Reporterzy odchodzą z redakcji Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kajdany dla Kajdanowicza

- Nie rozwi¹¿emy z panem Kajdanowiczem umowy, dopóki nas nie przeprosi - twierdzi stanowczo Jaros³aw Szczepaùski, rzecznik TVP. - Obrazi³ telewizjê publiczn¹ i tysi¹ce jej pracowników - nie kryje nerwów.


Dziennikarz TVN "Fakty", Grzegorz Kajdanowicz (33 l.), mia³ wczoraj polubownie rozwi¹zaÌ umowê z TVP. Chodzi o gwiazdorski kontrakt, który gwarantowa³ mu pracê w "Wiadomoœciach". Sam dziennikarz postanowi³ rozwi¹zaÌ go, zanim doszed³ do skutku. Zniesmaczy³y go bowiem wypowiedzi Roberta Kozaka, szefa "Wiadomoœci", który sugerowa³, ¿e to Kajdanowicz zg³osi³ siê do niego po pracê. Dziennikarz stwierdzi³, ¿e to nieprawda, postanowi³ rozwi¹zaÌ umowê i zostaÌ w TVN. Szczêœliwego koùca tej historii na razie jednak nie bêdzie. Bo TVP trzyma Kajdanowicza w garœci. Jej przedstawiciele twierdz¹, ¿e Kajdanowicz obrazi³ ich mówi¹c, ¿e "Wiadomoœci" s¹ z³ym programem. I jak ich nie przeprosi, to umowy nie rozwi¹¿¹.
/"Super Express"/
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ale siĂŞ narobiÂło :D Jakie wielkie przeprosiny za gÂłupie stwierdzenie, Âże "WiadomoÂści" sÂą zÂłym programem? To idiotyczne. Ale jak ci z TVP siĂŞ przypiepszÂą, to nie jest lekko. Ja zawsze sÂądziÂłam, Âże to sÂą sami psychole. Kajdan ma problem. I po co mu to byÂło? MiaÂł spokojne automatyczne Âżycie :D w "Faktach", a teraz...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Psycholem moÂżna nazwaĂŚ kogoÂś kto krytykuje firmĂŞ w ktĂłrej chce pracowac.
Jak czytam komentarze na pewnych forach to raczej Kajdanowicza krytykujÂą za to, Âże jest nieodpowiedzialny, a TVN za to, Âże przyjmuje kogoÂś kto chciaÂł pracowaĂŚ w konkurencji.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mikasur nie zgadzam siĂŞ psycholem jest A*tomat... to nie jest gÂłupie stwierdzenie obraziÂł TVP i WaramoÂści powinien za to dostac po dupie to na drugi raz pomyÂśli zanim coÂś takiego powie niech zabuli sporo kasy sprzedawczyk... !!!
Android <3
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

mowisz tak jakby tvp nic nie zrobila i byla swieta. Tymczasem moim zdaniem obie strony przesadzily - o czym pisalem chyba nawet gdzies na poczatku tego watku - tvp tez posunela sie o krok za daleko
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja nie mówiê, ¿e Kajdan jest niewini¹tkiem. Strasznie g³upio zrobili i on, i TVN, ¿e chce przyjaÌ "syna marnotrawnego", i TVP, ¿e rz¹da przeprosin (uwa¿am za przesadê wielkie przeprosiny za takie stwierdzenie; zrozumia³abym, gdyby u¿y³ super mocnych i obraŸliwych s³ów) oraz, ¿e rzekomo na pocz¹tku tak bardzo chwali³a Kajdanowicza, a teraz traktuje go jak najgorszego œmiecia, który pope³ni³ najgorsz¹ zbrodniê. To siê nazywa dwulicowoœÌ. A z reszt¹ wszystko tu jest takie idiotyczne, ¿e szkoda s³ów!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Jestem bardzo ciekawy jak zakonczy sie sprawa miedzy Kajdanowiczem a TVP (obie strony nie sa bez winy) ale jesli TVN znow go przyjmie to chyba popelni blad. Niechcialbym miec takiego pracownika w swoich szeregach, niespecjalnie go lubilem ale teraz jest u mnie juz calkowicie spalony.

tyle ode mnie
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kod: Zaznacz cały

mowisz tak jakby tvp nic nie zrobila i byla swieta. Tymczasem moim zdaniem obie strony przesadzily -[quote]
Bartek a skÂąd wiesz ze TVP przesadziÂła ??? moÂże jednak mĂłwiÂą prawde Âże sam do nich przylazÂł ??? Kajdana nic nie usprawiedliwia nawet jesli przekrĂŞcili jego sÂłowa i przesadzili to mĂłgÂł zwrĂłciĂŚ na to w mediach uwage ale nie w taki sposĂłb... ObraÂżajÂąc innych. [/quote]
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TVN: Kajdanowicz pozostaje w Faktach

Grzegorz Kajdanowicz pozostaje w "Faktach" TVN - poinformowa³ w czwartek wieczorem zarz¹d stacji. Kajdanowicz mia³ odejœÌ z Faktów do TVP, jednak przed³u¿y³ umowê o pracê na dotychczasowych warunkach - poinformowa³ zarz¹d.

Pod koniec maja rzecznik TVP zapowiedziaÂł, Âże do "WiadomoÂści" TVP przeszÂło dwĂłch dziennikarzy TVN MikoÂłaj Kunica i Grzegorz Kajdanowicz. Mieli zostaĂŚ reporterami programu. Kajdanowicz miaÂł dodatkowo prowadziĂŚ "WiadomoÂści". OkazaÂło siĂŞ jednak, Âże obowiÂązuje ich szeÂściomiesiĂŞczny zakaz podejmowania pracy w konkurencji. Kajdanowicz zdecydowaÂł siĂŞ zostaĂŚ w stacji.
ÂźrĂłdÂło - onet.pl

Hehehe - moÂże sobie zostawaĂŚ, ale wczeÂśniej musi odszczekaĂŚ kilka zdaĂą. Inaczej bedzie klops.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

http://www.press.pl/news/pokaz_site.php?id=2116

szkoda ze bĂŞdzie prowadziÂł.
Postaram siĂŞ nie trafiĂŚ na 19 w ten weekend.


Cytat z http://www.press.pl:
Kajdanowicz przed³u¿y³ do 2009 roku kontrakt z TVN-em (dotychczasowy obowi¹zywa³ do 2007) na takich samych warunkach jak dotychczas (m.in. na takich samych warunkach finansowych). Oznacza to, ¿e dziennikarz "Faktów" rozwi¹za³ problemy prawne zwi¹zane z podpisaniem umowy z "Wiadomoœciami" TVP 1, do których mia³ przejœÌ 1 wrzeœnia br. Adam Pieczyùski, redaktor naczelny "Faktów", jest zadowolony z takiego przebiegu spraw. - Dziennikarze TVN-u i TVN 24 s¹ obiektem zabiegów innych stacji telewizyjnych i to pod ich adresem kierowane s¹ oferty gwiazdorskich kontraktów. To najlepszy dowód na to, jak cenieni s¹ na rynku - stwierdza Pieczyùski.

Dziwie siĂŞ Âże Marciniak zgodziÂł siĂŞ na coÂś takiego ja prowadzenie 2 razy w m-cu, 2 weekendy w m-cu. Nie widze w tym sensu.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

MoÂże Marciniak bĂŞdzie teÂż w tygodniu jak Homostysia albo Ryman pĂłjdÂą na urlop ->
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

No tak :evil: :!: Jutro Kajdanowicz w "Faktach". Fuck! Mysla³em ¿e Piotr bêdzie co weekend. A mo¿e... No w³aœnie... Jeœli Justysia bêdzie na urlopie to Piotro bêdzie na zamianê w g³ównych :D :?: :idea:
Żartowałem.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no niestety Kajdan. a myslaÂłam ze go juz nie dopuszczÂą do prowadzenia:/

ciekawe na jak dÂługo styÂśka wyjeÂżdza....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A ktoœ mi mówi³ ¿e Kajdanowicz bêdzie mia³ WOLNE WEENEDY!! Czyli co? Witaj automatyzacjo od poniedzia³u do pi¹tku co dwa tygodnie o 19 w TVN? A mo¿e zrobi¹ z niego anchormana i bêdzie 2 lisem. A Pochanke do popo³ódniowych! Swoj¹ drog¹ powinien prowadziÌ Fakty, ale wydanie o godzinie 16:45, lub, jêsliby powrói³o o 23:00.
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości