[TVP1] Saloon gier

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

[TVP1] Saloon gier

Post autor: zadra »

widzieliœcie "Saloon gier" - nowy polityczny serial TVP1 z politykami w rolach g³ównych. Jest to tak z³e i nieœmieszne, ze po prostu a¿ ¿al, ¿e coœ takiego zrealizowano...
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

To nieudana podrĂłba RozmĂłw w tÂłoku tylko w 3D ... Âżenada Confused
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak zadro masz racjĂŞ. :? W ogĂłle nieÂśmieszne. I nieudane podrabianie Moniki Olejnik i Jolanty KwaÂśniewskiej. :? Pewnie zobaczyli Âże fajnie to wychodzi w "Rozmowach w tÂłoku" i chciali Âżeby u nich tez takie coÂś byÂło. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A oglÂądaliÂście wszystkie, czy tylko wczorajszy/dzisiejszy? Bo jak tylko dzisiejszy to faktycznie byÂł denny. Poprzednie byÂły Âśmieszne, ale momentami, nie byÂło ludzi tylko same animki.
SÂłaby scenariusz to ma, ale fragmenty byÂły nawet zabawne, zwÂłaszcza jak pojawiaÂły siĂŞ nowe postaci, np Jaruga Nowacka albo Kaczory.
Chyba i tak siĂŞ to nie przyjmie, bo porĂŞ emisji wymyÂślili bardziej na kino nocne, niÂż na rozrywkĂŞ.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Byle co. OglÂądaÂłem rozmowĂŞ z reÂżyserem (chyba) tego. RejestrujÂą to prawdziwi aktorzy ubrani w specjalne stroje z czujnikami... ale jakby nie byÂło to pomysÂł w zupeÂłnoÂści siĂŞ nie udaÂł.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

ja znam kilka odcinkĂłw i wg mnie sÂą po prostu beznadziejne! te postacie sÂą denne, dialogi nieÂśmieszne, dowcipy z brodÂą. do rozmĂłw w tloku nie ma w ogĂłle porĂłwnania! to jak kiepska kopia "Polskiego zoo". ale chyba ktos nie zauwaÂżyÂł, Âże od tamtego czasu minĂŞÂło jakieÂś 15 lat. wszyscy poszli do przodu, a realizatorzy siĂŞ zatrzymaili.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Onet.pl - WiadomoÂści - Internet i Komputery pisze:Technologia Motion Capture w Polsce

W Telewizji Polskiej zadebiutowaÂła technologia, ktĂłrÂą wykorzystali m.in. twĂłrcy "Shreka". Firma Virtual Magic do stworzenia serii satyrycznych programĂłw "Saloon Gier" wykorzystaÂła stacje robocze z kartami Nvidia Quadro FX i technikÂą Motion Capture.

Dziêki specjalnym czujnikom, umieszczonym na ciele, pozwala ona na przechwytywanie ruchów aktora w czasie rzeczywistym. Sylwetka jest nastêpnie na bie¿¹co animowana, a karty Quadro FX umo¿liwiaj¹ nak³adanie na ni¹ cieniowania i odpowiedniego oœwietlenia. "Saloon Gier" emitowany jest codziennie, (...)
To o czym mówi³em. Debiut debiutem ale treœÌ beznadziejna...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

pawell pisze:Tak zadro masz racjĂŞ. :? W ogĂłle nieÂśmieszne. I nieudane podrabianie Moniki Olejnik i Jolanty KwaÂśniewskiej. :? Pewnie zobaczyli Âże fajnie to wychodzi w "Rozmowach w tÂłoku" i chciali Âżeby u nich tez takie coÂś byÂło. :?
i jeszcze Paradowskiej! ani to mÂądre ani Âśmieszne! po prostu ÂżaÂłosne, ze XXI wieku najwieksza polska telewizja moÂże wypuÂściĂŚ taki badziew :!:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Tylko szkoda ze nie umieli wykorzystac tego co daje technologia "Motion Capture", to co pokazano w tej animacji mo¿na zrobiÌ bez u¿ycia tego systemu (a do najtaùszych on nie nale¿y). Pozatym sama jakoœÌ tej animacji jest trochê mierna, mogli siê postraÌ o cos lepszego.

Pozatym polecam poczytaĂŚ ten wÂątek gdzie wypowiadaja siĂŞ osoby ktĂłre majÂą z grafikÂą 3D doczynienia na codzieĂą: http://www.forum3d.kom-net.pl/f3dbb/ind ... 03420&pg=1

A dla zainteresowanych strona jedego z producentĂłw urzÂądzĂŞĂą "Motion Capture" : http://www.vicon.com/
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Dla mnie ta pseudo satyra to beznadzieja. Moze momentami jest coÂś Âśmiesznego, ale trzeba nieÂźle siĂŞ doszukiwaĂŚ tego. I ta technika trĂłjwymiarowa strasznie mnie wkurza. Po prostu ÂżenujÂąca bajeczka dla starszych dzieci...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Za bardzo nieog³¹dam TVP i za razem tego programu ale tych popdróbek to ju¿ za du¿o wszêdzie mamy, a z t¹ jak to mówicie sceneri¹ 3D mogli se darowaÌ ciekawe jak to wygl¹da³o, a propo 3d kiedyœ na TVP w³aœnie og³¹da³em niewiem co by³o jakieœ g³osowanie w "wiadomoœciach" i to wyg³¹da³o doœÌ smiesznie jak jakaœ nieudana bajka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości