[Polsat] Bar

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

[Polsat] Bar

Post autor: Maciek »

Obrazek
"Bar VIP" Polsatu - oglÂądacie czy nie? Jak myÂślicie, czy warto?
Tutaj piszcie recenzje programu prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza, w ktĂłrym wystĂŞpujÂą tzw. gwiazdy. :wink:
Na otwarciu zjawiÂł siĂŞ sam MichaÂł WiÂśniewski...
Sukces czy poraÂżka? Jak sÂądzicie? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Otararcie "Baru" mia³o dwukrotnie wy¿sza ogl¹dalnoœÌ ni¿ prolog "Robinsona"...
To my Polacy! Ech.... :lol:
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ChciaÂłem nawet obejrzeĂŚ otwarcie Baru 5, ale to byÂło tak denne, Âże poprostu nie mogÂłem, nie mogÂłem :evil: Otwarcie to byÂł jakiÂś tÂłok, Ibisz na krzeseÂłku, ktĂłry drze siĂŞ, Âże wÂłaÂśnie nowy uczestnik wchodzi. ÂŻenada :x
Ostatnio zmieniony piątek 15 lip 2005, 09:44 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Po co marnowaĂŚ czas na oglÂądanie "baru" :? Jak dla mnie poraÂżka jak zwykle jeÂśli chodzi o "bar" 8) A tak w ogĂłle to kiedy to byÂło ?
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

a ja nigdy nie oglÂądaÂłam nawet jednego caÂłego odcinka. ciekawe czy duÂżo straciÂłam... :D
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Zapewniam Ciê, ¿ê nie :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Czasami to mi wstyd, Âże jestem z WrocÂławia. Czy Ibisz nie moÂże nadawaĂŚ z Warszawy :?: :!: Czemu mi pod domem krĂŞcÂą Bar a nie np. Fakty :?: 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ByÂło sie wyprowadziĂŚ ze wsi 8) :arrow:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

ÂŻebym czegoÂś o ÂŁodzi nie powiedziaÂł - chociaÂż nie muszĂŞ - wystĂŞpuje w co 2 programie informacyjnych. Macie tam taki porzÂądek, Âże pogratulowaĂŚ. Zastanawiam siĂŞ czy jak ktoÂś u was zachoruje to od razu strzelacie takiemu w Âłeb czy jednak prĂłbujecie szczĂŞÂścia stawaiajÂąc na szali wÂłasne Âżycie i organy i idziecie do szpitala :?: PS WrocÂław to naprawdĂŞ piĂŞkne miasto, ale jak ktoÂś nigdy nie byÂł to i tak nie wie o czym mĂłwi.
Pozdrawiam - KRASU 8)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wcale nie mówie ze £ódŸ to super miasto, a Wroc³aw mi siê przesta³ podobac jak w lipcu musia³em na dworcu g³ównym spêdziÌ 3 godziny w oczekiwaniu na poci¹g i widzialem tam coœ czego nie chcia³em widzieÌ, ale to zbyt obrzydliwe ¿eby o tym mówiÌ :?
i mi siĂŞ tu przypadkiem nie obraÂżaj bo poprzedni post byÂł Âżartem :wink: :arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

RĂłwnieÂż uwaÂżam, Âże otwarcie (jak i zresztÂą caÂły program "Bar") byÂło denne. No i takÂże nie mogÂłem wytrzymaĂŚ dÂłuÂżej niÂż 5 minut. NaprawdĂŞ nie warto.
A jeÂśli o miasta chodzi, to polecam PoznaĂą - miasto warte Poznania. Nie nagrywajÂą tu Âżadnych reality show, ale za to mamy TV Biznes :D :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kwi@tuszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 10 wrz 2004, 20:12

Post autor: Kwi@tuszek »

Kolejne edycje Baru s¹ coraz gorsze, prawie, ¿e schodza na psy. Szkoda czasu dla takich kiczowatych programów. Ju¿ wolê Robinsona, tylko nie wiem po co tam Ken? Najlepsze w Barze, to chyba prowadz¹cy, nie omieszkam dodaÌ, ¿e prowadzi bardzo fajnie :) Ale to co siê dzieje w Barze to nic szczególnego, edycje robione niemal¿e na si³ê moim zdaniem
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Niestety coÂś czujĂŞ Âże mimo tych wszystkich wad baru bĂŞdzie go oglÂądaÂło wiĂŞcej widzĂłw niÂż "WyprawĂŞ Robinson". :(
Taka ju¿ ta nasza polska rzeczywistoœÌ...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Niestety... :? Ale i tak trzeba byĂŚ dobrej myÂśli :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Dominik Kazanecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 19:49
Lokalizacja: TCZEW Woj. Pomorskie

Post autor: Dominik Kazanecki »

Program Bar polecam ale najbardziej podobaÂły mi siĂŞ edycje 1 2 a pozostaÂłe edycje niepodobajÂą mi siĂŞ takie jest moje zdanie :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości