Największe porażki TVN?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

NajwiĂŞksze poraÂżki TVN?

Post autor: Marcin »

Ostatnio na forum wstÂąpiÂła moda nad zachwytem nad TVN i bezkrytycznym spojrzeniem na stacjĂŞ.

To mam do zaproponowania dyskusjê na temat najwiêkszych pora¿ek w dziejach kana³ów TVN. Porozmawiajamy o tym co nam siê najabrdziej nei podoba.

:arrow: Teleturnieje interaktywne (oprócz "Graj o raj") - s¹ niezwykle g³upkowate. Ciê¿ko jest wytrzymaÌ przed telewizorem wiêcej, ni¿ kilka minut. To przede wszystkim za spraw¹ ich powtarzalnoœci i md³ych wypowiedzi prezenterów. No bo ile mo¿na w koùcu s³uchaÌ podpowiedzi i próœb o telefon i ile to do wygrania. ponadto prezenterazy mówi¹, ¿e jest do wygrania np. 25 tys. z³, ale ju¿ ani s³owem nie wspominaj¹ o kodach dostêpu. Inaczej jest z Garito. Przyjemna grafika, fajne pytania, uczestnicy w studiu i fajni prowadz¹cy.

:arrow: Wyrzucenie Tomasza Lisa - czy naprawdĂŞ sytuacja w TVN byÂła aÂż tak napiĂŞta, by wyrzucaĂŚ twarz FaktĂłw, ktĂłra codziennie o 19 przed telewizory przyciÂągaÂła miliony widzĂłw? MoÂże warto byÂło jeszcze poczekaĂŚ, moÂże Lis skÂłonny byÂłby wyrzec siĂŞ kandyadowania. JakoÂś teraz w Polsacie moÂże pracowaĂŚ (choĂŚ juÂż wiadomo, Âże nie bĂŞdzie kandydaowaĂŚ) i nikomu to nie przeszkadza. Fakty z Lisem to byÂło coÂś. Owszem Pochanke i Rymanowski godnie go zastĂŞpujÂą, ale nie sÂą oni aÂż tak renomowani jak byÂł Lis. To byÂła twarz, to byÂł anchor.

:arrow: Anita Werner o 16:45, Grzegorz Kajdanowicz o 19:00 - no wÂłaÂśnie. Co Anita Werner robi w "Faktach popoÂłudniowych". Czy nie powinien prowadziĂŚ ich gorszy od niej Grzegorz Kajdanowicz? Czy nie powinien byĂŚ jedynie reorterem - jest w tej funkcji doskonaÂły. Anita Werner w Faktach o 16:45 moim zdaniem marnuje siĂŞ.

:arrow: Zbyt ma³a iloœÌ programów w³asnych w TVN7 - obecnie oprócz durnych teleturniejów interaktywnych i "Na osi" w TVN Siedem nie ma programów w³asnych. A kiedyœ by³y. I to fajne - "Klub Przygód", "The trip", "Nerwy na wodzy"', "Aktualnoœci", emisja porankowego programu TVN24 "Œwiat na dzieù dobry". Dlaczego teraz nie ma w³¹snych programó w siódemce? Czemu zdjêto fajne nerwy "Na wodzy", czy "Aktualnoœci". Czemu nie krêci siê ju¿ dla TVN Siedem reality-show i nie daje fajnych programów, a jedynie teleturnieje interaktywne, seriale, filmy i... powtórki. :?

:arrow: Strona internetowa TVN Meteo - jedno wielkie nieporozumienie. To spokojnie mĂłgÂłby byĂŚ prawdziwy internetowy serwis o pogodzie z prawdziwego zdarzenia. Aktualne informacje o pogodzie, ramĂłwce TVN Meteo, prezenterach i programach stacji, ciekawostki, konkursy... Mamy za to jedno wielkie merytoryczno-grafizcne zadupie.

:arrow: Sport - sportowy serwis w TVN to tragedia. Informacji jest tyle co kot napÂłakaÂł, a sÂą to tak naprawdĂŞ jedynie ich skrĂłty. I Âładna oprawa graficzna nic tutaj nie pomoÂże. Wystarczy spojrzeĂŚ na fantastyczny moim zdaniem Sport w TVP1. Wiadomo o czym bĂŞdzie nastepny materiaÂł, fajni prezenterzy, duÂże i porzÂądne materiaÂły. JeÂśli ktoÂś chce wiedzieĂŚ co siĂŞ dzieje w polskim sporcie, to na pewno nie wybierze Sportu w TVN, a jeÂśli juÂż to ten w TVP1 lub TVN24. Przykre, ale prawdziwe.

JeÂśli przyjdzie mi coÂś jeszcze do gÂłowy, to dopiszĂŞ. :) Mam nadziejĂŞ, Âże chociaÂż tu bĂŞdzie Âładna, ciekawa i porzadna merytorycznie dyskusja, a nie pogawĂŞdki, typu "ok", "masz racjĂŞ". :D

Dopisane:

:arrow: Ciao Darwin - program miaÂł pokazaĂŚ jak potrafiÂą bawiĂŚ siĂŞ Polacy, niestety pokazaÂł jakimi niektĂłrzy sÂą (przepraszam) burakami. MaÂło zabawne konkurencje, takie jak zalewanie kogoÂś wodÂą, ketchupem, czy kiÂślem. Ihahaha! NiektĂłre porĂłwniania rĂłwnieÂż bez sensu. MaÂły biust vs. duÂży biust - kto to wymyÂśliÂł?!

:arrow: Obecni prezenterzy Maratonu UÂśmiechu - wywaleni Oli Wolf i Manueli JabÂłoĂąskiej byo jednym wielkim nieporozumieniem. Dlaczego to uczyniono? Nie wiem? Wiem natomiast, Âże teraz w programie, ktĂłry ma byĂŚ wesoÂły sÂą sztywni, maÂło Âśmieszni, a do tego po prostu beznadziejni prowadzÂący. Mercedesy zastÂąpiono Syrenkami. :?
Ostatnio zmieniony piątek 26 sie 2005, 17:58 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najwiĂŞksze poraÂżki tvn

Post autor: salladyn »

"Ciao Darwin" (szerzej znany pod nazwÂą "Ciao Debil").MiaÂł ÂłamaĂŚ stereotypy,tylko je utwierdzaÂł,a wszystko utrzymane w biesiadnej kiczowatej tandetnej oprawie.

"WykrĂŞĂŚ numer"-mijanie siĂŞ z prawdÂą(twierdzenie Âże mozna wygraĂŚ 20 000 tys. zÂłotych),do tego nahalne prowadzÂące ktĂłre sÂą gorsze niÂż akwizytorki.

"Chwila Prawdy"-Chajzer z uÂśmiechem przyklejonym na twarzy niczym pan z reklamy pasty do zĂŞbĂłw,i ogĂłlnie tandetny.

"Maraton usmiechu"-(nowe odcinki).WtĂłrny maÂło Âśmieszny,z tragicznymi prowadzÂącymi.

I na koniec dwa filmy pod patronatem tvn:

"Gulczas a jak myÂślisz" oraz "YYYYYYYrek kosmiczna nominacja"-bez komentarza.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Re: najwiĂŞksze poraÂżki tvn

Post autor: PabloOoOo_90 »

salladyn pisze: "Gulczas a jak myÂślisz" oraz "YYYYYYYrek kosmiczna nominacja"-bez komentarza.
ten pierwszy w poniedziaÂłek w TVN a 2 wkrĂłtce w SiĂłdemce :lol:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do Ciao Darwin to program jako program faktycznie by³ kompletn¹ pora¿k¹, jednak¿e nie wpisa³em go na listê, poniewa¿ zapomnia³em. :lol: Program mia³ jednak bardzo dobre wyniki ogl¹dalnoœci - bardzo czêsto lepsze, ni¿ ambitne i ciekawe produkcje. Mia³ pokazaÌ jak potrafi¹ bawiÌ siê Polacy, jednak pokaza³ niestety, ¿e wiele osób to tak naprawdê prostacy... W tym osoby, które wymyœla³y niektóre konkurencje, naprzyk³¹d zalewanie kogoœ wod¹, kiœlem, czy ketchupem. :?

ZaÂś jeÂśli chodzi o Maraton UÂśmiechu, to program byÂłby jak najbardziej fajny, gdyby nie sztuczni, beznadziejni i maÂło Âśmieszni prowadzÂący. ola Wolf i Manuela JabÂłoĂąska byÂłyznacznie lepsze. Prawdziwe poczucie humoru, looz i w ogĂłle byÂły twarzami programu. Ni stÂąd ni z owÂąd je zastÂąpiono. Jednak zamiast MercedesĂłw TVN serwuje nam teraz Syrenki, co niestety jest przykre. :?

Pablo - a moze byœ siê tak g³êbiej wypowiedzia³ co Ci siê w TVN nie podoba...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

-TVN Med-to bĂŞdzie pierwszy kanaÂł tematyczny ktĂłry nie odniesie jakiegoÂś sukcesu nie bĂŞdzie miaÂł widzĂłw poprostu po co on ma bydz starczy Polsat Zdrowie i Uroda. Mam nadzieje ze jednak on nie powstanie.
-Strony internetowe kana³ów-nie tylko TVN Meteo ale i TVN 7, TVN Turbo, TVN Style na nich jest bardzo ma³o aktulizacji a jak sa to skromne a na stronie TVN 24 mog³o by byÌ wiêcej informacji z kraju i ze œwiata
-Brak FaktĂłw Wieczornych-szkoda Âże ich juÂż nie ma w takiej telewizji jak TVN powinny one byĂŚ polszmat ma TVP ma dlaczego nie ma TVN? :cry:
-Ciao Darwin-choÌ ten program mia³ czaem spor¹ ogl¹dalnoœÌ i niektóre odcinki by³y naprawde fajne ale jednak wiekszoœ by³a debilna i taki program nie powinnien siê znaleŸÌ nigdy w ramówce TVN-u.
-PowtĂłrki w zime!!-w tym czasie duÂżo ludzi oglÂąda telewizjĂŞ moÂżna by to wykorzystaĂŚ robiÂąc rĂłwniez zimowÂą ramĂłwkĂŞ a nie powtarzaĂŚ odcinki starych programĂłw.Jest tak poniewaÂż maÂło odcinkĂłw jest realizowanych w serialach po 13 a mogli by zrobiĂŚ do rozpoczĂŞcia ramĂłwki wiosennej.Tak samo jest w BoÂże narodzenie powtĂłrki filmĂłw,programĂłw,nie ma nowych odcinkĂłw seriali w te dni.
Jak jeszcze coÂś mi sie przypomni to napiszĂŞ :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najwiĂŞksze poraÂżki tvn

Post autor: salladyn »

Marcin Ciao Darwin to by³a pora¿ka.Ja rozumiem ¿e mia³o to dobre wyniki ogl¹dalnoœci,ale nie za wszelk¹ cenê :!: .WymyœliÌ ci licencje na program który by mia³ wielomilionow¹ ogl¹dalnoœÌ :?: Proszê bardzo:
"Zaraz zginĂŞ"-W kaÂżdym z odcinkĂłw dwie zfrustrowane i zmĂŞczone Âżyciem osoby postanawiajÂą popeÂłnic samobĂłjstwo,program trwaÂłby godzinĂŞ.KaÂżda z osĂłb opowiadaÂła jak jej Âźle dlaczego to zrobi i.t.d.W kaÂżdym z programĂłw uczestnicy by siĂŞ zabijali w inny sposĂłb.Do tego byÂłby konkurs sms:
W jaki sposĂłb XXXXXX popeÂłni samobĂłjstwo :?:
a)rzuci siĂŞ z wieÂżowca
b) utopi siĂŞ
c) zaÂżyje tabletki nasenne

Nagrod¹ by³by roczny zapas andrucików oraz mo¿liwoœÌ ogl¹dania samobójstwa kolejnych osób z bliska.

Nie przeraÂża ciĂŞ to Âże telewizja coraz bardziej przekracza pewnÂą granicĂŞ :?: OczywiÂście wiem Âże w tvn sÂą naszczĂŞÂście ludzie ktĂłrzy by to tego niedopuscili(nawet gdyby byÂło legalne).OczywiÂście to jest wyolbrzymienie ale coÂś w tym jest.
Ostatnio zmieniony piątek 26 sie 2005, 18:35 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A ja jeszcze na swoj¹ listê TVN Med nie wpisa³em jako pora¿ki. Powód? Wydaje mi siê, ¿e nie mo¿emy oceniaÌ tego kana³u, bo nawet jeszcze nie ruszy³. Mimo, ¿e bêdzie to skrzy¿owanie ITVN (p³atny i dla zamkniêtej grupy osób) i TVN Meteo (bardzo konkretna tematyka) mo¿e okazaÌ siê, ¿e pora¿k¹ wcale nie bêdzie. To siê oka¿e jakiœ czas po jego starcie, czy siê przyjmie, czy bedzie na siebie zarabia³ i w grupie docelowej (lekarze) mia³ dobr¹ ogl¹dalnoœÌ. te¿ twierdzê, ze TVN Med jest zbêdny, ale czy jest pora¿k¹ chyba jeszcze nie mo¿emy stwierdziÌ.

Wiem, Âże Ciao Darwin byÂło poraÂżkÂą. Ale nie moÂżna winiĂŚ za to formuÂły programu, a jedynie jego polskiej realizacji. Bo ten program mĂłgÂłby byĂŚ naprawdĂŞ fajny. Dobra zabawa, szoÂł. Niestety mogliÂśmy zamiast tego zobaczyĂŚ wyÂścig ludzi, ktĂłrzy nie zauwaÂżajÂą marnego poziomu imprezy (Âżeby nie powiedzieĂŚ wyÂścig idiotĂłw). :? PamiĂŞtam zajawki przed startem programu "A tak bawili siĂŞ WÂłosi". I zapowiadaÂło siĂŞ naprawdĂŞ ciekawie. Podobnie twierdzi ÂŁukasz. MĂłwi, Âże we WÂłoszech ten program byÂł fajniejszy. wiĂŞkszy rozmach, fajniejsze konkurencje, fajniejsze i wiĂŞksze studio, fajny prowadzÂący. MyÂślaÂłem wĂłwczas, Âże to bĂŞdzie coÂś na wzĂłr Europy da siĂŞ lubiĂŚ. Zobaczylismy jednak 2 sektory, a w nich wzajemne wyzwiska i bzdurne konkurencje.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Fakty wieczorne-a raczej ich brak do wielka poraszka, TVN to jedyna liczÂąca siĂŞ stacja na polskim rynku, ktĂłra niema Âżadnego wieczornego wydania programu informacyjnego. WeÂług mnie ten brak trzeba jak najszybciej zmieniĂŚ.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: NajwiĂŞksze poraÂżki TVN?

Post autor: TVN_FAN »

Marcin pisze: :arrow: Teleturnieje interaktywne (oprócz "Graj o raj") - s¹ niezwykle g³upkowate. Ciê¿ko jest wytrzymaÌ przed telewizorem wiêcej, ni¿ kilka minut. To przede wszystkim za spraw¹ ich powtarzalnoœci i md³ych wypowiedzi prezenterów. No bo ile mo¿na w koùcu s³uchaÌ podpowiedzi i próœb o telefon i ile to do wygrania. ponadto prezenterazy mówi¹, ¿e jest do wygrania np. 25 tys. z³, ale ju¿ ani s³owem nie wspominaj¹ o kodach dostêpu. Inaczej jest z Garito. Przyjemna grafika, fajne pytania, uczestnicy w studiu i fajni prowadz¹cy.
tutaj w pe³ni siê zgadzam. Teleturnieje takie jak "wykrêÌ numer" czy teraz pojawiaj¹cy siê na potêgê na ka¿dym programie Grupy ITI czy to "TVN7" czy podobno nawet "TVN Turbo" Graj o Raj w tym wydaniu jakie tam jest to pora¿ka !! Z takimi teleturniejami i grami to nie wró¿ê powodzenia stacji TVN Gra. Je¿eli ta wogóle wystartuje. :P . D³ugo, jak pisze Marcin nie da siê s³uchaÌ prowadz¹cych, ¿eby zadzwoniÌ, ¿eby wys³ac sms-a itd.,itp. A ju¿ mamienie widzów, ze do wygrania jest 20 000 czy 25 000 w sytuacji gdy s¹ takie a nie inne mo¿liwoœci dostêpu do tej nagrody - dla mnie to jest nieuczciwe !! Nie ma to jak poczciwa "Tele Gra". To dla mnie by³ teleturniej na poziomie !!
Marcin pisze::arrow: Anita Werner o 16:45, Grzegorz Kajdanowicz o 19:00 - no wÂłaÂśnie. Co Anita Werner robi w "Faktach popoÂłudniowych". Czy nie powinien prowadziĂŚ ich gorszy od niej Grzegorz Kajdanowicz? Czy nie powinien byĂŚ jedynie reorterem - jest w tej funkcji doskonaÂły. Anita Werner w Faktach o 16:45 moim zdaniem marnuje siĂŞ.
i znowu 100% racji !! ChoÌ nie jestem mi³oœnikiem A.Werner ale uwa¿am, ¿e nieporozumieniem jest jej obecnoœÌ o 16:45 a Kajdanowicza o 19 w Faktach !! Nie ma to jak uk³ady (inaczej nie jestem w stanie sobie tego wyt³umaczyÌ :( )Ale tutaj nawet nie chodzi o sam¹ A.Werner - wiele innych prezenterów poza Anit¹ nadawa³a by siê do Faktów g³ównych zamiast Kajdanowicza. On jak ju¿ musi niech zostanie przy przygotowywaniu materia³ów dla Faktów.
Marcin pisze::arrow: Zbyt ma³a iloœÌ programów w³asnych w TVN7 - obecnie oprócz durnych teleturniejów interaktywnych i "Na osi" w TVN Siedem nie ma programów w³asnych. A kiedyœ by³y. I to fajne - "Klub Przygód", "The trip", "Nerwy na wodzy"', "Aktualnoœci", emisja porankowego programu TVN24 "Œwiat na dzieù dobry". Dlaczego teraz nie ma w³¹snych programó w siódemce? Czemu zdjêto fajne nerwy "Na wodzy", czy "Aktualnoœci". Czemu nie krêci siê ju¿ dla TVN Siedem reality-show i nie daje fajnych programów, a jedynie teleturnieje interaktywne, seriale, filmy i... powtórki. :?
Dla mnie caÂły TVN7 to od jakiegoÂś czasu wielka pomyÂłka !! W tym programie jest 90% powtĂłrek sprzed czasem wielu, wielu lat :evil: Pytam: po co to komu ?? Kogo to bawi ?? Dlaczego nikt nie pomyÂśli o jakimÂś programie podsumuwujÂącym wydarzenia tygodnia np. w polityce ?? Dlaczego nie produkuje siĂŞ wÂłasnej twĂłrczoÂści programowej ??
Marcin pisze::arrow: Sport - sportowy serwis w TVN to tragedia. Informacji jest tyle co kot napÂłakaÂł, a sÂą to tak naprawdĂŞ jedynie ich skrĂłty. I Âładna oprawa graficzna nic tutaj nie pomoÂże. Wystarczy spojrzeĂŚ na fantastyczny moim zdaniem Sport w TVP1. Wiadomo o czym bĂŞdzie nastepny materiaÂł, fajni prezenterzy, duÂże i porzÂądne materiaÂły. JeÂśli ktoÂś chce wiedzieĂŚ co siĂŞ dzieje w polskim sporcie, to na pewno nie wybierze Sportu w TVN, a jeÂśli juÂż to ten w TVP1 lub TVN24. Przykre, ale prawdziwe.
hmmm...sport...dla mnie temat wodaaaaaaaaaaa :D Otó¿ sport w szanownej telewizji TVN czy TVN 24 jest na poziomie ¿a³osnym... Serwisów po Faktach jak dla mnie mog³oby nie byÌ-krótkie, zdawkowe, bez jakiœ wiêkszych konkretów. Po co to komu ?? Z kolei serwisy na TVN 24 : jeden materia³ powtarzany czasem ca³y dzieù, do znudzenia-ciekawe czy prowadz¹cym te serwisy siê te¿ nudzi !! :? TVN próbowa³ coœ zrobiÌ w kwestii sportu na swoich antenach(vide - mecz Wis³y z Realem czy wykupienia i potem oddanie(zreszt¹ ca³kiem s³usznie)praw do pokazywania PUEFA ale to zdecydowanie za ma³o !! Teraz mo¿na na plus zapisaÌ Magazyn ligowy ale i on nie jest na jakimœ naprawdê porz¹dnym poziomie !! Nie mówiê tu o prowadz¹cych serwisy i komentuj¹cych wydarzenia, nieliczne wydarzenia sportowe w stacji - oni to dopiero s¹ tragiczni, œpi¹cy i anemiczni !! Narzeka siê na Pana Szpakowskiego z TVP ale przy Panu Majewskim, Kalinowskim czy Zawiole to on jest profesorem(przynajmniej usn¹Ì siê nie da jak przy tych panach).

Teraz trochĂŞ odemnie wraz z krĂłtkim komentarzem

1. PoczÂątkowe promowanie "wielkich" gwiazdeczek z Big Brother
BB na pocz¹tku to by³ hit i TVN dobrze zrobi³, ze mia³ licencjê na ten program. Ale na litoœÌ...dlaczego po zakoùczeniu pierwszej edycji co œmielsi, którzy potrafili siê zakrêciÌ gdzie potrzeba l¹dowali w programach TVN lub :evil: dostawali swoje prgramy tzw. autorskie ????(tutaj jedyny plus dla Manueli za Maraton Uœmiechu)

2. Zbyt duÂża liczba telenoweli brazylijskich
chyba wiadomo o co chodzi. Rozumiem, jedna, dwie ale bez przesady !!

3. Programy typu "Ciao Darwin"
Kiepski dobór "gwiazd", nienajlepszy prowadz¹cy...có¿ mo¿e w innych realiach ten program zrobi³ by karierê.

4. Ma³a iloœÌ filmów czy seriali w³asnej produkcji.
Sztandarowych filmĂłw i seriali TVN ma aÂż 2 !! Kryminalni i Na WspĂłlnej to trochĂŞ zbyt maÂło jak na liczÂącÂą siĂŞ stacjĂŞ.

5. Zaprzestanie realizacji "Agenta" czy "Ekspedycji"
Tego posuniĂŞcia zupeÂłnie nie rozumiem. Powodem tego nie jest chyba brak kasy(jak staĂŚ byÂło na "wyprawĂŞ Robinson"!!)

6. Programy typu "Kawaler do wziĂŞcia "
po prostu jedno sÂłowo mi siĂŞ w tym momencie ciÂśnie na usta : pomyÂłka

To chyba na chwilĂŞ obecnÂą tyle.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

-Rozmowy w toku-pani Ewa Drzyzga juÂż nie ma o czym w tym programi gadaĂŚ coraz gÂłupsze tematy w kolejnej nie wiem ktĂłrej edycji nie bĂŞdzie inaczej :x
-Dodanie do pasma VIVA Polska programu "Badani-surreality show"-program naprawde debilny nie umiem nawet tego opisaĂŚ co tam sie dzieje :/ powinna w tym programie byc muzyka a nie jakieÂś durne programy
-Telenowele-kiedyœ by³o ich du¿o teraz bêdzie tylko jedna ale i tak o jedn¹ za du¿o.To tyczy sie TVN i TVN7 powinny znikn¹Ì a w ich miejsce coœ innego a w TVN7 jak ktoœ ju¿ napisa³ wy¿ej powinny sie pojawiÌ produkcje w³asne bo jest ich stanowczo za ma³o
-"Fakty, ludzie, pieni¹dze", "Wydanie drugie poprawione", "Multikino" za póŸno-fajne programy ale niestety za póŸno powinni stworzyÌ pasno kultularne np w niedzielê i puœcic pod rz¹d 3 kultularne programy "Co za tydzieù", "Wydanie..." i "Multikino" po tym paœmie "Fakty..."
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Pasmo poranne i popo³udniowe to chyba najwiêksza pora¿ka tvn. Do Faktów o 16.45 po prostu wieje nud¹ z ekranu, a kiedyœ by³o przecie¿ tyle fajnych programów. Ju¿ same seriale dla m³odzie¿y po po³udniu zwiêkszy³yby ogl¹dalnoœÌ w tym paœmie <a zapewne nie jest ona zbyt wysoka>. No i o jakimœ porannym programie na ¿ywo mogliby pomyœleÌ. Byle by to nie by³ interaktywny teleturniej, tych ju¿ wystarczy w tvn-ach. Ale gdyby tak retransmitowaÌ w tvn "Poranek w tvn24"... :) -->
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

arrow pisze:No i o jakimÂś porannym programie na Âżywo mogliby pomyÂśleĂŚ. Byle by to nie byÂł interaktywny teleturniej, tych juÂż wystarczy w tvn-ach. Ale gdyby tak retransmitowaĂŚ w tvn "Poranek w tvn24"... :) -->
Chyba nie œledzisz nowoœci w ramówce TVN. Przecie¿ bêdzie poranny program "Dzieù Dobry TVN" - na razie tylko w weekendowe poranki, ale je¿eli ogl¹dalnoœÌ bêdzie zadowalaj¹ca to program bêdzie nadawany równie¿ w dni robocze.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jeœli "Dzieù dobry TVN" przyjmie siê w weekendy, to bêdzie nadawane codziennie. Ale jednak pasmo do 16:45 to faktycznie pora¿ka. O 13 mog³yby byÌ np. Fakty, jakiœ program kulturalny, jakeiœ bajki, czy seriale dla m³odzie¿y, mo¿e coœ z kana³ów tematycznych (nie ka¿dy ma do nich dostêp). Np. Firmê. No i do tego "Graj o raj". "WykrêÌ numer" to mog¹ spokojnie do TVN Gra przesun¹Ì. mog¹ te¿ daÌ jakiœ magazyn poradnikowy np. o prawie do po³udnia.
Ostatnio zmieniony piątek 26 sie 2005, 18:42 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

W weekendy poranne pasmo dotychczas nie byÂło najgorsze, w porĂłwnaniu do zwyklych dni. A przecieÂż nic od poniedzialku do piatku sie w nowej ramĂłwce chyba nie zmienia -->
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

NajwiĂŞkszÂą poraÂżka to byÂły relacje z meczĂłw w TVN. Nie chce sie tutaj rozwodziĂŚ co mi sie podobaÂło a co nie, byÂło wiele pomyÂłek niedociagnieĂŚ i wogle.

Czy ANita Werner sprawdziÂła by sie w Faktach o 19.00? Nie wiem, dla mnie moze zostaĂŚ tak jak jest.

TVN7 powinien sie caÂłkowicie przeksztaÂłciĂŚ w TVN Seriale, bo chyba ani jednego filmu nie obejrzaÂłem na tym kanale, a co do seriali, kiedyÂś byÂł ALF byÂło spoko, potem Przyjaciele i teÂż okey.

PoraÂżkÂą TVNu jest teÂż ten koleÂś co prowadzi w TVN Turbo ten teleturniej na Âżywo...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości