wykupi± kogo¶ z inncyh stacji (Motyl, Siezieniewski...PIEÑKOWSKA, PROKOPIUK-KÊPKA , HOLECKA) A wy co na ten temat s±dzicie??

* "Szare myszki" bo na wizji pojawiajÂą siĂŞ rzadko...
Żartowałem.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ByĂŚ moÂże wkrĂłtce na forum ITVN trochĂŞ siĂŞcoÂś wyjaÂśni. Tak, potrzebna jeest 4 twarz.

Ja widzĂŞ to tak:
Werner/Redo do g³ównych i nowa twarz do popo³udniowych, najlepiej Marciniak. Pieùkowska weekendowe to by mog³a prowadziÌ, pytanie czy by chcia³a. Wiêcej w zwi¹zku z Twoim Stylem nie by³aby w stanie. Prokopiuk, Motyl, Holecka i Siezieniewska nadaj¹ siê co najwy¿ej do popo³udniowych. Nawet mimo to wola³bym postaÌ TVN24 - s¹ ciekawsze. Albo Porada albo Kuligowska albo Marciniak, a mo¿e Grzegorz Miecugow.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Oby tylko nie wpakowali o 19. ktĂłregoÂś z a*utomatĂłw - to by byÂło straszne!!! :x Bo i po co zastĂŞpowaĂŚ automata (Kajdana) innym automatem (JĂŞdrzejowska, Grass czy kogoÂś tam jeszcze... :? )?!
Jak dla mnie Ryman i Pochanke na zmianĂŞ w tygodniu, a Werner w weekendy. W popoÂłudniowych niech zostanie Redo i dojdzie Porada, bo facet jest naprawdĂŞ fajny. Wtedy mogÂłby prowadziĂŚ raz Poranki, a raz fakty popoÂłudniowe. :D ewentualnie zamist porady moÂże Marciniak albo Kuligowska? :?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja wlasnie bym chcial Piotra Marcinika, chociaz Pienkowska hmmm dosc ciekawa persppektywa, ale musialaby troche zmienic styl- ten z wiadomosci byl za sztywny i zbyt emocjonalny i maÂło sexy :P
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A moÂże Dorota Wysocka? :devil2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :devil: :devil: :devil:
NaprawdĂŞ z ogromnÂą przyjemnoÂściÂą ogÂładaÂłbym jÂą w Faktach. :twisted: ZresztÂą juÂż kiedyÂś pracowaÂła dla TVNu, ale wraz ze swojÂą szefowÂą, MonikÂą Olejnik, musiaÂła zmieniĂŚ stacjĂŞ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no chyba poczekamy na ta 4 twarz, bo jutro grzesiu wraca :P
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja bym chciaÂła Werer ale nie ma na to co liczyĂŚ :?
Jak nie ona to najlepiej Kalczyùska albo Marciniak anwet Porade przedzier¿ê byle nie ten pajac A*tomat... czy np. Jêdrzejowska...

Co do transferĂłw to nie sÂądze chodz kiedyÂś siĂŞ mĂłwio o Prokopiuk :D jak dla mnie pasiÂła by tam Holecka :D ale nie ma szans
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Hih, pewnie dadzÂą Sandre Walter :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

niegÂłupi pomysÂł :lol:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

No chyba Cie ostro pogiĂŞÂło :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

oj Kubs, Sanderka Ci siĂŞ nie podobaÂła? Tak jej przecieÂż Âładnie zÂąbki zawsze rozÂświetlaÂły studio... :evil2: :arrow:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

i zajmowaly pó³ studia :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Tak sobie myslĂŞ, Âże ona to by mogÂła zagraĂŚ Obcego w nastepnej czĂŞÂści :evil2: ->
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

czy to prawda, ze ma sie pojawic czwarta twarz w Faktach :shock: czy sa to tylko wasze zyczenia/oczekiwania. Czyzbym o czyms nie wiedzial - uswiadomcie mnie.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Sandra Walter kÂładzie na Âłopatki DorotkĂŞ WysockÂą - nikt nie jest tak zdolny jak uchonana cĂłrka prezesa. :twisted: (no moÂże ekpia prezenterĂłw TV TRWAM :twisted: )
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości