Doda Elektroda

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kamuii no piszÂą o "Barze", ale cytujÂą co mĂłwiÂła o sobie w "Mamy CiĂŞ!".

Dorota robiÂła co robiÂła jednak nikomu nie robi tym krzywdy wiĂŞc niech sie od niej odpier.... wywÂłoki jeb... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



To ostatnie zdanie to tak trochĂŞ uczÂąc sie od Michosa.
:wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a to przedostatnie ? to mam nadzieje "tak trochĂŞ" nie do mnie ? :) w koĂącu tez jej pojechaÂłam :)
Android <3
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Fakt, Âże doda jest Âładna ale to nie oznacza, ze wielka gwiazda
za ktĂłra siĂŞ uwaÂża
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale to same media a w szczegĂłlnoÂści ostatnio tvn na gwiazde jÂą wylansowaÂły. NIedawno byÂło u drzyzzgi a potem w narodowym teÂście na inteligencje i mamy ciĂŞ. :twisted: :twisted: :twisted:
Poziom tvn-u=poziomowi dody :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A wicie, ¿e ja wci¹¿ nie wiem, kim jest ta Doda Elektroda - w Radiowej Trójce jej nie puszczaj¹, na stacjach muzycznych jeszcze na ni¹ nie trafi³em. S³ysza³em tylko, ¿e by³a u Wojewódzkiego j¹ wyœmia³; Kamil Durczok w jednym z wywiadów te¿ niezbyt przychylnie siê o niej wypowiedzia³. A ja i tak nie wiem o co chodzi :?: :?: :?: :?: :D :D :D :D
Ostatnio zmieniony sobota 13 lis 2004, 16:21 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

http://www.dodar.prv.pl/
Na forum gazety znalazÂłem adres tej strony. Jak chcesz jÂą bliÂżej poznaĂŚ to moÂżesz przeczytaĂŚ te pierduÂły na jej temat :twisted: :twisted: :twisted:
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

A ten temat to chyba tylko na lamy FAKTU... Nie wiedzialem ze ludzie moga byc tak zawistni... Mi tam ona nie przeszkadza dopoki nie wystaje z lodowki ani do mnie nie dzwoni. Wiec jest ok. Barwna, wylansowana postac. ALe nie znam jej wiec nie wiem jaka jest naprawde. Zastanawiajace ze Panstwo potrafia to zrobic tak oceniajac czlowieka. Maja Panstwo tylko telewizyjny jej obraz a takie rzeczy o kims mowic. Ale po raz kolejny wychodzi nasza polska cecha... brak obiektywizmu i akceptacji i wszedobylskie ploty. Ciekawe czy skonczyli by Panstwo szkole muzyczna, wystapili w miusicalu... zastanawiajace. Co z ta Polska? Zawisc i nie umiejetnosc spojrzenia na samego siebie. Przykre.
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Przykre jest to co ty piszesz, psujesz dobrÂą atmoswerĂŞ. Doda jest jaka jest i nie ma siĂŞ co okÂłamywaĂŚ kaÂżdy to widzi. :?
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Wiedzialbym jaka jest gdybym z nia mieszkal. Nie bede sobie tworzyl jej postaci z przekazu tv bo to tak jakby pokazali kogos stad z telewizji i powiedzialby cos glupiego.
Do Panskiej wiadomosci nie mam zamiaru psuc dobrego nastroju jak to Pan okreslil wypowiadam tylko swoje zdanie na ten temat i tyle... nic wiecej.

Udanej niedzieli.
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MakAleks pisze:Przykre jest to co ty piszesz, psujesz dobrÂą atmoswerĂŞ.
Bez przesady... :wink: Minio swoje racje ma, poza tym posiada teÂż spory, jak zauwaÂżyÂłem, szacunek dla ludzi. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

No rzeczywiÂście muszĂŞ trochĂŞ wyluzowaĂŚ. :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie taka Doda gÂłupia jak jÂą malujÂą >>kliknij<<
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Przyznam, Âże trochĂŞ mnie zatkaÂło. TrochĂŞ mnie jednak ciekawi dlaczego podczas "narodowego testu inteligencji" nie miaÂła najwyrzszego wyniku. Chyba tvn zatrudnia zÂłych ekspertĂłw do ukÂładania testu. Bo to Âże Mensa przyjĂŞÂła kogoÂś kto siĂŞ nie nadaje jest raczej nie prawdopodobne. :wink:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tylko, ze widzisz studio to sÂą specyficzne warunki i nie zawsze mozna sie skupic, moÂże coÂś nie dziaÂłac albo np. pytaĂą zbyt dobrze nie widzisz. No rĂłznie bywa.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

zatkaÂło mnie... ale ozcywiscie jako zwolennik spskowej teorii dziejĂłw uwaÂżam ze z tym testem raczej jest sciema bo Jaka Pani Doda jest mÂądra i wogĂłle to pokazaÂła w mamy ciĂŞ ...

A co do testu tvn to raczej tez lipa bo on byÂł bardziej na myÂślenie matematyczne niÂż logiczne
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości