Reporterzy odchodzą z redakcji Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Reporterzy odchodzÂą z redakcji FaktĂłw

Post autor: Łukasz »

Tak go nie chcieliÂście i macie...
http://www.tvn.tivi.pl/index.php?subact ... om=&ucat=9&

Szkoda, wielka szkoda... :(
Ostatnio zmieniony czwartek 02 cze 2005, 14:17 przez Łukasz, łącznie zmieniany 2 razy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Miko³aj Kunica ?? :shock: :shock: to straszne.. ... brakuje mi s³ów.. :oops: wielka szkoda.. :(
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Bardzo mnie zdziwiÂł ten news jaki przed chwilÂą otrzymaÂłem. Nie powiem jednak, Âże siĂŞ nie cieszĂŞ. To dobrzy dziennikarze. Ciekawi mnie jednak, co takiego dzieje siĂŞ w TVN, Âże najlepsi odchodzÂą. Jeszcze bardziej ciekawi dlaczego przechodzÂą do TVP, a nie do Polsatu, ale akurat z tego powodu nie bĂŞdĂŞ sie smuciÂł.

ÂŁukaszu moÂże specjalny wÂątek z tego zrobimy :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ArO pisze: ÂŁukaszu moÂże specjalny wÂątek z tego zrobimy :?:

oj przydaÂłby siĂŞ..
co do Kajdanowicza.. wszyscy mĂłwiliÂśmy jak to super bĂŞdzie jak odejdzie ale jak przyszÂło co do czego to mnie aÂż ÂścisneÂło :oops:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Szkoda Kunicy i Kajdana - reportera, prowadzÂącego juz nie. Tylko Âże zanim pojawiÂą siĂŞ w TVP minie kilka Âładnych miesiĂŞcy, przez ten czas wszyscy o nich zapomnÂą i w TVP nie bĂŞdÂą juÂż takimi gwiazdami :? SwojÂą drogÂą, ciekawe o co poszÂło? O pieniÂądze? O "niesubordynacje" w materiaÂłach? :arrow:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Co ciekawe bardzo szybko usuniĂŞto Grzegorza Kajdanowicza ze stron TVN24: link.

Podobnie zresztÂą tu. Na stronach biura reklamy jeszcze jest ;)
:)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

:: Kamil pisze:
co do Kajdanowicza.. wszyscy mĂłwiliÂśmy jak to super bĂŞdzie jak odejdzie ale jak przyszÂło co do czego to mnie aÂż ÂścisneÂło :oops:

no masz racje, mnie tez ÂścisneÂło:( ...jednak ( mimo ze mnie denerwowaÂł) to zaluje ze go nie bedzie....ciekawe kiedy zobaczymy go po raz ostatni...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

JuÂż go nie zobaczymy :arrow:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm o ile w ogole nie szkoda mi kunicy (bo mu chamowato z twarzy idzie :lol: ) to kajdana cenilem za dobre materialy. Co ciekawe cieszy mnie pozornie, ze odchodza do wiadomosci - bo to oznacza ze ten program musi korzystac z cudzych gwiazd, a "swoich" ma niewielu (Durczok, Wysocka 8) , i Kret to jedyne osoby, ktore mi przychodza w tej chwili do glowy)

No i wiadomo: od wrzesnia Kajdanowicz bedzie PROWADZI£ wiadomosci i bedzie reporterem politycznym oczywiscie. Troche przesadzili w TVP, bo takiej reklamy "FAKTÓW" dawno nie widzi³em. Ciesze sie wiec, ze ogladam najlepszy program informacji wg TVP 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

News na stronie od momentu, gdy poda³em linka zosta³ kilkanaœcie razy zaktualizowany... Wiêc jak ktoœ klikn¹³ jako pierwszy i zobaczy³ krótk¹ notkê, to chcia³em powiedzieÌ, ¿e notka jest ju¿ d³u¿sza...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

ja myÂśle Âże kunicĂŞ zastÂąpi maciej mazur... jestem pewny..

a kajdanowicza?? hmm moÂże piotr marciniak.. tak dÂługo go juÂż nie widziaÂłem w tvn24
a moÂże radziszewska wrĂłci z tego caÂłego tvn style??
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Zapewne w weekendy bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ Marciniaka, tzn. takÂą mam nadziejĂŞ :D

a reporterĂłw w tvn24 nie brakuje, dobrych reporterĂłw, wiĂŞc oni bedÂą pewnie robiĂŚ materiaÂły dla FaktĂłw, tudzieÂż przejdÂą pod faktowski szyld, a w tvn24 pojawiÂą sie jakieÂś nowe twarze :arrow:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

tak sie zastanawiam kto ich moglby zastapic - tak na prawde w tvn24 mamy dobrych dziennikarzy, tylko "bez marki". Taka jednak pewnie szybko sobie wyrobia. Mam nadzieje... Byc moze tvn sciagnie tez kogos do siebie, jak np. "bezrobotna" obecnie PieĂąkowskÂą czy Siezieniewskiego o ktorego przejsciu tak duzo sie mowilo. O ile dobrze pamietam to w faktach nie pojawia sie Morozowski - byc moze zostawi tvn24 mniejszym postaciom a sam wkroczy "na staÂłe" do Faktow. A jak mamy tak gdybac to moze Redo i Werner wejda do glownych...

PS. Teraz wiem, czemu Kajdanowicza nie bylo w spisie prezenterow na tvn24.pl :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Gdyby chociaÂż odeszli do Liskowych "WydarzeĂą", to bym im wybaczyÂł. :lol: Ale do TVP, gdzie wraz ze zmienami rzÂądĂłw, zmienia siĂŞ ekipa WiadomoÂści...? Nie rozumiem. Ciekawe czy kiedykolwiek dowiemy siĂŞ o co poszÂło...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ciekawe czemu nie poszli do lisistego Polsatu, gdzie jeszcze nie tak dawno temu niczym narodowa pielgrzymka na JasnÂą GĂłrĂŞ chciaÂła sie wybraĂŚ poÂłowa zespoÂłu FaktĂłw? Wszyscy zrozumieli, ze Wydarzenia to degradacja i majÂą nadziejĂŞ, Âże w TVP bĂŞdzie fajnie? :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości