Oznaczenia wiekowe programów

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Chyba masz racjĂŞ. I powinny byĂŚ to takie przezroczyte liczby jak logo tvn. Wtedy by nikomu nie przeszkadzaÂło. To po pierwsze. A po drugie, jak juÂż pisaliscie, te znaczki sÂą Âźle podobierane do programĂłw. Tak wiĂŞc ja nadal jestem bardziej za amerykaĂąskimi oznaczeniami, bo one lepiej "wskazujÂą" widowniĂŞ danego programu, choĂŚ one takze powinny byĂŚ przezroczyste.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciek pisze:A te znaczki w ogĂłle znikajÂą z ekranu, jak poprzednicy, czy sÂą pokazywane ciÂągle? (Jeszcze trochĂŞ, a nawet reklamy bĂŞdÂą tak oznaczane)... :devil2:
one sÂą przez caÂły program :wink:
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

LiczyÂłem na to, Âże na TVN24 nowe oznaczenia siĂŞ nie pojawiÂą, ale jednak.
Na dodatek zasÂłaniajÂą to czego nie powinny, tak jak na zdjĂŞciu poniÂżej:
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jej jak by mogli to by dali ten znak na Âśrodku :x
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

dziœ jeszcze przecie¿ mog¹ byÌ b³êdy bo to pierwszy dzieù 8)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

pawell pisze:jej jak by mogli to by dali ten znak na Âśrodku :x
Zgadzam siĂŞ. Szkoda, Âże nie jest na Âśrodku i nie zajmije poÂłowy ekranu :mad: :x :evil: ;/ :maruda:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale jakiekolwiek znakowanie programu "Bez komentarza" to idiotyzm. moim zdaniem to program informacyjny. No i jeszcze w napisy wjeÂżdÂża. :evil: Jeszcze troche i Fakty bĂŞdÂą znakowaĂŚ!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no jeszcze takie spore te znaki na kanaÂłach grupy TVN :x powinny byĂŚ takie jakie sÂą na TVP
a jak sÂą emitowane filmy to te znaki powinny byĂŚ na tych czarnych "bokach" na gĂłrze lub na dole tak to by to nie przeszkadzaÂło za bardzo
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

calosc najlepiej prezentuje sie w tv4 0 niestety tam sam znaczek jest brzydki :P
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

DziÂś o "super" oznaczeniach pisali w "Fakcie" jako o totalnym absurdzie! :D Niestety, nie mogĂŞ Wam zamiesciĂŚ tej treÂści :cry:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mikasur pisze:DziÂś o "super" oznaczeniach pisali w "Fakcie" jako o totalnym absurdzie! :D Niestety, nie mogĂŞ Wam zamiesciĂŚ tej treÂści :cry:
no to ja zastrzegam sobie prawo do zamieszczenia tej treÂści.. ;) za 30 do 60 min.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

KrĂłtki cytat ze strony faktu:
- Có¿ to do cholery jest!? Nie mogê normalnie obejrzeÌ filmu, bo jakieœ ¿ó³te byle co zas³ania mi obraz - wœcieka siê pani Maria Kubasik (37 l.). Nie ona jedna. Od poniedzia³ku takich zirytowanych widzów s¹ setki tysiêcy. Powód? Bardzo jaskrawe trójk¹ty z wpisan¹ liczb¹ w œrodku nieustannie tkwi¹ce na naszych ekranach. Jak siê okazuje, to wymys³ Krajowej Rady Leniuchów i Œwintuchów.
fajnie fakt ich nazwaÂł :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

nic ciekawego ale wrzuciÂłem:

Obrazek
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

No bo Waniek ma racjĂŞ! ... to wymog Unii! Ktos juz w tym temacie pokazywal jakie znaczki sa w innych krajach UE... a oni nie wierza... Tylko nie wiem, dlaczego na innych kanalach (niepolskich) nie ma takich znaczkow, np. National Geo czy Discovery, Planete...
a zastanawia mnie dlaczego np. na takim ITV nie ma tych znaczkow.. przeciez leca tam programy erotyczne, jakies wrozki etc.
a FAKT zwyczajnie przesadza...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

galantos pisze:No bo Waniek ma racjĂŞ! ... to wymog Unii! Ktos juz w tym temacie pokazywal jakie znaczki sa w innych krajach UE... a oni nie wierza... Tylko nie wiem, dlaczego na innych kanalach (niepolskich) nie ma takich znaczkow, np. National Geo czy Discovery, Planete...
na innych stacjach z krajĂłw UE nie ma w ogĂłle tych znaczkĂłw ani na RTL,SAT.1,TV5,RAI,VIVA a w posce sÂą :evil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości