[TVN] Twój Problem Nasza Głowa

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

[TVN] Twój Problem Nasza Głowa

Post autor: galantos »

czy ktoÂś z Was pamiĂŞta stary poczciwy program dla mÂłodzieÂży "TwĂłj Problem Nasza GÂłowa"? ByÂł bodajÂże w niedziele po godz. 9. byÂłem fanem tego programu, zawsze co niedziele go oglÂądaÂłem :)

pamiêtam, ¿e prowadzi³a go Agnieszka Wróblewska najpierw ze S³awkiem Sochackim a potem z Rafa³em Go³¹bowskim. byli œwietni i ten okrzyk programu: IHA HA!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Na poczÂątku nadawali to od poniedzialku do piatku koÂło 14, potem chyba zrobili raz na tydzieĂą :arrow:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja pamiĂŞtam :D Fajne to byÂło, ale siĂŞ skoĂączyÂło... Teraz juÂż nie ma takich programĂłw. Szkoda, Âże wszystko siĂŞ zmienia.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

no .. byÂł nadawany w sobitĂŞ i chyba w niedziele rano . Bardzo fajny to byÂł program :]
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Post autor: faithless »

Pamietam ten program :D OgladaÂłem go w kaÂżda sobote i niedziele :) Moze by tak powruciÂł na antene ?
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Ten programik by³ jeszcze wczeœniej w TV Wis³a, która potem zmieni³a nazwê na TVN Po³udnie i razem z Walterem stworzy³a TVN. A jak nazyw a³a siê telewizja na pó³nocy przed fuzj¹ - nie mam pojêcia.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
NOT building
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 17:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: NOT building »

PamiĂŞtam rĂłwnieÂż. Wiem, Âże grafikĂŞ do tego programu robiono na komputerach Amiga 4000 (ktĂłre chyba nawet TVN otrzymaÂł od jakiejÂś tam firmy).
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

a o czym byÂł ten program :?:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

wÂłoch pisze:a o czym byÂł ten program :?:
To by³ taki program-coœ a'la dzisiejszy Poranek w TVN24 czy "kawa czy herbata" w TVP-prowadzili go o ile mnie pamiêc nie myli Agnieszka Wróblewska i S³awek Sochacki(swoj¹ drog¹ ostatnio znikn¹³ z wizji, ciekawe co teraz robi ?? ) by³ na ¿ywo i by³o w nim zawsze du¿o zaproszonych goœci, konkursów ale te¿ zawsze coœ mo¿na siê by³o z niego dowiedzieÌ. By³em wtedy m³odym nastolatkiem ale pamiêtam, ze zawsze z niecierpliwoœci¹ czeka³em na sobotê, niedzielê gdy o 9:00 zaczyna³ siê program. I jeszcze jedno-je¿eli mi siê dobrze pamiêta(mo¿e mie ktoœ poprawi, kto pamiêta ten program je¿eli siê mylê) nazwa programu wziê³a siê od tego, ¿e do programu mo¿na by³o napisaÌ list(internet wtedy jeszcze ma³o kto mia³ :wink: )i zawsze by³ list losowany i jego nadawcy zawsze starano siê w jakiœ sposób pomóc rozwi¹zaÌ w³aœnie jego problem(ale zaznaczam, co do tego to pewny nie jestem)
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Nie no, nie porĂłwnujmy tego do Poranka z tvn24. TPNG byÂł programem adresowanym do starszych dzieci i mÂłodszej mÂłodzieÂży. Jak w tytule, pomagano widzom rozwiazywaĂŚ problemy, do studia zapraszano rĂłzne gwiazdy ze Âświata muzyki, sporty, filmu itp. No i oczywiÂście losowano szczĂŞÂśliwy numerek z dziennika, ktĂłry kolejnego dnia nie byl w danej szkole pytany. jeÂżeli dobrze pamiĂŞtam to jakieÂś konkursy teÂż byÂły. OprĂłcz SÂławka Sochackiego program prowadziÂł teÂż jakis laluÂś z boysbandu. -->
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

G³ównym goœciem by³ tzw. : GwóŸdŸ Programu (sorry za ew. b³¹d). Program by³ nadawany od poniedzia³ku do pi¹tku o 14. Potem dopiero przeszli na weekendy o 9. Wiem bo mnie to zdenerwowa³o, no i niefajny nowy prowadz¹cy z Boom Boxu. Przynajmniej mnie wkurza³. Pamiêtam te¿ piosenkê walentynkow¹, œpiewa³a Wróblewska, nie wiem z którym z facetów. Program by³ re¿yserowany czy w jakimœ stopniu robiony przez Bo¿enê Walter.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

TVN_FAN pisze:
wÂłoch pisze:a o czym byÂł ten program :?:
To by³ taki program-coœ a'la dzisiejszy Poranek w TVN24 czy "kawa czy herbata" w TVP-prowadzili go o ile mnie pamiêc nie myli Agnieszka Wróblewska i S³awek Sochacki(swoj¹ drog¹ ostatnio znikn¹³ z wizji, ciekawe co teraz robi ?? ) by³ na ¿ywo i by³o w nim zawsze du¿o zaproszonych goœci, konkursów ale te¿ zawsze coœ mo¿na siê by³o z niego dowiedzieÌ. By³em wtedy m³odym nastolatkiem ale pamiêtam, ze zawsze z niecierpliwoœci¹ czeka³em na sobotê, niedzielê gdy o 9:00 zaczyna³ siê program. I jeszcze jedno-je¿eli mi siê dobrze pamiêta(mo¿e mie ktoœ poprawi, kto pamiêta ten program je¿eli siê mylê) nazwa programu wziê³a siê od tego, ¿e do programu mo¿na by³o napisaÌ list(internet wtedy jeszcze ma³o kto mia³ :wink: )i zawsze by³ list losowany i jego nadawcy zawsze starano siê w jakiœ sposób pomóc rozwi¹zaÌ w³aœnie jego problem(ale zaznaczam, co do tego to pewny nie jestem)
masz racje, nie pomyliles sie :) prowadzila na poczatku A. Wroblewska z S. Sochackim, a potem zamiast Sochackiego wszedl Rafa³ Go³¹bowski z boysbandu :>
pamietam jeszcze nr telefonu do studia: 012 200 52 00 i pamietam, ze Golabowski zawsze wyspiewywal ten numer :P a logo programu to byla taka glowa - pamietam...
to byl swietny program.



a czy ma ktos moze jakies capsy z tego programu, a moze cale odcinki? ;)
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

ÂŚpiewali: 0 12 to nasz numer kierunkowy wÂłaÂśnie :D. Tak logo to byÂła gÂłowa. A piosenka na walentynki byÂła taka: ( ÂŚpiewaÂła WrĂłblewska)
A serce stuk puk wybija rytm, magicznych s³ów nie ..... ich
Ja myÂśli moje oddaje tobie, a sÂłowa twoje zatrzymam.

:P Takie dla maÂłolatĂłw. Mieli budkĂŞ do odbierania telefonĂłw. no i okrzyk: I ha ha
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Tasiu pisze:Mieli budkĂŞ do odbierania telefonĂłw. no i okrzyk: I ha ha
Ten okrzyk byÂł tak nawiasem mĂłwiÂąc notorycznie wymuszany od mÂłodych widzĂłw dzwoniÂących do studio :lol: Mi siĂŞ odechciewaÂło ÂżyĂŚ kiedy sÂłyszaÂłem to iha ha 8)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Yeah, kojarze.... SzczegĂłlnie odcinki o 14 :) Zawsze po szkole to oglÂądaÂłem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości