[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Nazwa "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" mi siĂŞ nie podoba, poniewaÂż jest zdecydowanie za bardzo uwiecznia nazwisko. A tak na marginesie dlaczego w polskich sÂądowniczych show zawsze sĂŞdziÂą jest kobieta. W "Werdykcie" byÂła mecenas... jakaÂś tam. Ja osobiÂście wolaÂłbym mĂŞÂżczyznĂŞ-takiego polskiego Curtisa.
Mexx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mexx »

brawo za kolejny dobry program dla TVNu :twisted:

juÂż sobie wyobraÂżam wiosennÂą ramĂłwkĂŞ TVNU :lol:

o 17.00 Uwaga (zabili pacjenta bo nie daÂł ÂłapĂłwki)
o 17.15 Rozmowy w Toku (zgwa³ci³ mnie i zamkn¹³ w lochu)
o 18.25 W-11 (wymordowali mi rodzine)
o 19.00 Fakty (porwano polskich turystĂłw)
o 19.45 Uwaga (nauczyciel rzuciÂł siĂŞ z noÂżem na ucznia bo ten napisaÂł muchomor przez samo h)
o 20.15 "SÂąd Anny" (jego kochanka ukradla mi moje dzieci)
o 21.00 "Na wspĂłlnej" (mĂłj kolega z klasy przedawkowaÂł)

to siĂŞ nazywa pogodna telewizja :twisted: :twisted:

szkoda, ¿e TVN upada tak nisko jakoœciowo, ciesz¹c siê ogl¹dalnoœci¹ które nabijaj¹ mu ¿¹dne krwi i sensacji emerytki :(
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

sÂądowniczy show

Post autor: salladyn »

Mexx pisze: to siĂŞ nazywa pogodna telewizja :twisted: :twisted:
szkoda, ¿e TVN upada tak nisko jakoœciowo, ciesz¹c siê ogl¹dalnoœci¹ które nabijaj¹ mu ¿¹dne krwi i sensacji emerytki :(
Drogi nowicjuszu ,tvn nie ma hasÂła pogodna telewizja :twisted: Rozumiem Âże kiedy nasi turyÂści zginĂŞli by w jakimÂś paĂąstwie to "Fakty" powinny nie mĂłwiĂŚ o tym.Hmmm to duÂżo wyjaÂśnia ;/
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Mexx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mexx »

oczywiÂście Âże nie ma, tak mi siĂŞ powiedziaÂło po prostu :) szkoda tylko Âże w w 5 godzinach ramĂłwki w sumie "prime-time" nie ma ani jednego programu nastawiajÂącego optymistycznie, lekkiego, zabawnego i w ogĂłle <- sama (czĂŞsto tania) sensacja, od ktĂłrej po takim maratoniku moÂżna tylko popeÂłniĂŚ samobĂłjstwo :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mexx pisze:(...)o 20.15 "SÂąd Anny" (jego kochanka ukradla mi moje dzieci)(...)
Nie licz na to ze ten program bĂŞdzie w prime - time. Sam chyba wiesz jaki program w tym czasie sie pojawiÂł... JedynÂą nowoÂściÂą w tym paÂśmie moÂże byĂŚ "Super niania" ktĂłra moze bedzie od wiosny...

I przy "Uwadze!", "Faktach" oraz "Na Wspólnej" nie ma tytu³ów... :/ :/ :? I przez ca³e wydanie tych programów nie mówi¹ tylko o jednej rzeczy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

ja myÂśle Âże SĂŞdzia Anna bĂŞdzie o 20.15 od pon do czw. zamiast najslabszego ogniwa, a W11 wrĂłci na 18.25 a w czw. i piÂą. bĂŞdÂą detektywi. Po prostu tak jak bylo, tylko zamiast najslaszego ogniwa bedzie sedzia anna i potem na wspolnej. :roll:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

nie to by byÂło bez zensu, niema nic gorszego dla programu niÂż ciÂągle przesuwanie go w ramĂłwce, jeÂżeli "W11-..." znowu by przesuneli to by byÂło kiepsko. "SĂŞdzie Anna" pewnie bedzie nadawana po "Na wspĂłlnej" tak jak "SMS" czy "Magda M."
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Po "Na WspĂłlnej" nie bĂŞdzie miejsca na ten program. :roll: Tak jak juÂż pisaÂłem wydaje mi siĂŞ Âże bĂŞdzie on przed "Faktami" popoÂłudniowymi nawet moÂże wczeÂśniej. Po 15 chyba takie programy sÂą na SAT.1 i RTL wiĂŞc w Polsce chyba teÂż tak bĂŞdzie... :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

no ja czytaÂłem Âże W11 jest przeniesione na prime-time tylko na luty, a potem znĂłw wraca na 18.25 od marca(nowa ramĂłwka)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

To ju¿ by by³a koempletna g³upota, niekumam, po co w kó³ko przenosiÌ ten serial?? Mo¿liwe, ¿e ten ca³y program bêdzie przed popo³udniowym wydaniem "Faktów". Tam jest teraz jakiœ brazylijski serial, pewnie zajmie jego miejsce.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Kowal, dobrze kumasz, dobrze, Âże analizujesz :) W11 w prime-time na staÂłe!
MAKEPOVERTYHISTORY
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No wiem, ¿e mam racje dziêki za poparcie :) !! W dzisiejszym "Super Expresie" jest artykó³, w którym przedstawiaja pani¹ Anne Weso³owsk¹, gwiazde s¹dowego show w TVN. Artyku³ dosyÌ ciekawy. to bedzie takie s¹dowe "W11-Wydzia³ œledczy"
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

SĂŞdzia Anna WesoÂłowska:

Obrazek foto tvp.pl

DziÂś jest o niej w "Gazecie Wyborczej". :D

P.S. terraX bÂądÂź taka dobra i zmieĂą nazwĂŞ tematu na "SÂąd karny". :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nie wiecie, czy w sÂądzie karnym sÂądziĂŚ bĂŞdzie tylko sĂŞdzina Anna WesoÂłowska, czy jacyÂś inni sĂŞdziowie teÂż.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tylko ona.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości