"Nowy Dzień" - nowa gazeta

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

"Nowy DzieĂą" - nowa gazeta

Post autor: chandler »

I znĂłw jakiÂś nowy "brukawiec" nam siĂŞ szykuje od poniedziaÂłku "Nowy dzieĂą" Ciekawe co to bĂŞdzie za gazeta?

Od moderatora:
Prosi³bym, ¿ebyœ zak³adajÌ temat w³o¿y³ znaznie wiêcej wysi³ku w jego zawartoœÌmerytoryczn¹ oraz aby tytu³ pasowa³do zawartoœci. Z twojego postu niewiele wynika, tak naprawdê powinien zostaÌ usuniêty.
Pozdrawiam.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: gazety

Post autor: :: Kamil »

chandler pisze:I znĂłw jakiÂś nowy "brukawiec" nam siĂŞ szykuje od poniedziaÂłku "Nowy dzieĂą" Ciekawe co to bĂŞdzie za gazeta?
Raczej nie bĂŞdzie to brukowiec tylko coÂś bardziej przyzwoitego.
wirtualnemedia.pl pisze:ZarzÂąd Agory zapowiada, Âże nowy tytuÂł bĂŞdzie masowÂą "gazetÂą Âśrodka", a nie brukowcem.
Gazeta bĂŞdzie miaÂła Âśrednio okoÂło 30 stron nad ktĂłrymi bĂŞdzie pracowaĂŚ ponadstuosobowa redakcja.
wirtualnemedia.pl pisze:Do kogo kierowany jest nowy dziennik? Wg "GW" jego czytelnik Âżyje w mieÂście (niekoniecznie duÂżym) i pracuje. Jego dochody nie sÂą bardzo wysokie, ale nie ma on teÂż trudnoÂści finansowych. Ma co najmniej Âśrednie wyksztaÂłcenie. StaĂŚ go na prasĂŞ, ale nie ma swego ulubionego tytuÂłu. Obecnie kupuje zarĂłwno prasĂŞ regionalnÂą, tanie kolorowe magazyny, jak i ogĂłlnopolskie dzienniki, ale chĂŞtnie zastÂąpi to czymÂś nowym - taki portret odbiorcy "Nowego Dnia" wyÂłania siĂŞ z opowieÂści jego szefĂłw.
wirtualnemedia.pl pisze:Jakub Benke, prezes domu mediowego Starcom, ktĂłry widziaÂł prĂłbny numer "Nowego Dnia", okreÂśla go jako bardzo nowoczesnÂą i ciekawie robionÂą gazetĂŞ. Jego zdaniem, moÂże ona odebraĂŚ "Faktowi" tych czytelnikĂłw, dla ktĂłrych tabloid Axel Springer Polska staÂł siĂŞ zbyt brukowy.
WydawcÂą "Nowego dnia" bĂŞdzie Agora.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

...

Post autor: pawell »

Ja wlasnie od poniedzialu "przezucam" sie z "Faktu" na "Nowy Dzien". Mysle ze ta gazeta bedzie lepsza od brukowcow ("Fakt" i "Super Express") bo nie bedza w niej opisywane tanie sensacje, ktore nie raz mnie wkurzaly. Mam nadzieje ze ta gazeta bedzie na takim poziomie jak jej siostra "Gazeta Wyborcza" wkoncu to i to wydaje Agora. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: ...

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Ja wlasnie od poniedzialu "przezucam" sie z "Faktu" na "Nowy Dzien".
Ja rĂłwnieÂż. Mam nadziejĂŞ Âże "Nowy DzieĂą" nie bĂŞdzie miaÂł takich okÂładek jakn np. dzisiejszy Fakt:

Obrazek

:lol:
Ostatnio zmieniony sobota 12 lis 2005, 22:19 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak dzisiejsza ok³adka faktu to przegiêcie... co to ma byÌ rozk³¹dówka Playboya ?
A co do nowej gazetyy to sÂądze ze przez kilka nr bĂŞdzie trzymaÂła pozioma apotem .... :] fakt 2 :D
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A ja na poczÂątku patrzÂąc na kampanie myÂślaÂłem, Âże to jest kampania przeciw depresji czy coÂś :D a tak serio to z ciekawoÂści przynajmniej przez tydzieÂż bĂŞde czytaÂł "Nowy DzieĂą"
Wróciłem!!
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

ruszyla juz strona internetowa dziennika - http://www.nowydzien.pl :)

ikonka obok adresu jest taka sama jak gazety (wiadomo - Agora).
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Strona juz jest gdzies od tygodnia no moze troszke mniej. :D Jak dla mnie jest bardzo fajna, ale jeszcze na niej jest malo informacji. Ciekawe czy od poniedzialku beda na niej najwazniejsze artykoly z gazety tak jak jest to np. z "Super Expressem". Na te stronie widac takze jaka to jest spora redakcja pracujaca nad "Nowym Dniem". :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Na bardzo dobry pomysl wpadli szefowie Agory dotyczacy Nowego Dnia od 31 listopada razem z gazeta bedzie plytka Antologia Budki Suflera :D
Niezrzeszony
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja teÂż jestem b. ciekawa tej nowej gazety. Na pewno jÂą kupie. A kiedy wychodzi? W ten poniedziaÂłaek?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

mikasur pisze:Ja teÂż jestem b. ciekawa tej nowej gazety. Na pewno jÂą kupie. A kiedy wychodzi? W ten poniedziaÂłaek?
JuÂż jest od tego poniedziaÂłku, ale nic specjalnego tam nie ma, taki troche lepszy Fakt :wink: btw to co- dziennik
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

mikasur pisze:Ja teÂż jestem b. ciekawa tej nowej gazety. Na pewno jÂą kupie. A kiedy wychodzi? W ten poniedziaÂłaek?
Pierwszy numer gazety "Nowy DzieĂą" pokazaÂł siĂŞ w kioskach 14 listopada :D

I w peÂłni popieram poglÂąd terraX - nic specjalnego - wiĂŞcej siĂŞ po niej spodziewaÂłem. Mieli strasznie medialnÂą kampaniĂŞ reklamowÂą a jak narazie to strasznie przereklamowana gazeta. KupowaÂłem przez 2 pierwsze dni i przestaÂłem. :roll:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:I w peÂłni popieram poglÂąd terraX - nic specjalnego - wiĂŞcej siĂŞ po niej spodziewaÂłem. Mieli strasznie medialnÂą kampaniĂŞ reklamowÂą a jak narazie to strasznie przereklamowana gazeta. KupowaÂłem przez 2 pierwsze dni i przestaÂłem. :roll:
Ja tez, ale kupilem tylko 1 numer potem juz nie. :P Myslalem ze to bedzie bardziej ciekawa gazeta no ale sie mylilem. :roll:
P.S. moze by tak juz zmienic nazwe tematu bo "Nawy Dzien" nie nadchodzi, ale juz jest. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dzisiaj przeglÂądaÂłam tÂą gazetĂŞ... nic ciekawgo wedÂług mnie
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Kurczê mia³am naprawdê ciêzki tydzieù i jestem opóŸniona z nowoœciami i w ogóle... :cry: Có¿, liczy³¹m na jak¹œ, nazwijmy to now¹ jakoœÌ tabloidów, ale skoro tak mówicie, to nie ma na co liczyc...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości