Nowe głosy na antenie TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Maciekw pisze: JeÂśli ktoÂś ma o Niej jakieÂś info, to bardzo bym prosiÂł o krĂłtkÂą notkĂŞ.
ZnalazÂłam o niej cos takiego: http://www.entertainment.pl/cache/index ... pl.html.gz
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Magda Stankiewicz, kolejna nowa w TVN24:

Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kto wie jak to byÂło z tymi dzisiejszymi pomyÂłkami MaĂŚka Knapika i Magdy Sakowskiej?
Wiem, Âże Knapik pomyliÂł bodaj Prosieckiego z ÂŁukasikiem i jeszcze KrzysztofĂłw GĂłrlickiego z ...?

A Madzia mia³a jak¹œ zabawn¹ wpadkê z dat¹ urodzin pewnej staruszki :lol: Jeœli by wzi¹Ì tê datê, to wynika³oby, ¿e staruszka naprawdê stara :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Otó¿ tak.
Knapik w serwisie zapowiedziaÂł materiaÂł PawÂła ÂŁukasika, a poleciaÂł Dariusza Prosieckiego. Ale materiaÂł dotyczyÂł zapowiadanego tematu i co ciekawe przed wypowiedzeniem nazwiska reportera trochĂŞ siĂŞ zawahaÂł, wiĂŞc raczej to jego wina.
Potem jak zapowiadaÂł materiaÂł Krzysztofa SkĂłrzyĂąskiego, to powiedziaÂł "Krzyszrof GĂłrli... SkĂłrzyĂąski".
I jeszcze na dodatek jak zapowiada³ "Sport", to pokrêci³ imiê Ryczela, dok³adnie nie us³ysza³em, coœ tam powiedzia³, potem Ryczel zacz¹³ siê œmiaÌ, poprawi³ siê i dalej œmiali siê obydwaj.
Z kolei Sakowska w serwisie DDTVN powiedziaÂła, Âże 128 letnia staruszka urodziÂła siĂŞ w 1788 roku, a powinno byĂŚ raczej w 1878 roku. PostarzaÂła jÂą o maÂłe 90 lat. :)
Jeszcze dziÂś Knapik: "DziĂŞkujĂŞ bardzo, bardzo serdecznie; bardzo dziĂŞkujĂŞ". :lol:
Knapik zestresowany, bo to jego pierwsze serwisy, a Sakowska na duÂżej antenie, wiĂŞc zadziaÂłaÂł efekt "podniecenia". :D
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

nieoglÂądam w ogĂłle serwisĂłw informacyjnych TVN24 dzisiaj, bo denerwuje mnie sposĂłb prowadzenia jaki prezentuje Knapik. Nie mogĂŞ siĂŞ przeÂłamaĂŚ :P choĂŚ myÂślĂŞ, Âże z czasem siĂŞ wyrobi...
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Knapik ma styl prowadzenia podobny do JarosÂława GugaÂły z Polsatu.Dla mnie nie do zniesienia.Obaj tak sapiÂą,dyszÂą i stĂŞkajÂą jakby byli przynajmniej po 50 km maratonie :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

salladyn pisze:Knapik ma styl prowadzenia podobny do JarosÂława GugaÂły z Polsatu.Dla mnie nie do zniesienia.Obaj tak sapiÂą,dyszÂą i stĂŞkajÂą jakby byli przynajmniej po 50 km maratonie :?
zgadzam siĂŞ z tobÂą Salladynie
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Kosik-u cieszĂŞ siĂŞ Âże siĂŞ ze mnÂą zgadzasz i to juÂż drugi raz dzisiaj.NaprawdĂŞ bez sarkazmu.Natomiast jeÂśli tylko siĂŞ ze mnÂą zgadzasz, to nie pisz o tym bo nie wszystkich tak bardzo absorbujemy swojÂą osobÂą (a nawet gdyby tak byÂło to dopiero byÂłoby to dziwne) Âżeby Âśledzili kaÂżdy nasz ruch na tym forum i kaÂżdÂą naszÂą opiniĂŞ. :) Na prawdĂŞ to czy siĂŞ ze sobÂą zgadzamy czy nie to jest najmniej waÂżne :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

W zasadzie to ja teÂż siĂŞ zgadzam z TobÂą, Salladynie.
Tylko maraton to chyba 42km 195 m :D
A GugaÂła to prowadzi jakby byÂł po maratonie i jeszcze po kielichu :devil:
A Knapik siĂŞ "wyrobi". :P
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak dla mnie bardzo bÂłyszczy Piotr JacoĂą. Prezentuje naprawdĂŞ bardzo wysoki poziom. Dzisiaj ku mojemu zaskoczeniu prowadzi Horyzont. Bardzo dobrze przygotowany do programu, chociaÂż tematykÂą zagranicznÂą generalnie siĂŞ nie zajmuje.
Jako prezenter wystĂŞpuje stanowczo za rzadko, zwaÂżywszy na jego poziom. Problemem jest to, Âże pracuje w GdaĂąsku. MyÂślĂŞ, Âże warto pomyÂśleĂŚ nad tym, by JacoĂą przeniĂłsÂł siĂŞ do Warszawy. W GdaĂąsku jest bardzo dobra Ania Kleina, ponadto niedawno pojawiÂł siĂŞ niejaki Daniel Stenzel, no i jest Teresa SÂłyÂż.
W GdaĂąsku trochĂŞ siĂŞ marnuje, bo rzadko stamtÂąd siĂŞ nadaje, bynajmniej w moim odczuciu. A jest nie tylko bardzo dobrym prowadzÂącym, o czym juÂż pisaÂłem, ale jest rĂłwnieÂż godnym wiĂŞkszej uwagi reporterem.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a propos Stenzla - kim on wÂłaÂściwie jest,reporterem?czym on siĂŞ zajmuje?ja go jeszcze nie widziaÂłem.jestem ciekawy,bo to jest znajomy znajomego mojej znajomej.

JacoĂą -popieram.za rzadko siĂŞ pojawia na antenie tvn24.ostatnio byÂł reporterem chyba kiedy trajtki w Gdyni siĂŞ zdrerzyÂły.Âżenada,Âże robiÂą o tym materiaÂły,ale musieli zapeÂłniĂŚ lukĂŞ.
szkoda,Âżeby JacoĂą odszedÂł od GdaĂąska,ale wolaÂłbym Âżeby miaÂł dyÂżur prezenterski zamiast ÂŁukasika,ktĂłry.... nadaje siĂŞ tylko na reportera. :rydzyk:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

to jest znajomy znajomego mojej znajomej.
:lol: :lol: :lol:

Jest reporterem. To dziwne, Âże jeszcze go nie widziaÂłeÂś.

Co do Jaconia, to niedawno przygotowywa³ trochê materia³ów do "Prosto z Polski". £ukasik rzeczywiœcie wypada przy nim fatalnie, te jego przerwy niestety s¹ nieznoœne.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

no serio nie widziaÂłem :D to nie jest mĂłj znajomy...wasal mojego wasala nie jest moim wasalem,czy jak to szÂło :mhm: musi siĂŞ rzadko pojawiaĂŚ na antenie,pamiĂŞtasz moÂże Marcinie o czym miaÂł materiaÂł - jakikolwiek?

nie podoba mi siê w £ukasiku,to ¿e nie potrafi ogarn¹Ì ca³ego zdania z promptera i zaintonowaÌ.kropka-intonacja idzie ni¿ej. :brawa: 4 Jacoù.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Np. teraz nadaje Stenzel. :D Nie pamiĂŞtam Âżadnego materiaÂłu, ma live'y.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Po raz pierwszy widzia³em jego relacjê o szeœcio letnim ch³opcu który poszed³ szukaÌ swojego psa i ca³¹ noc przesiedzia³ w przydro¿nym rowie .
Debiut napewno nie wyszedÂł jakby chciaÂł ale widaĂŚ Âże idzie mu coraz lepiej.
Magda Sakowska nazwaÂła go ''TaĂączÂący z wiatrami'' -ze wzglĂŞdu na dzisiejsze jego relacje zwiazane z panujÂącym sztormem i skutkami wichĂłry

Jak dla mnie bardzo bÂłyszczy Piotr JacoĂą. Prezentuje naprawdĂŞ bardzo wysoki poziom. Dzisiaj ku mojemu zaskoczeniu prowadzi Horyzont. Bardzo dobrze przygotowany do programu, chociaÂż tematykÂą zagranicznÂą generalnie siĂŞ nie zajmuje.
Nie chcĂŞ byĂŚ zÂłoÂśliwy ale znacznie lepiej oglÂądaÂło mi siĂŞ Piotra niÂż Macieja .
Prawowity prowadz¹cy to napewno dobry dziennikarz i doswiadczony ale Jaconia lepiej siê oglada³o-ma cz³owiek talent i Tvn24 pope³nia wielki b³¹d ¿e trzyma Piotra w Gdaùsku -popieram postulat Jacoù do Warszawy na sta³e.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości