Doda Elektroda

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Doda najgorzej ubrana? hahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahha <oddech> hahahahahahahahhahahahahahhaahahahahhahahahahahahha :D :D :D :D :D :D :D :D :D przeciez ona moze byc co najwyÂżej najgorzej rozebrana :D :D :D :D :D :arrow:
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Doda to doda... jej sprawa co robi.

A jesli chodzi o GĂłrniak to uwaÂżam ze stanowczo przesadza... Jesli ma cos do fotoreporterĂłw i dziennikarzy to niech ma, ale po co od razu obrazac fanĂłw?? Powinna sie troche zastanowiĂŚ nad tym co robi, mĂłwi i pisze :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

GĂłrniak obraÂża fanĂłw :?: :shock:

Jestem jej fanem od 10 lat i mam kontakt z kilkunastoma innymi fanami i Âżaden nie poczuÂł sie obraÂżony przez EdytĂŞ. Jesli chodzi Ci o jej list to byÂł on skierowany do pewnej grupy dziennikarzy (czytaj pierd... szczurĂłw). Owszem ludzie majÂą teraz pretensje do Edyty, ze nagle bez uprzedzenia zamknĂŞÂła Nam stronĂŞ, forum, ale wÂątpie zeby Nas tym obraziÂła. ZawiodÂła...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

ZawiodÂła... czyli ma fanĂłw w d... :!:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

To jest Twoja opinia. Jednak ja chciaÂłbym zauwazyc, ze obrazanie, a zawodzenie to sÂą dwie zupeÂłnie inne sprawy.

Ty piszesz jak brukowce która wk³adaj¹ Nam rózne s³owa w usta. Juz nieraz s³yszelismy, ze mamy Edyty doœÌ, ze uwazamy Edytê za kogoœ najgorszego, a wchodz¹c na forum nic takiego przeczytaÌ nie mo¿na. Nawet zdarzy³o sie, ze ktos cos negatywnie napisa³, a "Fakt" podchwyci³ to jedno zdanie i nastêpnego dnia wydrukowa³ jako negatywn¹ opinie fana Edyty z forum. Afera by³a wielka na forum i sama autorka tych s³ow by³a z³a na pismaka, ze tak wykorzysta³ jej s³owa.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

spoko, jest to moja opinia jak juz napisaÂłes. Kazdy moze miec innÂą i nie jest w tym nic zÂłego :)

a brukowce zawsze byÂły i beda, pisza tylko zeby byÂła sensacja, a Edyta nie potrzebnie sie flustruje :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

DziÂś nasz cudowny "Fakt" pojechaÂł sobie po Dodzie po tym jej ostatnim wystĂŞpie w "Mamy CiĂŞ!". Ten tytuÂł "WywÂłoka w rynsztokowym programie"... :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

niez³y hardkor, no ale có¿, ka¿dy ma to na co pracuje.... :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No dobrze, ale nikt nie zasÂłuÂżyÂł sobie na taki tytuÂł. Pomijam juÂż, ze ten tekst to sam jad ktĂłrego w tej gazecie nie maÂło.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ale przeciez wyraÂźnie jest napisane ze jak Kasperczak nazwaÂł jÂą wywÂłokÂą to nie protestowaÂła, Doda na pewno sie nie oburzy na ten tytuÂł bo dla niej waÂżne jest to Âże w ogĂłle coÂś napisali o niej :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

PiĂŞknie, ale to "Fakt" zrobiÂł nagÂłowek "WywÂłoka w rynsztokowym programie".
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no bo "Fakt" to "Fakt", a WywÂłoka to WywÂłoka :roll: :D :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No tak. WÂłaÂściwie dalsza dyskusja jest zbĂŞdna (jak zwykle)... :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wcale nie jest zbĂŞdna, ja po prostu mam swoje zdanie o tej pani, nie odpowiada mi jej image, chociaz uwaÂżam Âże ma Âświetny gÂłos i Âświetnie go wykorzystuje, a Fakt jaki jest kaÂżdy wie... :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.Ale ten artykuÂł jest chyba o Dodzie w barze tak wynika przynajniej z 1 paru linijek
2.Pani Doda w Mamy ciĂŞ :lol: :lol: :lol: a ja to przegapiÂłam.....

btw jak dla mnie to tytó³ zajebisty... mo¿e ona i nie jest wyw³oka ale na taka siê kreuje.Aro ktoœ kto nagrywa na kasetê swoje igraszki z Raaaadzieeeem i potem je sprzedaje albo mówi w Rozmowach w Toku ze siê bzyka w kiblu raczej sam sobie kreuje wizerunek Fakt mu do tego nie potzrebny... poza tym program rzeczywiscie rynsztokowy...
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości