[TVN] Superniania

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Monster

[TVN] Superniania

Post autor: Monster »

Kilka razy widziaÂłem reklamĂłwkĂŞ na antenie tvn, ktĂłra mĂłwi o tym, Âżeby wysÂłaĂŚ SMSa o treÂści Urwis, aby zgÂłosiĂŚ siĂŞ do jakiegoÂś nowego programu Naszej ulubionej stacji. Ale trzeba zgÂłaszaĂŚ dzieci ktĂłre bardzo rozrabiajÂą. MoÂże ktoÂś z Was wie o czym bĂŞdzie nowy program stacji tvn, jaki bĂŞdzie miaÂł charakter i kiedy go zobaczymy :?:
Ostatnio zmieniony sobota 23 wrz 2006, 11:47 przez Monster, łącznie zmieniany 2 razy.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

BĂŞdzie to program "Superniania" - wykwalifikowana opiekunka do dzieic na tydzieĂą zamieszka w domu, gdzie rodzice nie mogÂą sobie poradzic ze swoimi dziecmi. WspĂłlnie z rodzicami bĂŞdzie opracowywac plan pracy, aby na koniec tygodnia urwisy zachowywaÂły siĂŞ lepiej. Jest to program z pogranicza reality show i telenoweli dokumentalnej. W TVN pojawi siĂŞ najprawdopodobniej wiosnÂą i bĂŞdzie jednym z programĂłw, ktĂłre zastÂąpiÂą "NajsÂłabsze Ogniwo".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Program chyba taki sobie. :? I pewnie dadzÂą go we ÂśrodĂŞ lub w czwartek wiadomo dlaczego. :roll: A moÂże ten program bedzie 2 razy w tygodniu. :roll: Ciekawe ile bedzie w sumie wszystkich odcinkĂłw tego programu? I czy nianiĂŞ czeka jakaÂś nagroda jak sprawi Âże urwisy bĂŞdÂą zachowywaĂŚ siĂŞ lepiej? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

urwisy w nowym programie

Post autor: salladyn »

To bĂŞdzie podobne do "Zaklinaczki dzieci" (BBC),ja juÂż wysÂłaÂłem sms-a Âżeby siĂŞ moim bratem zajĂŞli.Na prawdĂŞ :lol: Czasem nie mogĂŞ z nim wytrzymaĂŚ. :P
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
lslupek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2004, 15:18
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: lslupek »

Na TVP by³ ten program "Superniania" (chyba taki tytu³) doœÌ ciekawy, znaj¹c TVN wyjdzie im dobrze, zapewne bêdê ogl¹da³ jak bêdzie dobra pora emisji i bêdzie czas.
W TVN pojawi siĂŞ najprawdopodobniej wiosnÂą i bĂŞdzie jednym z programĂłw, ktĂłre zastÂąpiÂą "NajsÂłabsze Ogniwo".
Jesli to prawda to b. dobrze jednen maÂło ciekawy teleturniej w TVN'ie mniej :P[/quote]
Monster

Post autor: Monster »

Islupku, juÂż od bardzo dawna wiadomo, Âże NajsÂłabszego Ogniwa juÂż nie bĂŞdzie.
Skoro dowiedziaÂłeÂś siĂŞ o tym teraz to nie wiem co tutaj robisz :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Monster, Twoja wypowiedÂź nic nie wnosi do tematu, daruj sobie tego typu posty. :?
lslupek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2004, 15:18
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: lslupek »

.. Skoro dowiedziaÂłeÂś siĂŞ o tym teraz to nie wiem co tutaj robisz
Zawsze mysla³em ¿e fora po to s¹ by dowiadywaÌ sie o ró¿nych rzeczach, wymieniaÌ siê swoimi pogl¹dami etc. Niestety nie znalaz³em informacji, ¿e strona jest tylko dla super wtajemniczonych fanów TVN'u.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Niestety nie znalazÂłem informacji, Âże strona jest tylko dla super wtajemniczonych fanĂłw TVN'u.
Bo nie jest. NiektĂłrym wydaje siĂŞ, Âże pozjadali wszystkie rozumy Âświata, a jest wrĂŞcz przeciwnie. :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A mĂłwiÂłem ze "Superniania" bĂŞdzie na jesieĂą:

Media Link pisze:JesieniÂą TVN wyemituje program "Superniania". Rekrutacja uczestnikĂłw potrwa do 30 wrzeÂśnia 2006 r. Widzowie bĂŞdÂą ÂśledziĂŚ poszukiwania idealnej opiekunki dla niegrzecznych dzieciakĂłw. W innych krajach widowisko znane jest pod nazwÂą "Nanny 911" lub "Supernanny".


No to przy okazji poznania co w wiosennej ramĂłwce dowiadujemy siĂŞ teÂż o nowoÂściach jesiennej ("Superniania" i "KrĂłlestwo")...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no program zapowiada sie bardzo ciekawie widzÂąc obcojĂŞzyczne produkcje a te dzieci to takie maÂłe bestyjki strrraszne
TVN innowacja i nowoczesność...
Kuuba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 19 lut 2006, 11:42

Post autor: Kuuba »

kamiiloo pisze:no program zapowiada sie bardzo ciekawie widzÂąc obcojĂŞzyczne produkcje a te dzieci to takie maÂłe bestyjki strrraszne
Kamillo - nie wszystkie dzieci sÂą strasznymi bestiami. Jedne sÂą spokojne, inne niekiedy "trochĂŞ mniej" :). Takie programy sÂą potrzebne, poniewaÂż mogÂą pomĂłc mamom, ktĂłre nie mogÂą poradziĂŚ sobie ze swymi niesfornymi pociechami :).
"Telewizja jest gumą do żucia dla oczu." - Orson Welles
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba ma³o (lub wcale) maj¹ zg³oszeù do tego programu, bo ostatnio doœÌ czêsto puszczaj¹ reklamê, aby siê zg³osiÌ do "Super Niani". :roll: Mam nadziejê ze znajd¹ do jesieni dobr¹ rodzinê. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:Chyba ma³o (lub wcale) maj¹ zg³oszeù do tego programu, bo ostatnio doœÌ czêsto puszczaj¹ reklamê, aby siê zg³osiÌ do "Super Niani". :roll: Mam nadziejê ze znajd¹ do jesieni dobr¹ rodzinê. :)
A dlaczego mieliby znaleŸÌ tylko jedn¹ rodzinê ?? Bo nie rozumiem za bardzo... W programie ma wyst¹piÌ 10 rodzin.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:
pawell pisze:Chyba ma³o (lub wcale) maj¹ zg³oszeù do tego programu, bo ostatnio doœÌ czêsto puszczaj¹ reklamê, aby siê zg³osiÌ do "Super Niani". :roll: Mam nadziejê ze znajd¹ do jesieni dobr¹ rodzinê. :)
A dlaczego mieliby znaleŸÌ tylko jedn¹ rodzinê ?? Bo nie rozumiem za bardzo... W programie ma wyst¹piÌ 10 rodzin.
Aha no ja nie wiedzia³em ¿e w tym programie ma wyst¹piÌ a¿ 10 rodzin. :roll: Wkoùcu nie jestem reality - show maniakiem takim jak Ty i nie znam zasad/regó³ itp. wszystkich takich programów. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości