Fakty wieczorne

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Trzeba byÂło myÂśleĂŚ jak mieliÂście Lisa i Olejnik. PrzecieÂż to miaÂłbyĂŚ gÂł. atut iTVN.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Nie wiem czemu, ale coÂś mi siĂŞ wydaje, Âże warto teraz napisaĂŚ, Âże to nie jest oficjalna strona telewizji tvn i nie pracujÂą przy niej ludzie z tvn'u :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ludzie sa naprawde dziwni. Na stronie g³ównej jest wielki napis na pó³ nag³owka "(...)nieoficjalna strona...". Czy to a¿ tak trudno poj¹Ì?
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

hmmm moÂże trzeba powiĂŞkszyĂŚ rozmiar czcionki tego napisu albo wysyÂłaĂŚ skierowania do okulisty. :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

MyÂśle, Âże wystarczyÂłaby maÂła terapia wstrzÂąsowa Pana ÂŁukasza :D .
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ZmieniÂłem sposĂłb terapi i ludzi, ktĂłrzy za pierwszym razem nie zrozumiejÂą, Âże to strona nieoficjalna po prostu blokujĂŞ na gg. I tym sposobem mam zablokowanych kilkunastu internautĂłw. :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

O nie! Teraz bĂŞdzie im przykro... :lol:
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ostro, ale skutecznie :D .
Pozdrawiam, Filip
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

cieszĂŞ siĂŞ Âże ciĂŞ rozbawiÂłam :) sama teÂż siĂŞ niezgorzej uÂśmiaÂłam piszÂąc tego posta a co do naszej drogiej Anity to jak juÂż mĂłwiÂłam nie mam nic do jej profesjonalizmu no ale niestety mÂłody Walter skompi na specjalistĂłw od visage'u i specjalistĂłw od public relations.I dlatego wÂłaÂśnie nasza Anitka bez uÂśmiechu i z oczami zapadniĂŞtymi jak u narkomana ma urok Helgi z SS albo Hitler Jugend ktoÂś na forum onetu napisaÂł Âże gdyby ona zapowiadaÂła stan wojenny to dzisiaj by siĂŞ nie skoĂączyÂł i to fakt :) TrochĂŞ uÂśmiechu cieni na oczy i po sprawie
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

SÂądÂźcie sobie o Anicie co chcecie!

Ja uwaÂżam, Âże ona jest zjawiskowa!
To nie jest tylko profesjonalizm!
To jest wÂłaÂśnie, wbrew waszym opiniom, jej charakter!
A czy to Âźle, Âże dystansuje siĂŞ od newsĂłw , Âże nie jest stronnicza, Âże nie wydaje jej siĂŞ (jak np. Lisowi), Âże jest najmÂądrzejsza i do niej musi naleÂżeĂŚ ostatnie zdanie?
Czarna_Mamba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 01 lip 2004, 12:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Czarna_Mamba »

Faktów wieczornych i popo³óudniowych nie bêdzie ale bêdzie za to jakaœ seksowna ciemnoskóra pani na TVN METEo -czego chcecie wiêcej - no mog³a by byÌ sk¹po ubrana - ale to dopiero po 22 po siê Sellin i KRRiTV wkurzy :lol:
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Wielka szkoda bo czasem nie moÂżna obejrzeĂŚ tych o 19.

Za to dalsza czêœÌ wypowiedzi "Czarnej_Mamby" jest bardzo interesuj¹ca. :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: nie mam problemĂłw z klawiaturÂą poprostu byÂłam wÂściek

Post autor: Marcin »

Filip pisze:
kamuii pisze:(...)a co do mojej pÂłci to jestem 100 % kobietÂą :)(..)
Stu procentowa kobieta? To jak ideaÂł :) .

Co do tematu:

Walter faworyzuje swoich dziennikarzy, w przyszloÂści moÂże kaÂżdy bĂŞdzie miaÂł swojÂą dziaÂłkĂŞ. Radziszewska: Style, Wojciechowska: Turbo. Dlaczego same kobiety? No tak, bo w sumie co miaÂłby zrobic "ÂŁysy koĂą" :D .

Zubilewicz: Meteo :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek 27 cze 2005, 18:01 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

prawie jak ideaÂł prawie ;)
no fakt trochê du¿o kobiet ale tak widocznie ma byÌ a "³ysy koù" do spó³ki z Hubercikiem i Rysiem z klanu mogli by prowadziÌ Fakty we wrzesniu... bo s¹dze ¿e bêd¹ w formie reality show i przypasuj¹ siê poziomem do reszty tematyki stacji
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ciekawe jak od wrze¶nia bêd± emitowane FAKTY? Nie s±dzê, aby g³ówne wydanie FAKTÓW o 19.00 zosta³o w jaki¶ szczególny sposób wyd³u¿one, ale np mog± nie pojawiæ siê ju¿ FAKTY WIECZORNE. Po mimo ostatnich zmian - tj emisja ze studia TVN24, nowi prowadz±cy i rozmowy z go¶æmi w studiu - nie zyska³y nowej widowni, zaledwie 3% widzów ogl±da³o w tym czasie TVN. Szefowie TVN mog± doj¶æ do wniosku, ¿e nie warto inwestowaæ w co¶, co nie przynosi oke¶lonych rezultatów (np w taki sam sposób rozstali siê z Monik± O.). Mo¿e zamiast Faktów Wieczornych bêd± emitowali jaki¶ serial kryminalny lub dobry film? W ka¿dym wywiadzie P. Walter podkre¶la wielkomiejski charakter TVN, wiec mo¿e doj¶æ do wniosku, ¿e osoby zainteresowane polityk± i tak maj± dostêp do TVN24 wiêc po co dublowaæ niektóe programy i traciæ czas antenowy, du¿± widowniê i bogatych reklamodawców? Fakty o 16 chyba siê utrzymaj± ale jako przerywnik miêdzy telenowelami, chocia¿ zmiany przeprowadzone w tym wydaniu równie¿ nie zwiêkszy³y widowni.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości