Nowy projekt TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pysialka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 21 cze 2005, 18:05
Lokalizacja: mazowieckie

Nowy projekt TVN

Post autor: pysialka »

Czesc! Jestem tu nowa 8)
Postanowi³am odiwedziÌ wasze forum z powodu telefonu jaki ostatnio dosta³am :shock: Zadzwoni³a do mnie nie wiem czy dobrze pamiêtam nazwisko, Pani Grajepa? Chodzi o nowy program, którego nagranie ma byÌ w lipcu, bêd¹ zapraszane tam ró¿ne grupy ludzi po 6-8 os, casting do niego ma siê odbyÌ w ten weekend i zosta³am na niego zaproszona. Odcinek programu ma dot. stylizacji paznokci. Wiecie coœ na ten temat :?:
Nie wiem moÂże to jakiÂś Âżart, no bo ja Szara Myszka w Telewizji i to TVN :?: :?: :?: :!: :!: :!:
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

Zadzwon do TVN i sprawdz czy to nie waÂł. To bedziesz miala pewnosc.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fakt. Regoat ma racjĂŞ. Skontaktuj siĂŞ z TVN (moÂże mail?). Lepiej sprawdziĂŚ niÂż potem ÂżaÂłowaĂŚ, Âże daÂło siĂŞ wkrĂŞciĂŚ w takie coÂś. SwojÂą drogĂŞ to dziwne, Âże do Ciebie zadzwonili :? Jak juÂż to dajÂą ogÂłoszenie w tv i wzywajÂą na casting.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pysialka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 21 cze 2005, 18:05
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: pysialka »

SprawdziÂłam, to nie Âściema. zresztÂą dziÂś byÂłam juÂż na tym castingu. Pewnie nic z tego nie bĂŞdzie, ale byÂło fajnie!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No có¿, to dziwne, ale w sumie cieszê siê, ¿e prawdziwe. Nie traÌ nadziei - a nó¿ siê uda.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

uu moze bedziesz w tv i bede mogl powiedzic ze widzialem znajoma w tv eeheh
pysialka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 21 cze 2005, 18:05
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: pysialka »

No wiecie nie podniecam siĂŞ jeszcze, bo moÂże nic z tego nie byĂŚ, ale w sumie to bym chciaÂła to zawsze jakieÂś nowe doÂświadczenie i reklama dla mnie jako stylistki paznokci, w sumie chĂŞtnych nie byÂło duÂżo, ale casting trwa jeszcze dzisiaj... Jak siĂŞ odezwÂą to napewno napiszĂŞ o tym i dam wam znaĂŚ :wink:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To co? Trzymamy kciuki. :D

Ale o czym ma byÌten program? O paznokciach? To mo¿e jakaœ nowoœÌ, ale w TVN Style. :D :D :D
pysialka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 21 cze 2005, 18:05
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: pysialka »

To ma byÌ program do którego w ka¿dym odcinku bêd¹ zapraszane jakieœ grupy ludzi maj¹ce ze sob¹ coœ wspólnego, jeden odcinek ma byÌ poœwiêcony stylizacji paznokci, nie ¿aden talk show, ale taki z przymró¿eniem oka, mi³y, lekki i przyjemny 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

pysialka pisze:To ma byĂŚ program do ktĂłrego w kaÂżdym odcinku bĂŞdÂą zapraszane jakieÂś grupy ludzi majÂące ze sobÂą coÂś wspĂłlnego...
Rozumiem, Âże w odcinku do ktĂłrego Ty zostaÂłaÂś zaproszona wszyscy uczestnicy odkryjÂą, Âże maja coÂś wspolnego... paznokcie. :lol: :lol: :lol: :lol:



TO BÊDZIE HIT :!: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

ehehe.

dowiemy sie jak bedzie puszczony a teraz nie ma co sie wypowiadac:)
pysialka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 21 cze 2005, 18:05
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: pysialka »

No wÂłaÂśnie!
ZresztÂą jeszcze nie wiem czy wystÂąpiĂŞ, jest to raczej wÂątpliwe, a zostaÂłam zaproszona tylko na casting :roll:
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

PowracajÂąc do tematu oto cytat z Wirtualnemedia.pl
Nowa propozycja telewizji TVN. W ka¿d¹ sobotê w programie "Viva Polska"(godz. 10.30) pojawi siê nowy, sta³y element - "Badani - surreality show".Wœród zaproszonych s¹ ludzie o bardzo ró¿nych zainteresowaniach i profesjach: stylistki paznokci, dzia³kowcy, osoby przyznaj¹cej siê do kontaktu z UFO, rycerze, artystki ludowe, nowi Polacy, sobowtóry
Link do peÂłnego artykuÂłu.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To samo, a nawet wiĂŞcej masz na http://www.tvn.tivi.pl :?
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Teraz wiem, ale wczeœniej nie chcia³a mi siê za³adowaÌ strona g³ówna :evil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości