Fakty wieczorne

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Kamuii napisa³a swojego posta u¿ywaj¹c s³ówek w rodzaju ¿eùskim, wiêc to chyba jest jakiœ dowód 8) Co do Waltera, to jeœli siê nei mylê, za rz¹dów starego Mariusza w wakacje faktów popo³udniowych te¿ nie by³o :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Nie byÂło, nie byÂło :D. Zawsze w wakacje FAKTY emitoeane sa tylko o 19:00. Pamietam jednak Wakacje, kiedy to FAKTY byÂły teÂż koÂło 23:00 (Wieczorne). ByÂły to bodajÂże wakacje po zakoĂączeniu emisji 3 edycji Big Brothera :D No, ale popoÂłudniwoych nie byÂło
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ZresztÂą moÂże mu siĂŞ odmieni i przynajmniej wydanie wieczorne wrĂłci - mĂłgÂłby to byc nawet kilkuminutowy fragment serwisu informacyjnego TVN24, bez jakiÂś szczegĂłlnych rozmĂłw z politykami. ZresztÂą poÂżyjemy zobaczym. Bo co innego moÂżna puszczaĂŚ nocÂą - powtĂłrki Big Brothera? A moÂże trzeciÂą juÂż tego dnia telenowelĂŞ?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:(...) A moÂże trzeciÂą juÂż tego dnia telenowelĂŞ?
Telenowel nie powinno byĂŚ wogĂłle! Bo kto to oglÂąda (oprĂłcz znudzonych Âżyciem babĂŚ)? :twisted:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie wiem moÂże ci rzekomo wyksztaÂłceni widzowie z miast powyÂżej 200 tyÂś, wÂśrĂłd ktĂłrych wedÂług WalterĂłw najbardziej popularnÂą stacjÂą jest wÂłaÂśnie TVN
Ostatnio zmieniony środa 23 cze 2004, 14:06 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Sz. P. "Kamuii" chyba juÂż zapomniaÂła o tym forum... Ale moÂże to tylko chwilowe. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

nie mam problemĂłw z klawiaturÂą poprostu byÂłam wÂściekÂła

Post autor: kamuii »

jakoÂś wyszÂło :) a co do mojej pÂłci to jestem 100 % kobietÂą :)
poza tym fakty o 23.00 by³y i teraz tez powinny byÌ. Zreszt¹ nawet jeœli za starego waltera ich nie by³o to zamiast nich by³y inne interesuj¹ce programy a m³ody walter wywali³ sztandarowych dziennikarzy (Tomek Lis Monika Olejnik) a teraz wywala programy. Zreszta nie ma siê co dziwiÌ jak donosz¹ najnowsze wydania miesiêcznika press i innych TVN bankrutuje i powakacyjne po³¹czenie faktów z tvn 24 jest tego dowodem :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmmm trudno nazwaÌ mnie fanem TVN-u ale informacjê Kamuii o bankructwie TVN-u chyba ni jak maj¹ siê do rzeczywistoœci. wrêcz przeciwnie nawet TVN24 zacze³a wychodziÌ na prost¹ i nie przynosi juz takich du¿ych strat. Fakt ten podkreœla w prawie ka¿dym wywiadzie Maciej Sojka. A co do po³¹czenia obu redakcji, to praktycznie przeprowadzono je ju¿ we wrzeœniu ubieg³ego roku. Na drodze do silniejszej integracji obu redakcji sta³ tylko T. Lis. Ale teraz kiedy go nie ma g³owne skrzypce graÌ bêdzie TVN24, Fakty natomiast stan¹ siê tylko "ubocznym prodkutem" TVN24. Aczkolwiek wci¹¿ przci¹gaj¹cym przed telewizory ok 3 milionów widzów. Swoj¹ drog¹ czemu tak ma³o serwisów w TVN24 prowadzi Patrycja Redo? Czy¿by szefowie TVN24 dostrzegli jej ca³kowity brak talentu? Moim zdanie o wiele lepsza by³a Iwona Radziszewska.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

odp...

Post autor: kamuii »

1.Patrycja Redo jest Âświetna a co do Iwony Radziszewskiej (teÂż super )to wÂłaÂśnie prowadzony przez niÂą w przyszÂłoÂści program TVN style i inne podobne (TVN Meteo) kanaÂły tematyczne przyczyniajÂą siĂŞ do plajty Tvn jako czÂłonka grupy ITI.Pozatym przez to Âże mÂłody walter faworyzuje dziennikarzy z Tvn 24 atmosfera w faktach jest bardzo nieprzyjemna co jeszcze bardziej sprzyja rozpadowi redakcji.Pozatym jeszcze nie zapadÂła decyzja co do tego czy Tomek Lis bĂŞdzie kompletowaÂł nowÂą zaÂłogĂŞ polsatu z ludzi z tvn czy nie. jak sam mĂłwi boji siĂŞ posÂądzenia o kopiowanie ale kto wie.A prawda jest taka Âże jeÂśli mÂłody Walter bĂŞdzie miaÂł gdzieÂś dalej fakty to oni chĂŞtnie przejdÂą do Polsatu.
btw. informacje zaciÂągam z Wirtualnych MediĂłw ,Press i onetu (czÂłonek ITI) wiĂŞc sÂą raczej sprawdzone. :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

"Patrycja Redo jest œwietna" hmmm chyba lepiej wypad³aby w jakiejœ brazylijskiej telenowelii o nieszczêœliwej s³u¿¹cej zakochanej w m³odym paniczu cheche Moim zdaniem sprawia wra¿enie jakby by³a z innego œwiata lub dopiero co siê obudzi³a i zorientowa³a, ¿e ktoœ na ni¹ groŸnie patrzy wiêc mo¿e warto by trochê zesztywnieÌ i zrobiÌ nadonsan¹ minê. Tylko tyle - na wiêcej jej nie staÌ. Ale oczywiœcie jest to moje prywatne zdanie i wcale nie musicie sie z nim zgadzaÌ - co w pe³ni rozumiem.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: nie mam problemĂłw z klawiaturÂą poprostu byÂłam wÂściek

Post autor: Filip »

kamuii pisze:(...)a co do mojej pÂłci to jestem 100 % kobietÂą :)(..)
Stu procentowa kobieta? To jak ideaÂł :) .

Co do tematu:

Walter faworyzuje swoich dziennikarzy, w przyszloÂści moÂże kaÂżdy bĂŞdzie miaÂł swojÂą dziaÂłkĂŞ. Radziszewska: Style, Wojciechowska: Turbo. Dlaczego same kobiety? No tak, bo w sumie co miaÂłby zrobic "ÂŁysy koĂą" :D .
Pozdrawiam, Filip
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

odp...

Post autor: kamuii »

jakby siê dosa³a czy smuci³a to tez by jej wiara zarzucala ¿e za bardzo prze¿ywa jest teatralna itp. normalna dziewczyna profesjonalna a do telenoweli najlepiej mody na sukces to by sie nadawa³¹ Anita Werner te¿ profesjonalna ale bez charakteru
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: odp...

Post autor: Maciek »

kamuii pisze:jakby siê dosa³a czy smuci³a to tez by jej wiara zarzucala ¿e za bardzo prze¿ywa jest teatralna itp. normalna dziewczyna profesjonalna a do telenoweli najlepiej mody na sukces to by sie nadawa³¹ Anita Werner te¿ profesjonalna ale bez charakteru
Albo Twoja, bÂądÂź co bÂądÂź, luÂźna wypowiedÂź jest bardzo maÂło zrozumiaÂła, albo ja jestem idiotÂą. :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

:)

Post autor: kamuii »

prawie jak ideaÂł prawie ;)
btw Âłysy kon i hubercik :) on tez musi miec swoja dziaÂłke no i 2 gwiazdy tvn reality show czyli udajÂąca dziennikarkĂŞ Pochanke i exportowa gwiazda tvn 24 Werner SS
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No to podpadÂłaÂś. Mi za Pochanke, Jackowi za Werner. OsobiÂście mam szczerÂą nadzieje, Âże na tym sie skoĂączy i nie bĂŞdĂŞ siĂŞ (narazie) wypowiadaÂł. Ale za Jacka nie rĂŞcze.
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości