Kanały informacyjne na świecie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

CNN +

Post autor: salladyn »

CNN+ - hiszpaĂąski kanaÂł informacyjny

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek

WedÂług mnie nie specjalnie ciekawa oprawa graficzna.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj zauwa¿y³em zmiany w DW - TV. :D Maj¹ zupe³nie inne studio - bez porównania ze starym. :roll: Wygl¹da ³adnie - fajna kolorystyka, du¿y stó³, jest widok na rezyserkê tylko, ¿e zas³onili czymœ przezroczystym. :lol: :D Do serwisów i pogody zmienili czo³ówki i s¹ inne belki itp. drobiazgi. :D Maj¹ te¿ inne logo, ale ono akurat jest brzydkie - takie bym w paincie zrobi³, bo to tylko prostok¹t i napis DW - TV - stare by³o lepsze. :P

Tu jest transmisja tego kanaÂłu na Âżywo ;) >>> http://delicast.com/tv/Deutsche_Welle
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

To ten hiszpaĂąski CNN ma jakieÂś powiÂązania z amerykaĂąskim CNN-em? Bo logo jest bardzo podobne. A ogĂłlnie kolorystyka logo taka sama jak w logo Canal +. Co do oprawy CNN+ to rzeczywiÂście nieÂładna, i chyba scrolla nie majÂą.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Nareszcie zobaczyÂłam nowÂą oprawĂŞ DW-TV. Ostatnio nie miaÂłam moÂżliwosci odbioru tej stacji, moÂże przez jej "remanent". Z tÂą oprawÂą to wzorowali siĂŞ chyba na naszym TVNie bo w obu kanaÂłach widaĂŚ newsroom. Niestety tÂło majÂą pstrokate, aÂż oczy bolÂą od nadmiaru jaskrawych kolorĂłw. Czy oni tam nie majÂą gustu? Dzisiaj w angielskojĂŞzycznym serwisie mieli materiaÂł o Polakach - fanach piÂłki noÂżnej, mieszkajÂących na staÂłe w Niemczech. Na poczÂątku sÂłychaĂŚ byÂło nasz hymn narodowy. Wspominali teÂż o polskich chuliganach, ktĂłrzy nie cieszÂą siĂŞ dobrÂą sÂławÂą rĂłwnieÂż poza krajem. Po obejrzeniu tego materiaÂłu zrobiÂło mi siĂŞ cieplej na sercu bo nie zawsze moÂżna usÂłyszeĂŚ coÂś o Polsce i Polakach w zagranicznych mediach.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

HTB MUP - enteve mir ma œwietne studio,szkoda,¿e Fakty takiego nie maj¹.Nie mam mo¿liwoœci pod³¹czenia kompa do tv i dlatego nie mogê 'zapodaÌ' capsów..Szkoda,œwietne studio - stajlish 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

Mi sie bardzo podoba oprawa graficzna a szczegolnie dzwiekowa SKY NEWS. Szkoda ze w Polsce malo kto go juz nadaje w kablowkach. Jak bylem w Londynie to w hotelu lecial non stop. Nawet w TV ustawialem budzik na 7 rano i budzil mnie skynewsowy motyw porannego programu. Rewela!

http://latest.thetvroom.com/ident-music.mp3

Tutaj w wersji video:

http://latest.thetvroom.com/ident.rmvb

.. no i kapitalny byl ten kolo - Jeremy Thompson jako presenter:

http://www.skynewsgreenroom.co.uk/SkyNe ... .asp?id=42

Nawet go reklamowali w zapowiedziach jako "presenter of the year"
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

aveo pisze:HTB MUP - enteve mir ma œwietne studio,szkoda,¿e Fakty takiego nie maj¹.Nie mam mo¿liwoœci pod³¹czenia kompa do tv i dlatego nie mogê 'zapodaÌ' capsów..Szkoda,œwietne studio - stajlish 8)
Oprawa graficzna "Сегодня" telewizji НТВ:

Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

KurczĂŞ, ta oprawa jest naprawdĂŞ dobra :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Redaktorze, a nie masz fotki studia tej stacji? :roll: aevo pisaÂł, Âże majÂą Âświetne studio - fajnie byÂłoby je zobaczyĂŚ. :D I moÂże ktoÂś wie czy nadajÂą w internecie? :D Teraz uczĂŞ siĂŞ rosyjskiego i by siĂŞ przydaÂło... :lol2:

A oprawa taka sobie - zielony mi tu nie pasuej. :nie: Reszta dobra. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Tutaj moÂżna zobaczyĂŚ wczorajsze wydanie "Сегодня":
http://www.russiantvonline.com/rams/seg ... 302006.ram


PS. pawell, zobacz video :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

CΠACUδA,dziĂŞx redaktor :) zielony i niebieski sÂą miÂłe dla oczu,ogĂłlnie pastelowe barwy.tvn-owi pasowaÂłby oprĂłcz niebieskiego jakiÂś piaskowy lub pastelowy kolor.
A jeÂśli chodzi o enteve mir,to oprĂłcz studia i tej Âłagodnej oprawy to wszystko.cenzura,cenzura i jeszcze raz cenzura :cry:
pawell,ucz siê ucz rusa,rosyjski fajnym jêzykiem jest ;) jak chcesz,œci¹gnij sobie jak¹œ ros.muzê,jeœli tego jeszcze nie zrobi³eœ, np leningrad :D i akcent gotowy :tanczy: a co do ros.kina polecam Brat 2.Rosjanin przyje¿d¿a do USA i wydaje mu siê,¿e mówi po angielsku.œcie¿ka œwietna,jak i film 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Niesamowita rzecz :shock: Surowe przekazy dla CNN czyli tak zwane feedy. MoÂżna zobaczyĂŚ co dziennikarz robi przed wejÂściem :lol:

:arrow: mms://a1982.l2229947735.c22299.g.lm.akamaistream.net/D/1982/22299/v0001/reflector:47735

A tu CNN na Âżywo
:arrow: mms://a1729.l2168647534.c21686.g.lm.akamaistream.net/D/1729/21686/v0001/reflector:47534
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

WÂłaÂśnie operator przetarÂł mi monitor. DziĂŞki :lol:
Ale raczej nic ciekawego, prawdziwy ruch zacznie siĂŞ, gdy bĂŞdÂą nadawaĂŚ wiadomoÂści!
I'm ready for HD!
h.m.j.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 11 sie 2006, 14:37

Post autor: h.m.j. »

salladyn pisze:Niesamowita rzecz :shock: Surowe przekazy dla CNN czyli tak zwane feedy. MoÂżna zobaczyĂŚ co dziennikarz robi przed wejÂściem :lol:

:arrow: mms://a1982.l2229947735.c22299.g.lm.akamaistream.net/D/1982/22299/v0001/reflector:47735

A tu CNN na Âżywo
:arrow: mms://a1729.l2168647534.c21686.g.lm.akamaistream.net/D/1729/21686/v0001/reflector:47534
O co chodzi z tymi linkami? Nic siĂŞ nie otwiera :? :?
Dared00

Post autor: Dared00 »

W³¹cz je w Windows Media Playerze.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości