TV Trwam

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

TV Trwam to chÂłam i tak samo Ale Kino! bo tam niby tam jest peÂłno filmĂłw ale w zasadzie Âżaden z nich nie jest ciekawy (wg mnie oczywiÂście)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

To teraz wymieù kilka tytu³ów ciekawych filmów (wg Ciebie oczywiœcie).
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Wiele jest ciekawych filmĂłw ale napewno Âżadne z nich nie lecÂą na Ale Kino! Jeszcze nie widziaÂłem tam Âżeby leciaÂły tam filmy produkowane przez Uniwersal Studio albo 20th Century Fox a przecieÂż te sÂą zazwyczaj jedne z lepszych (sam TVN siĂŞ o tym przekonaÂł)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Heh bo to jest bardziej inteligentne kino, a nie to co emituje TVN. Albo zupeÂłne badziewia w stylu "z Âżycia wziĂŞte" czy jakies kinowe "hity".
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Karstar Kartstar ale innym widocznie Ale Kino siĂŞ podoba, ja np ÂżaÂłujĂŞ ze nie mam tej stacji w swojej kablĂłwce.
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

A ja mam i prawie nie oglÂądam. :P

"Ale kino" to - z moich obserwacji ;) - g³ównie stare czarno-bia³e filmy, których zapewne nie chc¹ kupowaÌ inne stacje i ostatecznie bierze je Canal+Cyfrowy jako po¿ywkê dla "Ale kino!" :D Zawsze ktoœ powie, ¿e to ambitne, ciekawe kino i sobie obejrzy. Aby takich osób by³o jak najwiecej, film ten powtarzany jest tak czêsto, ¿e w³aczaj¹c "Ale kino!" w dowolnej porze dnia i nocy, nie ma siê problemów z trafieniem w niego. :)

Poza tym mam mieszane uczucia :P, bo jak w³¹czyli "Ale kino", to wy³¹czyli stacjê z mojego avatarka. Przynajmniej nazwa lepiej mi siê kojarzy³a. ;) Bo filmu tu i tu podobne - "stare i ambitne". Chocia¿, prawdê mówi¹c, to ju¿ nawet Poloniê 1 ogl¹da³em czêœciej ni¿ "Ale kino". ;)
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

doktorfaustus1 pisze:Karstar Kartstar ale innym widocznie Ale Kino siĂŞ podoba, ja np ÂżaÂłujĂŞ ze nie mam tej stacji w swojej kablĂłwce.
Mo¿liwe ¿e ¿a³ujesz bo nie ogl¹da³eœ. Ja pamiêtam jak zapowiedzieli ¿e w kablówce w³¹cz¹ Ale Kino! to ju¿ siê cieszylem i niemog³em doczekaÌ "bo wreszcie jakiœ kana³ filmowy" a tu ups... jak w³¹czyli to nawet pierwszego filmu nie mog³em prze³kn¹c bo to jakiœ "DENNY" western czy coœ. Uda³o mi siê tylko obejrzeÌ póŸniej "Pogromców duchów" bo nic ciekawszego ju¿ nie widzia³em w tamtej stacji.
A zobaczysz ¿e je¿eli w³¹cz¹ ci Ale kino! do twojej kablówki to szybko zmienisz o nim zdanie, bo jak nie ma co ogl¹daÌ na wszystkich stacjach to ju¿ na Ale Kino! napewno.......
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

I tu siê zgadzam. Nic dodaÌ, nic uj¹Ì... :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ale to juÂż zaleÂży od tego jakie kto filmy lubi. PrzecieÂż nie kaÂżdy lubi masowych produkcji ktĂłre sprawiajÂą, ze miliony lecÂą do kin. Czasami warto obejrzeĂŚ coÂś klasycznego z pewnoÂściÂą na wyÂższym poziomie. Ja podejrzewam, ze na forum sÂą osoby majÂące ok. 20 roku zycia i czemu tu sie dziwic, ze nie lubiÂą Ale Kino! jak bardziej ich interesuja kinowe hity. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Ja tam lubiê i to i to. Za to nie znoszê monotematycznych kana³ów, nadaj¹cych do znudzenia wci¹¿ to samo. Nie sam¹ klasyk¹ cz³owiek ¿yje.. Klasyczne filmy tez kiedyœ by³y nowoœciami. ;)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No, ale tu zupe³nie nie o to chodzi. Teraz filmy s¹ czêsto banalne. Jest robionych 50 kolejnych czêœci tylko po to by zarobic. Czêsto filmy reklamowane jako wielkie hity okazuj¹ sie straszn¹ ha³¹, a ludzie na to chodz¹ tylko dlatego, ze siê o tym filmie mowi i inni na to poszli.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Jasne, zgadzam. Dlatego mnie rzadko moÂżna spotkaĂŚ w kinie, czĂŞÂściej przed telewizorem, bo tam mogĂŞ po prostu zmieniĂŚ kanaÂł i nic mnie to nie bĂŞdzie kosztowaĂŚ. ;) Ale faktem jest, Âże na "Ale kino" nie zmieniam. :)
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Mo¿e i na Ale Kino! leci sporo filmów rocznie ale to tylko dlatego ¿e na innych stacjach ich nie mo¿na obejrzeÌ. Ale kino! wcale nie jest telewizj¹ z doœwiadczeniem bo np. TVN i Polsat to du¿o starsze starsze stacje (nie wspominaj¹c ju¿ o TVP) wiêc siê w takie filmy nie pakuj¹ bo jak Majkell powiedzia³ poprostu ludzie prze³¹cz¹ na coœ innego. To te¿ jest wina tego ¿e Ale kino! nie jest kana³em dodatkowo p³atnym w kablówce. HBO jest ciekawe bo kosztuje tam chyba 19,90z³ czy nawet wiêcej
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Wojciech Cejrowski o TRWAM

Post autor: sybic »

Wojciech Cejrowski o TRWAM :

"A w Polsce najczęściej wysłuchujemy opinii. Jakiś szczeniak z mikrofonem poucza mnie, starego dziada, jak ja mam rozumieć zjawiska, które przed chwilą miał mi pokazać, a nie pokazał tylko opowiedział – no to nie są w takim razie wiadomości, tylko to jest propaganda. Jedyną telewizją, która zachowuje standard amerykański - czyli konfrontuje dwie, trzy wypowiedzi tego samego człowieka i nie komentuje tego, tylko każe mi samemu zrozumieć, co to oznacza, że na przykład Donald mówił poprzednio tak a dzisiaj mówi srak… Jedyną telewizją, która to robi jest telewizja Trwam. Niedostępna w powszechnym obiegu… Ja ją oglądam w Ameryce przez komputer".

Nie mam dostępu do TRWMU, ale szkoda, że TVN nie zachowuje standardu amerykańskiego - czyli konfrontuje dwóch, trzech wypowiedzi tego samego człowieka i nie komentuje tego.
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: Wojciech Cejrowski o TRWAM

Post autor: ANTAMET »

Skoro nie masz dostępu to kup dekoder od ojca Rydzyka i oglądaj. TVN24 też nie jest ogólnodostępny. Aby oglądać ten kanał muszę płacić sporą sumkę kablówce. Proste.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości