Kabarety

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kabarety

Post autor: salladyn »

Zapraszam do dyskusjii na temat kabaretów.Ja jestem zagorza³ym fanem kabaretu "Mumio". http://www.itvp.pl na tej stronie mo¿na ogl¹dn¹Ì opolsk¹ noc kabaretow¹ w której brali udzia³. http://reklamy.plusgsm.pl/ na tej stronie z kolei mo¿na obejrzeÌ reklamy Plusa w których to brali udzia³.(n.p. Kopytko :lol: )Moje dwie ulubione to oczywiœcie Kopytko i Mix.

LubiĂŞ teÂż GrupĂŞ RafaÂła Kmity (rewelacyjna piosenka o Multikinie).

Doskona³y jest te¿ Jerzy Kryszak (naœladowanie Wa³êsy).

Podoba mi siĂŞ teÂż Ani Mru Mru (n.p. skecz BrzuchomĂłwca)

A wam jakie kabarety podobajÂą siĂŞ najbardziej :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
zawodzian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 22:08
Lokalizacja: ma?opolska

Post autor: zawodzian »

Mnie prawie wszystkie

ale zaczne od Ani Mru Mru

Tygodnik Moralnego Niepokoju
KoĂą Polski
zawodzian drogi
zaprasza w swe progi
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Najlepszy jest Ani Mru Mru :!: (mnie najbarzdiej podobaÂło siĂŞ RADIO :D )

A tak w ogĂłle, choĂŚ to nie kabareciarz, doceniam humor Cezarego Pazury (na top trendy byÂł genialny :!: :D :D :D )
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Dared00

Post autor: Dared00 »

Ani Mru Mru, Ani Mru Mru i tylko Ani Mru Mru! Najlepsze skecze to: ChiĂąska restauracja, Czerwony Kapturek i Supermarket. Najlepszy tekst to na pewno tekst ze skeczu o MaÂłyszu: "I leci, i leci, i leci, korzystajÂąc z chwili okazji, opowiem paĂąstwu historiĂŞ skokĂłw narciarskich" Gdy to usÂłyszaÂłem pierwszy raz, to puÂściÂłem takiego lol-a, Âże mnie przepona od Âśmiechu bolaÂła.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ani mru mru :D
grupa RafaÂła Kmity
kabaret moralnego niepokoju
mumio - KOPYTKO :D:D
Android <3
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

wszystkie sÂą The Best
zawodzian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 22:08
Lokalizacja: ma?opolska

Post autor: zawodzian »

Cezary Pazura
Andrzej Grabowski
Krzysztof Piasecki
Jerzy Kryszak
zawodzian drogi
zaprasza w swe progi
GosiaSta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 21:12
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GosiaSta »

Ja ubĂłstwiam ANI MRU MRU - szczegĂłlnie ten skecz z supermarketem. Lubie teÂż kabaret Mumio,bo to kopytko jest fenomenalne :). LubiĂŞ teÂż mima Ireneusza Krosnego - albo kabaret Mozarta :D. Pozdro
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Dzisiaj idĂŞ na Ani Mru Mru i mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdĂŞ siĂŞ Âświetnie bawiĂŚ.
Ps. Oby pokazali swĂłj nowy skecz o smoku, jest fantastyczny.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kabarety

Post autor: salladyn »

Zazdroszczê ci.Ja zawsze kiedy chcê iœÌ na przegl¹d kabaretów,na "Pakê" to ju¿ nie ma biletów.Ja nie wiem czy tam trzreba rezerwowaÌ bilety z 10 letnim wyprzedzeniem :?: :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
zawodzian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 22:08
Lokalizacja: ma?opolska

Post autor: zawodzian »

grupa RafaÂła Kmity
mumio
Kabaret OTTO
zawodzian drogi
zaprasza w swe progi
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

U mnie w klasyfikacji kabaretĂłw przoduje oczywiÂście Kabaret Moralnego Niiepokoju- szczegĂłlnie skecze o wizycie sÂąsiada - profesora oraz pojawiajÂące siĂŞ w ich programie o Mariuszu i nauczycielce . Najlepsza z nich jest Katarzyna PakosiĂąska, to oczywiste. Z innych kabaretĂłw podobajÂą mi siĂŞ pojedyncze skecze np.:
:arrow: Grupa RafaÂła Kmity- Multikino oraz Radio
:arrow: Kabaret DNO- Formalina
:arrow: ostatnio najbardziej lubiany skecz Kabaretu HRABI pt. 'SÂłaba pÂłeĂŚ' zaprezentowany w Opolu
Wielu zdziwi siĂŞ, Âże na liÂście brakuje Ani Mru Mru, lecz ja uwaÂżam, ze juÂż siĂŞ przejedli- majÂą maÂło nowych skeczy, a bazujÂą na zdobytej juÂż popularnoÂści :uhh:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ja teÂż bardzo lubiĂŞ Kabaret Moralnego Niepokoju. CeniĂŞ sobie ich humor, teksty Roberta GĂłrskiego. Poza tym ostatnio bardzo mi siĂŞ spodobali ÂŁowcy.B, Ani Mru Mru (szczegĂłlnie "chiĂąszczyzna" :P). LubiĂŞ teÂż satyrĂŞ Artura Andrusa i Andrzeja Poniedzielskiego. DziĂŞki filmowi "Hi!Way" bardzo spodobaÂł mi siĂŞ Mumio.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
kawu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 05 lip 2006, 19:17
Lokalizacja: Leszno

Post autor: kawu »

hmmm.. ja nie znam ich nazw ale podoba mi sie kabaret dobry, ale nie pusty, Âśmieszny i jeÂśli od czasu do czasu ktoÂś przeklnie :) ostatnio oglÂądaÂłam jak Âżona przygotowywaÂła goÂłote do walki z tajsonem(wybaczcie ale nie wiem jak sie to nazwisko pisze :P)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Najlepsze byÂły te kabarety nadawane w komunizmie. MiaÂły prawdziwe gwiazdy takie jak np Jan Kobuszewski, Irena kwiatkowska, Anna seniuk.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości