Konie w tragicznych warunkach

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

re-a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 14 gru 2005, 13:14
Lokalizacja: małopolska

Konie w tragicznych warunkach

Post autor: re-a »

Witam, nie wiem gdzie sie z tym problemem zwrocic , a sprawa jest nader wazna i pilna. Kto moze pomoc? potrzebna natychmiastowa pomoc ; pod Krakowem w Kocmyrzowie u handlarza zostaÂły postawione na przechowanie konie , ktore odebrano wÂłascicielowi za dÂługi... miaÂły byc do licytacji tj. 19.12.2005 przchowane w godziwach warunkach. Rzeczywistosc przerosÂła najczarniejszy scenariusz, konie trzymane sÂą w skandalicznych warunkach, chore , gÂłodne , pokaleczone , bez mozliwosci udzielenia im pomocy... o tej sprawie wszystko na http://www.forum.swiatkoni.pl/viewtopic.php?t=3974, bÂłagamy o pomoc ! ktokolwiek moze cos poradzic proszony o kontakt. Za wszelkÂą pomoc serdecznie dziĂŞkujemy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ProponujĂŞ kontakt z redakcjÂą Uwagi TVN - http://www.uwaga.onet.pl, uwaga@tvn.pl
re-a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 14 gru 2005, 13:14
Lokalizacja: małopolska

Post autor: re-a »

Jak widzĂŞ troszkĂŞ nagieÂłam regulamin tego forum , za co przepraszam, nowicjusz zielony jestem i jak widac tym razem mi siĂŞ upiekÂło, Bardzo serdecznie dziĂŞkuje za pomoc :P
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

AleÂż proszĂŞ bardzo. :D JesteÂśmy tutaj po to, aÂżeby pomagaĂŚ. :D Gdy coÂś bĂŞdziesz wiedziaÂła, to daj znaĂŚ. :) I witamy na forum. :)
re-a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 14 gru 2005, 13:14
Lokalizacja: małopolska

Post autor: re-a »

DziĂŞkuje :P i mnie rowniez miÂło , a nie omieszkam podzielic sie wiadomosciami.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości