TVN7

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

TVN7

Post autor: Filip »

TVN Siedem ostatnio chowa sie w cieniu innych stacji TVN. Zadnych nowosci, ciekawych filmow i w kolko te same seriale ktore juz nie raz lecialy na polsacie czy innych stacjach jeszcze przed powstaniem TVN 7. A i ogladalnosc spadla w ciagu ostatnich dni. Lipa.
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Oj, chyba komuÂś siĂŞ pomieszaÂło...

Post autor: Kajetan »

Ogladalno¶æ TVN siedem spada ? Mo¿e i spad³a w ostatnich dwóch latach (przyczyn± by³o zmnijeszenie zasiêgu), ale ostatnio radzi sobie bardzo dobrze. W kwietniu tego roku ¶rednia ogl±dalno¶æ to bodaj¿e by³o 2,3%, a rok wcze¶niej tylko 1,9%. I to w³±snie seriale maj± najwiêksz± ogl±dalno¶æ i przyci±gaj± widzów SIÓDEMKI. A nowo¶ci? Po co je puszczaæ jak bêd± skazane na brak sukcesu? Komu¶ sie wiêc tu pomiesza³o (bez obrazy)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

MuszÂą zrobiĂŚ coÂś swojego, bo w koĂącu zabraknie im filmĂłw i seriali w archwium :lol: Ale kiedy jeszcze miaÂłem ten kanaÂł to go ogladaÂłem i byÂł ok.

Mimo wszystko chyba RTL7 byÂł lepszy...

Obrazek
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja tylko wyrazilem swoje zdanie. To byl obraz TVN 7 z mojego punktu widzenia, a co ja mysle raczej nie moglo mi sie pomieszac i nie mowie tu o ogladalnosci przez ostatnie dwalata. Bynajmniej. Zwracam tu uwage na ostatnie miesiace/tygodnie.
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

No w³±snie -zwracasz uwagê na ostatnie tygodnie i miesi±ce -przecie¿ w³asnie w ostatnich tygodniach SIÓDEMKA stale zyskuje widzów ... Pozatym dodam, ¿e w grupie wiekowej 16-49 w du¿ych miastach TVNsiedem ogl±da blisko 3,5 % widzów. A powtarzane hity nadal przyci±gaj± najwiecej widzów... Z tym ¿e komu¶ siê pomiesza³o mo¿e przesadzi³em -ale wredno¶ci uczê siê od Szczuki w Najs³abszym ogniwie w TVN :):D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

O to ostatnie to napewno i to calkiem niezle sobie radzisz :D . No i zwracam chonor bo moze powinienem rzucic okiem na statystyki a nie kierowac sie tylko swoimi rozwazaniami na ten temat. 8)
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

No dobrze, chyba nie bêdziemy siê k³óciÌ... i dziekujê za komplemencik... lubiê Najs³absze ogniwo i K. Szczukê i ostatnio jestem, ajkiœ bardziej wredny... przepraszam ciê je¿eli ciê urazi³em Nitol :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Z tym pomieszaniem w g³owie - wcale nie uwa¿am to za jak¹œ wrednoœÌ... :lol:

Jakby nie patrzeÌ to za czasów RTL7 ogladalnoœÌ by³a wiêksza... przewa¿nie miesci³a siê ona w 4-5% PóŸniej (pod koniec 2001, na pocz¹tku 2002) zaczê³a ona spadaÌ i wynosi³a ona oko³o 2,2%, ale pamiêtajmy ¿e by³y to ostatnie tygodnie istnienia RTL7. W ostatnim tygodniu nadawania RTLsiedem wynios³a ona 1,28%. Pierwszy tydzieù TVNsiedem to zaledwie 0,9% udzia³ów w rynku, dalej by³o dobrze 2,4% i tak a¿ do pocz¹tku 2003 roku gdzie by³o ca³y czas oko³o 1,4%*...

* To jest wed³ug danych OBOPu, ale pamiêtajmy, ¿e w badaniach OBOPu zawsze kana³y TVN mia³y obnizon¹ wartoœÌ w rynku tv ni¿ w badaniach AGB.

Ufff....
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Szymcio, wiem ¿e nie by³a to wrednoœÌ ale jeszcze wszystko przed tob¹... Gadaliœmy na GG, pamietasz? Prowadzi³eœ blog o tvn -ie, i ja tez... Wiesz ju¿ o kogo chodzi... (Pamietaj, moge byÌ wredny:D) :) Masz racje -RTL7 na pocz¹tku sobie bardzo dobrze radzi³, ale potem coœ siê sta³o nie tak... Mówi¹Ì szczerze bardzo lubi³em RTL7, TVNsiedem troche mniej, ale ogladam tam niketóre seriale, ktore by³y emitowane na TVN :) Mi³o oglada siê nawet powtórki...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

PamiĂŞtam - przecieÂż mam CiĂŞ zapisanego na liÂście kontaktĂłw :)

Wracaj¹c do tematu, to stacja na samych powtórkach daleko nie zajedzie... pamiêtacie Polsat2? Mia³ dobr¹ ogl¹dalnoœÌ po kilka procent, i jak skoùczy³? Teraz 0,4% czasami 0,6%... mam nadziejê ¿e pan B. Czaja coœ wymyœli... po finale "Klubu Przygód" zapowiadali now¹ edycjê... i co?
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja tam nie mam Polsatu 2 i jakos specjalnie nie zaluje. Tak jakbym nie zalowal TVN 7. A tak poza tym to dawno mnie nie byÂło: czego nie prowadzisz swojego bloga szymcio?
Pozdrawiam, Filip
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

rtl7 na poczatku swojego istnienia byl super stacja, pamietam SIEDEM POKUS czy 7 MINUT oraz magazyn ZOOM to byly naprawde dobre produkcje
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja pamietam jak sie uganialem na Dragon Ball;em na rtl7 :D .
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja bardzo lubieÂłem seriws 7 minut, a takze GrĂŞ w przebojĂŞ -taki muzyczny program rozywkowy, ktĂłry prowadziÂł Wojciech Malajkat i jeszcze jakaÂś babka. Pozatym fajny byÂł teÂż program Podaj dalej :) RTL7 przynajmniej w porĂłwnaniu z TVNsiedem cokolwiek produkowaÂł i inwestowaÂł w siebie -TVNsiedem tylko powtarza, ale jak mĂłwiÂłem juÂż wczeÂśniej , fajnie czasem obejrzec powtĂłrki :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

"The Trip" - nowy reality-show w TVNsiedem!

Post autor: szym »

Jak podaÂł serwis bigbrother.prv.pl na jesieni pojawi siĂŞ drugi, wÂłasny [po "Tenbit.pl Klub PrzygĂłd"] reality show w TVNsiedem. BĂŞdzie nim polska edycja programu "The Trip" bijÂącego rekordy popularnoÂści w Holandii.

Obrazek
CaÂły news:
Ju¿ wkrótce polscy widzowie bêd¹ mogli ogl¹daÌ pierwsz¹ polsk¹ edycjê "The Trip". Program okaza³ siê najwiêkszym hitem ostatnich miesiêcy w Holandii. W reality show uczestnicz¹ dwie dwuosobowe dru¿yny, które zostaj¹ wys³ane w dwa odleg³e zak¹tki œwiata i maj¹ za zadanie powróciÌ do domu w ci¹gu 21 dni. Pary maj¹ w kieszeni po 250 euro i s¹ wyposa¿one w podrêczne kamery. To w³aœnie z tych taœm, przywiezionych z podró¿y, powstaje program "The Trip". Zadanie postawione przed zawodnikami nie nale¿y do naj³atwiejszych, bowiem pary s¹ zdane wy³¹cznie na siebie, podró¿uj¹ bez niczyjej pomocy i niemal bez pieniêdzy. W pierwszej holenderskiej edycji jedna z dru¿yn zarabia³a pieni¹dze na dalsz¹ podró¿ za pomoc¹ gry na gitarze. Z kolei druga para wpierw wyda³a wszystkie pieni¹dze na rozrywki, haszysz i drogi transport, a póŸniej musia³a spaÌ na ulicach miast i ¿ywiÌ siê resztkami wybieranymi ze œmietników. Casting do polskiej edycji "The Trip" trwa. Reality show emitowany bêdzie jesieni¹ na antenie stacji TVNsiedem.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości