[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Milionerzy

Post autor: michal_borkowski »

Zastanawiam się, dlaczego TVN nie powtarza w ciągu dnia "Milionerów" a dwa razy emituje powtórki "Kuchennych Rewolucji".
To tylko moje skromne zdanie
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Milionerzy

Post autor: Felippe »

15 kwietnia (Wielka Sobota) o 20.00 zostanie wyemitowany specjalny odcinek teleturnieju, który potrwa godzinę.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Milionerzy

Post autor: wojtek_neymar »

To właśnie dziś jest ten odcinek. Ciekawy jestem, jakie pytania padną i czy padnie pytanie za milion. A w poniedziałek druga część tego specjalnego odcinka, również o 20:00.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Milionerzy

Post autor: michal_borkowski »

Padło. O niejakiego "wywrotka smoleńskiego". I wywołało lawinę komentarzy - przede wszystkim na prawicowych portalach, jak choćby: http://niezalezna.pl/96972-skandaliczna ... katastrofy

Jeden z komentarzy: "Zabrakło tam jeszcze przynajmniej kilku koniecznych propozycji odpowiedzi, np: Tusek nierobek, Kopaczka pijaczka kłamczuszka, Komorusek ubecki, Schetynka niedorajda (...)"
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Milionerzy

Post autor: wojtek_neymar »

michal_borkowski pisze: sobota 15 kwie 2017, 20:56
Jeden z komentarzy: "Zabrakło tam jeszcze przynajmniej kilku koniecznych propozycji odpowiedzi, np: Tusek nierobek, Kopaczka pijaczka kłamczuszka, Komorusek ubecki, Schetynka niedorajda (...)"
Jeszcze "Kraśko komuszek" czy "Urbańczyk przygłupek". Widać że zwolennicy prawicowych portalów publicznie obrażają i krytykują PO. I to ma być wolność słowa w naszym kraju? :evil:
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Milionerzy

Post autor: michal_borkowski »

Tak a propos: http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/krask ... 01485.html

Pytany przez "Dziennik", czy wstydzi się za dziadka, Kraśko odpowiedział:

- Za niektóre rzeczy tak i żałuję, że był wplątany w taką historię przez duże H. Byłoby lepiej, gdyby nie było PZPR i komunizmu, a w Polsce panowała wtedy demokracja. Może są tacy, których dziadek skrzywdził, ale też znam wiele osób, np. sportowców, którzy mówili mi, że dziadek pomagał im np. w załatwieniu paszportu i dzięki temu pojechali na jakieś zawody za granicę. Oni mówili o nim dobrze, wydawał im się człowiekiem prawym i uczciwym w tym systemie.

Kraśko zaznaczył, że dziadka w zasadzie nie pamięta, bo miał 6-7 lat, gdy on zmarł. Dlatego nie potrafi nic o nim powiedzieć. - Nie jestem więc w stanie powiedzieć, czy był ciepłym człowiekiem, bo nie pamiętam tego. Był na pewną częścią złego systemu. Czy żałuję, że taki system był? Oczywiście, że żałuję - powiedział.

(...)
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Milionerzy

Post autor: wojtek_neymar »

Warto odnotować fakt, że ten wywiad pochodzi sprzed blisko 8 lat, kiedy w Polsce rządziła właśnie Platforma Obywatelska, a sam Kraśko pewnie nie przypuszczał, że telewizja publiczna kiedyś zostanie istną tubą propagandową. W sumie się całkiem dobrze dogaduje z Kingą Rusin, jak już wspomniałem w wątku pana Piotra. To nawiązanie tylko w ramach OT.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Milionerzy

Post autor: wojtek_neymar »

W 2524 i 2525 odcinku "Na wspólnej", pojawią się "Milionerzy". Włodek Zięba (gra go Mieczysław Hryniewicz) wygra tam wysoką stawkę, aż ćwierć miliona złotych. Emisja w sierpniu.
Karol_ZYR
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: niedziela 16 lip 2017, 17:42

Re: Milionerzy

Post autor: Karol_ZYR »

Pierwszy odcinek nowego sezonu ''Milionerów'' we wtorek 5 września.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Milionerzy

Post autor: Felippe »

Obrazek
Obrazek
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Milionerzy

Post autor: wojtek_neymar »

Najwyższa oglądalność "Milionerów" jest w czwartki z powodów mi wiadomych. W czwartki na konkurencji nie ma tylu popularnych programów. To tak w nawiązaniu do powyższego wykresu ;)
Kacper3100
Początkujący
Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 14:06

Re: Milionerzy

Post autor: Kacper3100 »

Nowy, 13 sezon od 12 lutego. Oczywiście o 20:55.
TraderFX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 18 sty 2018, 03:43

Re: Milionerzy

Post autor: TraderFX »

michal_borkowski pisze: sobota 15 kwie 2017, 22:48 Tak a propos: http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/krask ... dka_101485. http://monitorprawa.pl/

Pytany przez "Dziennik ", czy wstydzi się za dziadka, Kraśko odpowiedział:

- Za niektóre rzeczy tak i żałuję, że był wplątany w taką historię przez duże H. Byłoby lepiej, gdyby nie było PZPR i komunizmu, a w Polsce panowała wtedy demokracja. Może są tacy, których dziadek skrzywdził, ale też znam wiele osób, np. sportowców, którzy mówili mi, że dziadek pomagał im np. w załatwieniu paszportu i dzięki temu pojechali na jakieś zawody za granicę. Oni mówili o nim dobrze, wydawał im się człowiekiem prawym i uczciwym w tym systemie.

Kraśko zaznaczył, że dziadka w zasadzie nie pamięta, bo miał 6-7 lat, gdy on zmarł. Dlatego nie potrafi nic o nim powiedzieć. - Nie jestem więc w stanie powiedzieć, czy był ciepłym człowiekiem, bo nie pamiętam tego. Był na pewną częścią złego systemu. Czy żałuję, że taki system był? Oczywiście, że żałuję - powiedział.

(...)
To, że Kraśko miał takiego dziadka to nie jego wina przecież :)
TraderFX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 18 sty 2018, 03:43

Re: Milionerzy

Post autor: TraderFX »

Kiedy kolejny odcinek ?
Kacper3100
Początkujący
Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 14:06

Re: Milionerzy

Post autor: Kacper3100 »

13 lutego o 20:55. Nowy sezon zacznie się od 2 odcinków specjalnych. Pierwszy - 13, drugi - 14 lutego. Wystąpią tam aktorzy z filmu TVN Podatek od miłości. Nie wiem, czy to będą odcinki 25-minutowe, czy 45-.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości