[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Teraz my

Post autor: D00 »

Fan! pisze:Nie tylko grafika będzie nowa. Zmianie ulegnie również formuła programu: w pierwszej części gospodarze podsumują wydarzenia minionego tygodnia zaś w drugiej znajdzie się rozmowa z gościem. Program nadawany będzie z nowego studia w którym nie pojawi się już publiczność. 0 23:15 w TVN24 jak dotychczas w ramach programu ''Dzień po dniu'' pojawi się ''Teraz My - Dogrywka''.
Wiem, wiem oczywiście. :) Ale ja bym tylko chciał zobaczyć nową grafikę. :D

A co do nowej formuły: Teraz My bez publiczności będzie bardziej przypominało dawne Prześwietlenie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Teraz my

Post autor: piotrek888 »

Okropne to jest jednym słowem.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Teraz my

Post autor: DJ Ice »

Dziwię się, że tak słabo macie wyrobione zdanie o programie. Spodziewałem się czegoś więcej. :uhh:

Generalnie jednak podzielam Wasze opinie. Nowa wersja ''Teraz my'' jest - co tu dużo mówić - beznadziejna, żeby nie powiedzieć - żenująca. W tym momencie zepsuto to co było dobre, przynajmniej na obrazku. Sam pomysł usunięcia publiczności z programu był zdecydowanie nie trafny i słabo przemyślany. Naprawdę. Dodać do tego super nowoczesne studio i oprawę graficzną - OK, ładne, ale nie pasujące do tego programu. Taka formuła nadawałaby się na zupełnie nowy program publicystyczny w TVN, ale nie do ''Teraz My''. Poprzednia oprawa graficzna, studio i publiczność były świetne, teraz to jest coś przebajerowanego i wprowadzone na siłę. Szkoda.

Co ciekawe - program nie był nadawany na żywo, tylko z puszki - to już całkowicie zepsuło efekt wszystkiego nawet co najgorsze. ''Teraz My - dogrywka'' również nadawana była z puszki - niektórzy mogli się nabrać na to, że była to transmisja live. Mam jednak nadzieję, że nie jestem odosobniony od tej opinii wśród widzów programu.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nigdy nie przepadałem za tanią sensacją, toteż często nie oglądam tego programu. Ale wczoraj przeszli samych siebie. Po żenująco-subiektywnym wstępie, wyłączyłem odbiornik.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Teraz my

Post autor: r_r16 »

Za to ja mam odmienne zdanie. :P Co do oprawy graficznej - dla mnie świetne i o niebo lepsze od poprzednich. Może czołówka średnio pasuje, ale myślę, że to kwestia hmmm... przyzwyczajenia? Bardzo podobają mi się techniczne zastosowania w studio.

Może brak publiczności nie był najlepszym pomysłem - tu się zgodzę. A jeśli chodzi o samą formułę programu - poprzednia była na pewno o wiele lepsza. Ta według mnie się nie sprawdza. Szkoda również, że program nie był nadawany na żywo, choć mogło się osiągnąć wrażenie, że jest.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Teraz my

Post autor: tetar »

Nowa formula Teraz My nie pasi mi.

Brak publicznosci to duzy blad. Mozliwosci graficzne sa ok - fajny gadzet, ale nie o to chodzi w tym programie. Atmosfera studia na zywo siadla - tak to jest jak nadaje sie z puszki
Wg mnie Teraz My jest na "dobrej" drodze do wypadniecia z ramowki TVN.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Teraz my

Post autor: Pawlous »

wczorajszy odcinek "teraz my" to była kompletna żenada. rozreklamowany wywiad z dodą okazał się mało śmieszną rozmówką, w której cycata "piosenkarka" nie powiedziała NIC konkretnego, a panowie Sekielski i Morozowski zadawali cały czas te same nudne i kompletnie bezwartościowe pytania. widać było, ze doda nie ma nic do powiedzenia w sprawie polityki, wyraznie nudzial ją rozmowa a do programu przyszla tylko po to, by sie troche podlansowac i pojechac w dobrym czasie antenowym na tymochowicza. Jak można poświęcić prawie cały program na kilkusekundowy pocałunek? do tego komentarze jakubowskiej i tego drugiego gościa nt. dody. przykro mi to mówić, ale formuła "teraz my" kompletnie się wyczerpała i najwyższy czas by nie ciągnąć dalej tej żenady i zdjąć go z anteny. jakoś Pan Tomasz Lis potrafi z osobą (wczoraj - Panią Łepkowską) z rozrywki przeprowadzić inteligentną rozmowę...
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Teraz my

Post autor: Isadora »

Pawlous pisze:wczorajszy odcinek "teraz my" to była kompletna żenada. rozreklamowany wywiad z dodą okazał się mało śmieszną rozmówką, w której cycata "piosenkarka" nie powiedziała NIC konkretnego, a panowie Sekielski i Morozowski zadawali cały czas te same nudne i kompletnie bezwartościowe pytania. widać było, ze doda nie ma nic do powiedzenia w sprawie polityki, wyraznie nudzial ją rozmowa a do programu przyszla tylko po to, by sie troche podlansowac i pojechac w dobrym czasie antenowym na tymochowicza. Jak można poświęcić prawie cały program na kilkusekundowy pocałunek? do tego komentarze jakubowskiej i tego drugiego gościa nt. dody. przykro mi to mówić, ale formuła "teraz my" kompletnie się wyczerpała i najwyższy czas by nie ciągnąć dalej tej żenady i zdjąć go z anteny. jakoś Pan Tomasz Lis potrafi z osobą (wczoraj - Panią Łepkowską) z rozrywki przeprowadzić inteligentną rozmowę...
Jak najbardziej zgadzam się z całym cytatem, przecież Doda od dawna znana jest z "głębi" swoich wypowiedzi, co za pomysł, żeby zaprosić ją do tego programu, po co :o kompletna porażka, a Sekielski rozwalił mnie określeniem "Pani Doda", albo Doda, albo pani Dorota, powinien jeszcze tą "Panią Dodę" zapytać o "Pana Nergala" :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Teraz my

Post autor: maxxx »

Pomijając sam fakt jej zaproszenia, bo nie chce mi się znów wałkować zjazdu jakościowego tego programu, to zauważyliście jak panowie S&M byli onieśmieleni swoim gościem ? :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Teraz my

Post autor: ktos »

Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Teraz my

Post autor: Pawlous »

Z informacji gazety wynika, że TVN chce usunąć z anteny całą publicystykę i postawić głównie na rozrywkę. Miejscem na opinie i politykę ma być kanał TVN24.
ładnie to wytłumaczyli. a w rzeczywistości prawda jest taka, że "teraz my" w ostatnim czasie jest takie słabe, że strach to oglądać; wręcz żenujące. zachowanie prowadzących i gości sugerowało, że to bardziej program w stylu "pudelek tv" niż poważna publicystyka - świadczy o tym przynajmniej fakt, że swego czasu chyba w co drugim odcinku był palikot. a to tłumaczy się samo przez się, jaki charakter ma audycja.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Teraz my

Post autor: kamilkomentuje »

Mam nadzieję że Polska powiedziała prawdę, i w ślad za TM pojdzie "Kawa na ławę", "Super Wizjer", a nawet... "Uwaga"? Ja jestem za ;D Jest od tego tvn24. fakty, ludzie pieniadze całkowicie w cnbc biznes , a miejsce na "uwagę" już jest ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Teraz my

Post autor: r_r16 »

To by była chyba jedna z głupszych decyzji TVNu. Jak Ty to sobie wyobrażasz? Same seriale i programy rozrywkowe? Co z tego, że nadchodzi era telewizji tematycznych. TVN jest telewizją ogólnotematyczną i w jej ramówce powinny znajdować się zarówno programy rozrywkowe, dokumentalne, informacyjne, publicystyczne itd. Co do likwidacji "Teraz My", decyzja myślę, że dobra, jednak TVN mógłby pomyśleć o nowym, porządnym programie publicystycznym.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Teraz my

Post autor: kamilkomentuje »

A moze i tak będzie. Swoją drogą nie wiele wiadomo o show prowadzących MT, które np. mogłoby zastąpić TM. Pytanie tylko czy taki program istnieje, a jeżeli już to jaką bedzie miał formułe...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Teraz my

Post autor: Marcin »

Oczywiście wiadomo, że Sekielski z Morozowskim nie dadzą się zepchnąć do wirtualnego studia TVN24 na soboty o godzinie 13.00.
Jeśli faktycznie ktoś im złożył taką propozycję, to pewnie długo miejsca w TVNie nie zagrzeją.
Sekielski powinien wrócić do "Faktów".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości