Trwam przy RM, czyli...Moherowe berety

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Trwam przy RM, czyli...Moherowe berety

Post autor: michaek »

Ostatnio w zastrasz¹j¹cym tempie roœnie popularnoœÌ "moherowych beretów". Armia Ojca Rydzyka zapowiedzia³a atak na najwa¿niejsze obozy w³adzy w panstwie, czyli na PO, TVN, i TVP. Ale w kolejce stoi juz BBC i CNN. Dlaczego?? Bo te wszytkie z³e owce(szatany-czyt.wê¿e) zachmurzaja polsk¹ rzeczywistoœÌ i psuja wizerunek si³ rz¹dacych-koalicji PiS, LPR, Samoobrona, PSL, RM, TV Trwam.
A teraz zna serio. Przedstawiam kilka linkĂłw do ciekawych stron o moherkach(mam nadziejĂŞ, ze siĂŞ ÂŁukasz nie zezÂłoÂści, bo marna to dla niego konkurencja)
- Piosenka o beretach
- Blog o beretach
- Zagraj w berety
- Moherowe plakaty

Podzielcie siĂŞ swoimi opiniami nt. "futrzakĂłw" i innych spraw z nimi zwiÂązanych. Jesli macie adresy do ciekawych stron o nich teÂż wrzucajcie.
Dyskusji o tym nie zamierzaÂłem wszczynac w dziale "polityka" poniewaÂż uwaÂżam, ze mohery zasÂługuja na swĂłj.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Jak juÂż pisaÂłam w innym wÂątku panie siĂŞ mobilizujÂą i dziergajÂą berety na znak solidarnoÂści...
To moÂże ja opiszĂŞ pierwszy chyba w historii, przypadek zrzucenia "moherowej pieszczoszki". :evil2:
DokonaÂł on siĂŞ w moim domu.
Babcia od³o¿y³a na pó³kê swój berecik, a to dlatego, ¿e boi siê byÌ uto¿samiana z armi¹ beretów. Ojca Rydzyka nigdy nie s³ucha³a, a po wybuchu ca³ej afery, w wyniku której beret kojrzy siê ju¿ tylko z Toruniem, przesta³a nosiÌ nakrycie g³owy.
A czy tu bĂŞdzie siĂŞ rozmawiaĂŚ tylko o beretach? bo o ideologii beretu, to piszemy juÂż w temacie o RM.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Moja babcia teÂż ma moherowy beret, nawet 2. :D


Ale nigdy nie sÂłucha Radia Maryja i nie ma absolutnie nic wspĂłlnego z Radiem Maryja. :D A w berecie ostatnio siĂŞ juÂż teÂż nie pokazuje, czemu mĂłwiĂŚ chyna nie trzeba. :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

trwam przy radiu maryja czyli moherowe berety

Post autor: salladyn »

Moja babcia nosi beret ale na widok Rydzyka,Radio Maryja i PiS-u dostaje torsjii,gÂłosowaÂła na Tuska i PO.Fajnie jest mieĂŚ babcie ktĂłra jest hmmm... jak by to powiedzieĂŚ,w ruchu oporu. :D :D :D

P.S.-Beret nosi bo jak mĂłwi ,ciepÂło jej w gÂłowĂŞ :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

moherowe berety

Post autor: salladyn »

Obrazek
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Obrazek
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Wczoraj Marcnkiewicz odda³ ojcu Rydzykowi (na cele charytatywne) ten francuski szampan o którym wspomina³ po powocie z Brukseli. WidaÌ,¿e woli dawaÌ ni¿ braÌ, bo moherowego kapelusza od tvnu nie przyj¹³ rotfl rotfl
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

To juÂż naprawdĂŞ przestaje byĂŚ Âśmieszne :( NiedÂługo telewizja Trwam i Radio Maryja przejmie wÂładzĂŞ nad polskimi mediami i bĂŞdzie naszÂą telewizjÂą publicznÂą. Jak to moÂże byĂŚ, Âżeby premier, czÂłonkowie rzÂądu kilka razy czĂŞÂściej przebywali w tych mediach niÂż w TELEWIZJI PUBLICZNEJ !!
ÂŹle siĂŞ dzieje, oj Âźle... :evil:
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja teÂż chodze w berecie :] ale nie moherowym :D

Co do tego ze Âźle siĂŞ dzieje to tez po troszĂŞ wina mediĂłw.... np tego jak w dzisijszym materiale o RM Fakty przemilczaÂły to jak RM skrytykowaÂł PapieÂż
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

UPRZEDZAM :D to jest prawdziwe nagranie z RM wiersz jednej ze sÂłuchaczek pt. Nur fur Deutsche nur fur Mason :D o UE
wiersz z RM :smiech: :smiech: nie wiem czy bardziej smieszne czy przerazajace
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Trwam przy RM, czyli...Moherowe berety

Post autor: salladyn »

Te sÂłuchaczki sÂą naprawdĂŞ ograniczone :D :lol: .I byÂłoby to Âśmieszne gdyby nie fakt ,Âże jest ich grubo ponad 2 miliony i to Âże dziĂŞki nim panuje to coÂś zwane kaczkÂą. :mad: :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Trwam przy RM, czyli...Moherowe berety

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:I byÂłoby to Âśmieszne gdyby nie fakt ,Âże jest ich grubo ponad 2 miliony i to Âże dziĂŞki nim panuje to coÂś zwane kaczkÂą. :mad: :evil:
œmieszne to to coœ nie jest :( to jest tragiczne !! Do czego nasza kochana Polska d¹¿y ?? I salladynie to nie tylko dziêki nim mamy nowego prezydenta - wg mnie miêdzy innymidziêki nim, bo znam parê osób, które mogê Ci zarêczyÌ nie s³uchaj¹ RM a 25 wrzeœnia dokona³y takiego a nie innego wyboru :( ChoÌ jaki myœmy mieli wtedy wybór ?? :( Tak naprawdê ¿aden.
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: Trwam przy RM, czyli...Moherowe berety

Post autor: salladyn »

TVN_FAN pisze:I salladynie to nie tylko dziĂŞki nim mamy nowego prezydenta - wg mnie miĂŞdzy innymidziĂŞki nim, bo znam parĂŞ osĂłb, ktĂłre mogĂŞ Ci zarĂŞczyĂŚ nie sÂłuchajÂą RM a 25 wrzeÂśnia dokonaÂły takiego a nie innego wyboru :( ChoĂŚ jaki myÂśmy mieli wtedy wybĂłr ?? :( Tak naprawdĂŞ Âżaden.
Masz absolutn¹ racjê,nie tylko osoby które s³uchaj¹ radio maryja g³osowa³y na PIS ,ale w takim razie g³osuj¹cym na t¹ partiê nie przeszkadza³o towarzystwo ksenofobów i rasistów s³uchaj¹cych tego radio,wiêc co za ró¿nica czy go s³uchaj¹ czy nie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Jak sie czyta wypowiedzi w tym temacie to az sie niedobrze robi od tego slodzenia sobie jak to nienawidzicie Ojca Dyrektora i jak to kochacie Tuska i PO .Tworzycie na tym forum towarzystwo wzajemnej adoracji ktore wzajemnie lize sobie D...... Mysle ze Polsce bardziej zaszkodzily rzady szalonych liberalow niz ojciec dyrektor i Kaczynscy razem wzieci
Niezrzeszony
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

sumeryjczyk pisze:Jak sie czyta wypowiedzi w tym temacie to az sie niedobrze robi od tego slodzenia sobie jak to nienawidzicie Ojca Dyrektora i jak to kochacie Tuska i PO .Tworzycie na tym forum towarzystwo wzajemnej adoracji ktore wzajemnie lize sobie D......
:mad: :mad: :mad: Bardzo przepraszam - nie uogĂłlniaj !!

WidziaÂłeÂś choĂŚ jedno moje zdanie, Âże kocham Tuska czy PO ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

O towarzystwie wzajemnej adoracji to siĂŞ nie wypowiadaj bo to raczej twoje jak mniemam ugrupowanie bardzo je popiera i stosuje !! !! !! !! WidziaÂłeÂś moje opinie o KaczyĂąskim ?? WiĂŞc do jasnej cholery nie uogĂłlniaj !!

A natomiast o o.Dyrektorze to sory ale jak dobrze sÂłuchasz telewizji to mam nadziejĂŞ, Âże sÂłyszysz iÂż nawet ksiĂŞÂża majÂą takÂą a nie innÂą opiniĂŞ o o.Dyrektorze !!
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości