[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jestem jak najbardziej za! :D ChĂŞtnie bym zobaczyÂł kolejne, nowe odcinki "MilionerĂłw". i w koĂącu TVN miaÂłby porzÂądny teleturniej, jak nie najlepszy. :)
lukasz000 pisze: no i czy hubert moÂże powrĂłciĂŚ do TVN i czy stacja juÂż zapomniaÂła co byÂło miesiac temu?
Jeœli Hubert nie pope³ni³by tego b³êdu co podczas negocjacji przed "Taùcem z gwiazdami" to nie widzia³ byÌ ¿adnych powodów na nie. Hubert jest moim zdaniem najlepszym "kandydatem" na prowadz¹cego ten program. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

lukasz000 pisze:To troche dziwne , Âże nie produkowaÂłaby go firma Endemol przecieÂż ona posiada prawa do tego teleturnieju na alym Âświecie
A skÂąd wiesz, Âże nie produkowaÂłby tego Endemol Polska ? Nigdzie tej informacji nie ma.

I nie Endemol ma prawa dystrybucyjne, tylko -jak napisaÂła gazeta- firma 2waytraffic. TrochĂŞ wiĂŞcej wiary w informacje. Ale fakt - kilka lat wstecz to Endemol byÂł wÂłaÂścicielem. Teraz juÂż nie jest, bo juÂż jakiÂś czas temu sprzedaÂł prawa do "Who wants to be a millionaire" wÂłaÂśnie tej firmie. Najpierw wiĂŞc coÂś sprawdÂź, a dopiero potem pisz :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na pewno reaktywacja programu sta³a by siê hitem i co za tym idzie teleturniej przyci¹gn¹³by miliony widzów :) Wœród prowadz¹cych widzê tylko Huberta Urbaùskiego. ''Milionerzy'' bez niego (i jego nieœmiertelnego ''czy jesteœ pewny?'') moim zdaniem nie byliby tymi samymi ''Milionerami'' :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

No wkoĂącu moje bÂłagania o teleturniej siĂŞ moga speÂłniĂŚ - i to jaki format. Jestem za!!!
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Firma Endemol prawie napewno nie bêdzie go realizowaÌ gdy¿ z koùcem 2004 TVN pok³óci³ siê z firm¹ Endemol min. dlatego musia³ skoùczyÌ siê teleturniej interaktywny Tele gra i od tamtej pory ta firma nie wspólpracuje ze stacj¹. A 2way traffic obecnie wspó³produkuje Fabrykê gry.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

MuszĂŞ siĂŞ z TobÂą niezgodziĂŚ, gdyÂż firma Endemol produkowaÂła dla TVN program "Pokojowe rewolucje", ktĂłry byÂł emitowany zeszÂłej zimy i powtarzany w te wakacje.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

A mnie zastanawia emisja. RozwaÂżam jak na razie 2 lub 3 moÂżliwoÂści.
1. Milionerzy zamiast RozmĂłw w toku w poniedziaÂłki, Âśrody i piÂątki lub we wtorki i czwartki.
2. Milionerzy zamiast DetektywĂłw 5 razy w tygodniu. A detektywi na zmianĂŞ z W-11 o 20:15
3. Milionerzy zamiast W-11, a W-11 o 18:25 na zmianĂŞ z Detektywami.
Mi pasuje chyba ta 2 opcja a wam ?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

lukasz000 pisze:Firma Endemol prawie napewno nie bêdzie go realizowaÌ gdy¿ z koùcem 2004 TVN pok³óci³ siê z firm¹ Endemol
Nie pok³óci³ siê, a po prostu Grupa ITI pozby³a siê udzia³ów w tej firmie. Endemol od tamtego momentu sta³ siê producentem zewnêtrznym, który nie ma powi¹zania z ¿adn¹ telewizj¹. Nareszcie ka¿dy nadawca mo¿e siê staraÌ o licencjê na program z biblioteki Endemol, a nie -jak to by³o wczeœniej- TVN, który mia³ prawo pierwokupu.
od tamtej pory ta firma nie wspĂłlpracuje ze stacjÂą
Wspó³pracuje :). Zrealizowano od tego czasu wspomniane przez r_r16 "Pokojowe rewolucje" oraz dwie edycje nadawanego na TVN Siedem programu "Zakochaj mnie".
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

To , Âże robiÂła dla TVN7 to wiadomo , ale nie bezpoÂśrednio dla TVN i teraz z pewnoÂściÂą MilionerĂłw teÂż nie bĂŞdzie robiĂŚ Endemol tylko 2waytraffic , a przecieÂż Endemol chciaÂł sam kontynuowaĂŚ ten program.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Chyba nie powiesz mi, Âże "Pokojowe rewolucje" nie byÂły bezpoÂśrednio dla TVN? A jeÂśli tak jak wspominasz Endemol wszedlby w konflikt z TVN to nie realizowalby dla niego Âżadnych programĂłw, bo w koĂącu TVN siedem to grupa TVN.

[ Dodano: Sob PaÂź 20, 2007 9:09 am ]
A co do czasu emisji Milionerów to jestem za godzin¹ 20:05 - a nie 20:15, wtedy Milionerzy mogliby potrwaÌ do 21:05, czyli przez godzinê. W wypadku, gdyby byli nadawani w czasie Detektywów mogliby trwaÌ tylko pó³ godziny. Poza tym ten teleturniej jest tak popularny, ¿e g³upot¹ ze strony TVN by³oby nadawanie go o 18:25, a nie w mocnym prime-time.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:1. Milionerzy zamiast RozmĂłw w toku w poniedziaÂłki, Âśrody i piÂątki lub we wtorki i czwartki.
Chyba sam w¹tpisz w to, ¿e "Milionerzy" mogliby pojawiÌ siê w godzinie 16:15 - 17:25. :uhh: Inne Twoje propozycje ju¿ realniejsze i najlepsza wydaje siê ta zamiast "W11". ChoÌ to te¿ by³oby ryzykowne, bo "W11" nawet tam sobie dobrze radzi. :roll: Ale "Milionerzy" mogliby byÌ lepsz¹ alternatyw¹ dla tych którzy nie lubi¹ "M jak mi³oœÌ". A "W11" na zmianê z "Detektywami". I wtedy mo¿na by³oby daÌ je te¿ w sobotê. Zreszt¹ nie wiem, specjaliœci od ramówki TVN na pewno jakoœ lepiej to rozwi¹¿¹. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Program "Pokojowe rewolucje" by³ na zlecenie któregoœ kana³u z grupy TVN,a nie bezpoœrenio na zlecenie TVN bo zamówienie sk³adaj¹ zawsze dyrektorzy danej stacji , a wiêc Edward Miszczak, a on jest dyrektorem tylko TVN,a Pokojowe rewolucje by³y w TVN jedynie powtarzane bo premierê mia³y w innej stacji(niepamietam teraz ju¿ w której), a TVN nie chce ewidentnie aby Endemol robi³ dla niej programy wiêkszego formatu, mimo i¿ wczeœniej programy te cieszy³y siê du¿¹ popularnoœci¹ ,przyk³adem s¹ teraz Milionerzy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ÂŻadnych konkretĂłw nie podaÂłeÂś. W ktĂłrej stacji?
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Cudownie bĂŞdzie zobaczyĂŚ ponownie MilionerĂłw w TVN. OczywiÂście z Hubertem UrbaĂąskim, bo ten program z innym prowadzÂącym nie miaÂłby sensu. WyjdÂą wtedy dwie niespodzianki w jednym: Milionerzy na antenie i Hubert ponownie w TVN'ie :D :D. Trzeba tylko czekaĂŚ jakÂą porĂŞ emisji wybiorÂą. JeÂśli teleturniej bĂŞdzie emitowany w miesciÂącach zimowych to moÂże to byĂŚ czas prime-time.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

No to niech bĂŞdzie od pon. do czwartku o tej 20:15 do 21:00. To i tak aÂż 45 minut :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości