Marcin Wrona

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Marcin Wrona

Post autor: redaktor »

ChciaÂłbym poznaĂŚ wasze opinie na temat prowadzÂącego
"Pod Napieciem".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moim zdaniem to jeden z najlepszych prowadzÂąch - dziennikarzy w TVN. :D Bardzo lubiĂŞ jego program "Pod napiĂŞcem", ktĂłry robi bardzo profesjonalnie i ktĂłry konkurencja czĂŞsto nieudolnie kopiuje. :D NiewyobraÂżam sobie aby ktoÂś go zastÂąpiÂł, bo moim zdaniem w tym programie jest niezastÂąpiony. :D :D :D

[ Dodano: Pon Lip 31, 2006 10:07 am ]
Obrazek
Super Express pisze:Wrona leci do Ameryki
WiadomoœÌ gruchnê³a jak grom z jasnego nieba - "Pod napiêciem" spad³ z jesiennej ramówki! Czy Marcin Wrona zostanie korespondentem TVN w USA?

- Jeszcze niewiele wiem, nic nie jest przes¹dzone. Na razie jestem na urlopie w Chorwacji - mówi "Super Expressowi" twórca "Pod napiêciem" i prowadz¹cy go od pocz¹tku Marcin Wrona. A jeszcze pó³ roku temu ca³a stacja hucznie œwiêtowa³a 300. wydanie programu: opinie szefów TVN by³y nieprzyzwoicie pozytywne. Teraz mówi siê, ¿e Wrona móg³by zostaÌ korespondentem w USA. Nie od dziœ wiadomo, ¿e to by³o jego marzenie. - Marcin jest jednym z powa¿nych kandydatów - przyznaje prezes TVN24 Adam Pieczyùski, dyplomatycznie unikaj¹c odpowiedzi wprost. Z naszych Ÿróde³ wynika, ¿e sprawa jest ju¿ przes¹dzona. Pozostaj¹ jednak dwie kwestie: czy jest to nagroda i wyraz uznania dla Wrony za 8 lat ciê¿kiej pracy, a mo¿e kopniak w górê? I co stanie siê z "Pod napiêciem"?
Ojejq taki dobry program chc¹ zdj¹Ì. :cry: :cry: Ciekawe co w jego miejsce chcia³by dac TVN w tak dobry czas - po "Taùcu...". :roll:

A Marcin widocznie wrĂłci do "FaktĂłw". :> Ale czy warto go tam wysyÂłaĂŚ? BĂŞdzie bardzo maÂło razy pokazywaÂł siĂŞ w "okienku". :cry: A to jest bardzo dobry dziennikarz. :roll: No ale jak to jest jego marzenie... :> A co byÂłoby SÂławiĂąskÂą? :roll: Hmm... :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mariusz max Kolonko, Katarzyna S³awiùska, teraz jeszcze Marcin Wrona? Wczeœniej jeszcze Rogalski. :devil: A niedawno w USA by³ Grochot. :devil: Proponujê ca³e "Fakty" wys³aÌ do Stanów. Szczerzê w¹tpiê w realizacjê tego pomys³u... S³awiùska jest genialna i nie mog¹ jej od tak zdj¹Ì. No chyba, ¿e w ci¹¿ê zasz³a. Ale jeœli tak, to powinni daÌ na ten okres Kolonkê jako zewnêtrznego producenta, a nie rezygnowaÌ z "Pod napiêciem"!
joten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 16:42
Lokalizacja: Bristol, UK

Post autor: joten »

"Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, miejsce Marcina Wrony w TVN móg³by zaj¹Ì Piotr Kraœko, który aktualnie jest korespondentem Telewizji Polskiej w USA. W telewizji Piotra Waltera mia³by on poprowadziÌ program o formule podobnej do wspomnianego "Pod napiêciem""

buahahahahahahahahahahahahahah :lol:

KraÂśko w TVN, Walter junior chyba na gÂłowĂŞ upadÂł :shock:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

SkÂąd ten cytat :?: :!: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
joten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 16:42
Lokalizacja: Bristol, UK

Post autor: joten »

pawell pisze:SkÂąd ten cytat :?: :!: :roll:
eeep... sry, linka nie zapodalem, z roztargnienia:

http://media2.pl/media/11103,tvn,bez,napiecia.html

takze z czepka to to wyciagniete nie jest, IMHO Media2.pl, podobnie jak Wirtualnemedia.pl, ma dosc wiarygodne informacje (nie jestem z nimi w zaden sposob zwiazany, ale ich info nieraz sie sprawdzalo) ;)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak dla mnie by³aby to pora¿ka. Dlaczego? Bo i Pod napiêciem i sam Wrona maj¹ wyrobion¹ swego rodzaju markê. Nowy program, nawet gdyby by³ tak samo dobry jak dotychczasowy, móg³by siê po prostu nie przyj¹Ì. Tak samo jak Wrona w roli korespondenta "Faktów" w USA.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aha. :> Hmm... no to TVN zrobi bardzo gÂłupio jak wyÂśle Marcina WronĂŞ do USA i skoĂączy z "Pod napiĂŞciem" oraz jak zatrudi Piotra KraÂśkĂŞ i zrobi podobny program do PN. :neutral: To jest nawet bez sensu, bo po co coÂś kasowaĂŚ i zaraz dawaĂŚ to samo tylko pod innÂą nazwÂą? :? I jeszcze ten okropny KraÂśko. :/ Mam nadziejĂŞ, Âże te nieoficjalne informacje nie stanÂą siĂŞ faktem. :neutral:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
joten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 16:42
Lokalizacja: Bristol, UK

Post autor: joten »

pawell pisze:Aha. :> Hmm... no to TVN zrobi bardzo gÂłupio jak wyÂśle Marcina WronĂŞ do USA i skoĂączy z "Pod napiĂŞciem" oraz jak zatrudi Piotra KraÂśkĂŞ i zrobi podobny program do PN. :neutral: To jest nawet bez sensu, bo po co coÂś kasowaĂŚ i zaraz dawaĂŚ to samo tylko pod innÂą nazwÂą? :? I jeszcze ten okropny KraÂśko. :/
O ile mnie pamiec nie myli to Krasko prowadzil juz "program o formule podobnej do "Pod napiĂŞciem"" na TVP1, i wyglÂądaÂło to fatalnie. Nie wspominajÂąc juÂż o wyjÂątkowo irytujÂącej barwie gÂłosu tego dziennikarza, niesamowitej sztucznoÂści - zarĂłwno w zapowiadaniu programow, prowadzeniu ich czy nadawaniu relacji w serwisach informacyjnych - i problemach, ktĂłre kwalifikujÂą go do natychmiastowego leczenia logopedycznego... :?
Co prawda przeprowadziÂłem siĂŞ za granicĂŞ, ale planujĂŞ kupno platformy cyfrowej ITI jak tylko wyjdzie, wiĂŞc na red. KraÂśkĂŞ nie chciaÂłbym siĂŞ natykaĂŚ...
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

Na poczÂątku WronĂŞ bardzo lubiaÂłam, co do roli prowadzÂącego -nadaje siĂŞ Âświetnie co do tego wszyscy chyba sÂą zgodni. Ja pamiĂŞtam go jeszcze jak na zmianĂŞ z KingÂą Rusin prowadzili Wizjer TVN- teÂż dobrze mu to szÂło. Facet dobrze siĂŞ czuÂł w "pod napiĂŞciem" co byÂło widaĂŚ. Nawet Piotr KraÂśko nie byÂł tak dobry w programie TVP o podobnej formule co Wrona w TVN. Jest stanowczy, nie idzie za trendem tak jak inni i to w nim mi sie podoba.
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

a juÂż niedÂługo
Marcin Wrona - FAKTY NOWY JORK !!!

Szkoda ze znika Pod NapiĂŞciem !!

a wy jak myslicie !!
NOWA ERA W TVN
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ogólnie rzecz bior¹c cieszê siê, ¿e "Pod napiêciem" znika, zw³aszcza, ¿e ogl¹dalnoœÌ by³a coraz ni¿sza (mimo œwietnego czasu antenowego po TVNu "Taniec z gwiazdami"). Ma³o które odcinki mia³y wiosn¹ widowniê ponad 3 mln, czasem brakowa³o talk show w TOP15 hitów stacji. Program jednak by³ jedyny w swoim rodzaju (konkurencja produkowa³a swoje wersje, "Na ¿ywo" TVP1 czy "Telekurier" regionalnej TVP3), informowa³ nieraz o patologiach spo³ecznych co by³o s³uszne.

Nie potrafiê wyobraziÌ sobie Wrony w roli korespondenta "Faktów" w Stanach Zjednoczonych. Ale chyba jeszcze to nie 100 proc. wiadomoœÌ? ChoÌ z drugiej strony co TVN ma z nim zrobiÌ, program mu zdejmuj¹, to zapewne us³yszymy jednak coœ w stylu "Marcin Wrona, FAKTY, Waszyngton". Korespondencja w USA "najlepszego" dziennika w Polsce to nie lada presti¿, Wrona za 7 lat pracy u Walterów zas³u¿y³ na sprawdzenie siê w nowej roli. Wci¹¿ ¿al jednak S³awiùskiej (liczê, ¿e zajmie siê serwisem zagranicznym, mo¿e jesieni¹ w koùcu "Fakty" bêd¹ mia³y porz¹dne flesze ..), w USA widzia³bym chêtniej Grochota (kiedyœ o tym <na>pisa³em) 8)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Podejrzewam, ¿e to jednak sam Wrona zechcia³ jechaÌ do USA. TVN nie mia³o powodu ¿eby ot tak zdejmowaÌ Pod Napiêciem z anteny, bo mimo i¿ ogl¹dalnoœÌ spada³a, to nadal by³a to czo³ówka najchêtniej ogl¹danych pozycji TVN-u. S³awiùska sama rezygnuje z USA i zapowiedzia³a ¿e wraca do pracy w studio w Warszawie, czyli pewnie bêdzie robiÌ serwis zagraniczny dla Faktów. Chocia¿ kto wie, mo¿e zostanie prezenterk¹ w TVN24 :roll: :arrow:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

w zasadzie dziÂś miaÂłem okazjĂŞ zobaczyĂŚ namacalny dowĂłd pracy Marcina w USA.
PrzeprowadziÂł wywiad z zastĂŞpcÂą sekretarza stanu ds europejskich.ChodziÂło o tarczĂŞ antyrakietowÂą.Chyba przestaÂł leniuchowaĂŚ i zabraÂł :spiewa: siĂŞ do pracy :spiewa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wywiad z Marcinem WronÂą z "Super Express TV":

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 54 gości