[TVN] Narodowy test na prawo jazdy 2005

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] Narodowy test na prawo jazdy 2005

Post autor: pawell »

Obrazek
Juz za tydzien kolejny test tym razem 2 edycja na prawo jazdy.Zostala juz odswiezona strona programu>>> http://autotest.onet.pl/ .No ale niespodzianka z prowadzacymi raczej z prowadzacym :) ja spodziewalem sie ze wspolprowadzaca na 100% bedzie Molek no i jest ale zaskoczyli mnie z powrotem Soltysika :/ juz lepiej by bylo gdybysmy zobaczyli w roli prowadzacego Majewskiego. Na wysoki wynik ogladalnosci nie mozemy liczyc poniewaz te testy sa coraz mniej juz popularne wiec chyba TVN juz powinien narazie testow nie przeprowadzac a w ich miejsce wymyslec cos innego lub cos podchwycic z innych stacji :) tak jak to zrobili z testami :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szkapa10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 01 paź 2005, 21:12
Kontakt:

BEZ MOLEK

Post autor: szkapa10 »

Magda Molek nie bêdzie prowadziÌ testu, to nie dlaniej , napewno zobaczymy Soltysika i Drzyzge . Testy na prawojazdy zawsze maj¹ malom ogl¹dalnoœÌ , nie to co na intiligencje
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: BEZ MOLEK

Post autor: :: Kamil »

szkapa10 pisze:Magda Molek nie bêdzie prowadziÌ testu, to nie dlaniej , napewno zobaczymy Soltysika i Drzyzge . Testy na prawojazdy zawsze maj¹ malom ogl¹dalnoœÌ , nie to co na intiligencje
a skÂąd Ty wiesz Âże nie bĂŞdzie?? :lol: :lol: oj szkapa, szkapa.. nawet na stronie nie zajrzaÂłeÂś a juÂż swoje mÂądroÂści odstawiasz :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: BEZ MOLEK

Post autor: pawell »

szkapa10 pisze:Magda Molek nie bĂŞdzie prowadziĂŚ testu, to nie dlaniej , napewno zobaczymy Soltysika i Drzyzge .
Trzeba bylo zobaczyc na strone to bys wiedzial :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dobrze Âże jest w tym roku bo we wakacje przymierzam sie do prawka to sie przetestujĂŞ :)
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Onet.pl chyba po raz pierwszy jest patronem medialnym Narodowego testu... dlatego ze wczesniej nie widzialem az tylu reklam o tym tescie i nawet na glownej sa 2 stale reklamy testu. :D :D :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No test narazie fajny :D ladne studio, prowadzacy lepiej daja sobie rade niz myslalem :roll: w gwiazdach dawna prowadzaca ten test no a same gwiazdy to dobry wybor ale mogliby se darowac tego Gasowskiego, wpychaja go wszedzie tam gdzie sie da w "Tancu..." w tym czasem w "Co za tydzien". Tak myslalem ze jednak gdzies bedzie Szymon Majewski i jest w Emili :D no i w Cieszynie piotr Salak z pomaranczowego magazynu :twisted: czolowka taka sama jak ta z 2004 roku tylko samochod nie jest czarny lecz bialy. A ten Narodowy test na prawo jazdy 2005 o godzinie 14:50 to yl jeden wielki blok reklamujacy ten test jednym slowem nic ciekawego w nim nie bylo :? Zaraz sprobuje rozwiazac ten tes na jego stronie ( http://www.autotest.onet.pl ) :p
No i juz sie przetestowalem i mam 19 poprawnych odpowiedzi na 30 :roll:
P.S. ci aktorzy w tych historyjkach to oni chyba sa z rozmow w tloku SMS tak mi sie wydaje :>
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

pawell pisze:P.S. ci aktorzy w tych historyjkach to oni chyba sa z rozmow w tloku SMS tak mi sie wydaje :>
Tez mi sie tak wydaje. Ta pani, ktĂłra gra meza prowadzacego samochĂłd, to chyba K. Janda z SMS...a faceta nie kojarze.
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

emi pisze:...a faceta nie kojarze.
no na przyklad gral Cimoszewicza :wink:
tak mi sie wydaje :roll:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

PrzetestowaÂłem siĂŞ, optrzymaÂłem 12 ptk "MoÂżesz byĂŚ tylko pasarzerem, trzymaj siĂŞ z daleka od kierownicy!" :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

MĂłj wynik Âśredni : Obrazek
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamrat pisze:A ta ankieta to naprawdĂŞ ciekawa jest :lol: "JesteÂś wegetarianinem czy miĂŞsoÂżercÂą ?" - co to ma wpĂłlnego z prawem jazdy?
To nie ma nic wspolnego z prawem jazdy jednak oni chca porowanc kto lepiej sie zna na tym prawie czy miesozercy czy wegetarianie, czy leworeczni czy praworeczni, czy sympatycy tej parti czy tamtej lub jeszcze innej :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dla mnie ten test to kpina. Najgorszy z tych wszystkich, ktĂłre TVN organizowaÂło !! Pytanie sÂą wrĂŞcz banalne - ja ktĂłry nie jeÂżdzĂŞ, nie zdawaÂłem nigdy na prawo jazdy a przepisy znam tyle ile siĂŞ intersujĂŞ i tyle co sÂłyszĂŞ uzyskaÂłem 24 pnkt :?

I to ma byĂŚ wiarygodne...
ZIMA
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

I tak byœ Prawa Jazdy nie uzyska³ dopuszczalne s¹ 2 b³êdy
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Ja zdoby³em 26 punktów. Nie zabardzo jestem zadowolony z wyniku, niêdzy innymi z powodu 2 g³upich b³êdów jakie pope³ni³em.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości