Jakiego słuchacie radia?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Jakiego słuchasz radia?

Radio Zet
26
30%
RMF FM
28
32%
Polskie Radio program 1
4
5%
Inne
29
33%
 
Liczba głosów: 87

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

jakiego radio sÂłuchacie

Post autor: salladyn »

Ostatnio do tych stacjii radiowych o których napisa³em do³¹czy³em RMF Classic.Potrafi¹ mówiÌ o sztuce i muzyce powa¿nej bez zadêcia.Ktoœ taki jak ja(nie koneser tego typu muzyki) znajdzie tam coœ dla siebie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Dzisiaj jak posz³em do sklepu to s³ysza³em w RadiuZet "I'LL BE THERE FOR YOU" JAK CHC¡ TO POTRAFI¡ CO¦ PORZ¡DNEGO PU¦CIÆ,.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

jakiego radio sÂłuchacie

Post autor: salladyn »

Czy to nie jest kawaÂłek ktĂłry jest z serialu "Przyjaciele" :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: jakiego radio sÂłuchacie

Post autor: chandler »

salladyn pisze:Czy to nie jest kawaÂłek ktĂłry jest z serialu "Przyjaciele" :?:
DokÂładnie
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

Ja do tej pory s³ucha³em Radia RMF FM, ale gdy RMF zaczê³o wspó³pracowaÌ z Wydarzeniami Polsatu, przenios³em siê na Radio ZET, poniewa¿ oni wspó³pracuj¹ z TVN i TVN24, ale nie tylko dlatego. Rano w RMF FM jest poranny program ,,Wsatawaj szkoda dnia'', Fakty s¹ co pó³ godziny, a w ,,Dzieù Dobry bardzo'' Wiadomoœci s¹ co 15 minut, co mi siê bardzo podoba. Wam te¿ radzê s³uchaÌ Radia ZET, które zmniejsza ju¿ swój dystans do RMF FM.
-----
----
--
-
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja jednak wci¹¿ s³ucham RMF FM. Poniewa¿ w radiu preferujê muzykê ni¿ informacjê. S³ucham tak¿e Salonu Politycznego Trójki, poniewa¿ obecnie tylko tam mogê zobaczyÌ Jolê Pieùkowsk¹ w wersji publicystycznej. :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

Slucham tylko RMF MAX....
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

w domu obowiÂązkowo trĂłjka, a w pracy w caÂłym biurze sÂłuchamy "Radio Internetowe PolskaStacja - NajwiĂŞksze Przeboje '80 '90" - hit za hitem ... ach jak przyjemnie siĂŞ przy takiej muzyce pracuje :D
aldek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 02 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Sieradza
Kontakt:

Jakiego sÂłuchacie radia?

Post autor: aldek »

Ja tam sÂłucham pierwszego programu polskiego radia ale teÂż sÂłucham Naszego Radia(Radia ziemi sieradzkiej)
Hej
Fakty TVN o 19.00 na TVN i iTVN zapraszają Justyna Pochanke,Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak oraz gwiazda polskiej telewizj KAMIL DURCZOK
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pochanke - fan pisze:w domu obowiÂązkowo trĂłjka, a w pracy w caÂłym biurze sÂłuchamy "Radio Internetowe PolskaStacja - NajwiĂŞksze Przeboje '80 '90" - hit za hitem ... ach jak przyjemnie siĂŞ przy takiej muzyce pracuje :D
PolskaStacja rzeczywi¶cie jest najlepszym radiem internetowym w domu, a w samochodzie s³uch³em RMF FM, które zdenerwowa³o mnie, bo non stop gra Celine Dion i Garou. Teraz s³ucham TRÓJKI, graj± ambitn± muzykê :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Jakiego sÂłuchacie radia?

Post autor: sybic »

ja sÂłucham Radia Zet ... wÂłaÂściwie to ze wzglĂŞdu na dwie postacie.
Janusza Weissa i jego nietypowej sprawy, ale przede wszystkim ze wzglĂŞdu na Marzene CheÂłminiak. Uwielbiam sÂłuchaĂŚ jej glosu, jest taki ciepÂły ... peÂłen optymizmu.
Mozna wiec powiedziec, Âże nie sÂłucham radia, sÂłucham MarzenĂŞ CheÂłminiak :)
Czy ktoÂś podziela moje zdanie ?

a gdy Marzeny akurat nie ma w Radiu Zet to prze³¹czam na RMF Classic
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ja sÂłucham lokalnego Radia GRA. Jest tam duÂżo dobrej muzyki ale teÂż sporo informacji i czasami uszczypliwych komentarzy dot. miasta. Poza tym sÂłucham jeszcze RMFki ze wzglĂŞdu na Fakty i muzykĂŞ.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

A ja rzadko s³ucham radia a je¿eli ju¿ to przewa¿nie RMF FM i Zetki bo puszczaj¹ dobr¹ muzê. Czasem zdarza mi siê w³¹czyÌ na Eskê i Radio Gdaùsk. Ale moje ulubione to RMF FM i Radio ZET. :spiewa:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

rmf maxxx :)
TVN innowacja i nowoczesność...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

TrĂłjka - dajÂą ambitne koncerty np. Tori Amos,wybrane godziny z muzykÂą alternatywnÂą;
Zet,WaWa,Eska,GdaĂąsk,RMF - 'pstrykam' tak sobie,jak mi coÂś nie odpowiada :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości