Superstacja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Superstacja

Post autor: salladyn »

RuszyÂł portal kanaÂłu Superstacja tv.Niestety oczywiÂście juÂż zapowiedzieli Âże bĂŞdÂą wiernÂą kopiÂą tabloidu.W tekÂście na stronie czytamy:

"Superstacja to nowy kana³ telewizyjny.Chcemy byÌ telewizyjnym tabloidem.Nie chcemy byÌ w dobrym guœcie (w to tu chyb nikt nikt akurat nie w¹tpi :evil: ) W programie znajd¹ siê g³ównie sensacje,informacje kryminalne,plotki towarzyskie,oraz historie nie z tej ziemi."

Czyli gdyby Superstacja tv byÂła przy wydarzeniach w Katowicach to moÂżemy liczyĂŚ na obrazki ludzi krzyczÂących z cierpienia i pokazywanie zwÂłok ofiar bĂŞdÂących w gruzowisku :mad: :evil: . RamĂłwka to bĂŞdzie kompletne dno.

Adres strony : http://www.superstacja.tv
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Superstacja tv - czyli dziecko Faktu

Post autor: pawell »

salladyn pisze:"Superstacja to nowy kana³ telewizyjny.Chcemy byÌ telewizyjnym tabloidem.Nie chcemy byÌ w dobrym guœcie (w to tu chyb nikt nikt akurat nie w¹tpi :evil: ) W programie znajd¹ siê g³ównie sensacje,informacje kryminalne,plotki towarzyskie,oraz historie nie z tej ziemi."
To jest tak napisane jakby siĂŞ tym chwalili. :? Mam nadziejĂŞ Âże moja kabĂłwka nie przyjmie yego kanaÂłu do swojej oferty... :?

A tak poza tym stacja rusza, rusza, ale ruszyÌ nie mo¿e. :twisted: Gdzieœ czyta³em ¿e start znów ma byÌ opóŸniony. :roll:


[ Dodano: PiÂą Mar 17, 2006 8:54 am ]
Superstacja juz wkrĂłtce...
Media Link pisze:KRRiT podczas czwartkowego posiedzenia udzieli³a koncesji Superstacji na rozpowszechnianie programu drog¹ satelitarn¹. Stacja chce byÌ telewizyjnym tabloidem. W programie znajd¹ siê g³ównie sensacje, informacje kryminalne i plotki towarzyskie.

Od kilku miesiĂŞcy redakcja Superstacja przygotuje program „na sucho”. KanaÂł ma zamiar utrzymywaĂŚ formĂŞ telewizji informacyjnej. Szkielet programu oparty bĂŞdzie na nadawanych, co godzinĂŞ krĂłtkich serwisĂłw informacyjnych, a w po³ówce godziny – skrĂłtĂłw. „OkrĂŞtem flagowym” stacji bĂŞdzie pó³godzinny magazyn informacyjny nadawany póŸnym popoÂłudniem.

Superstacja ma rozpocz¹Ì nadawanie w ci¹gu trzech miesiêcy.
Jestem bardzo ciekawy jak to bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ. :roll: SzczegĂłlnie te serwisy informacyjne. :roll: Czy w nich bĂŞdÂą informacje takie jak w serwisach TVN 24 czy tam kto kogo zdradza jaka i inne sensacje :?: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Superstacja niedÂługo otrzyma niezbĂŞdne dokumenty koncesyjne. Potem ma 3 miesiÂące na uruchomienie. Stacja moÂże wystartowaĂŚ w lato jako "Test" albo po wakacjach. No ciekawe czy bĂŞdÂą tam bzdury typu "wieloryb w WiÂśle".
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

CoÂś namieszaÂłeÂś. :] Superstacja juÂż 16 marca otrzymala koncesjĂŞ i od tamtego dnia obowiÂązywaÂły te 3 miesiÂące na uruchomnienie tego kanaÂłu. :] Jak pisaÂł Media Link ma to byĂŚ juÂż w czerwcu. :] Polecam pare newsĂłw tego serwisu >>> http://www.medialink.pl/?kat=31&q=super+stacja
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Koncesja dla Superstacji juÂż jest, ale wÂłaÂściciele obecnie czekajÂą na "oficjalny dokument uprawniajÂący do nadawania".
- Do tej pory czekaliœmy na koncesjê. By³ to g³ówny powód, dla którego nie mogliœmy wczeœniej uruchomiÌ emisji. KRRiT szczêœliwie podjê³a ju¿ uchwa³ê w naszej sprawie. Obecnie czekamy na oficjalny dokument uprawniaj¹cy nas do nadawania. - mówi Jakub Lutyk.
- Dlatego teraz musimy nieco nadgoniĂŚ. Niestety niebezpiecznie zbliÂżamy siĂŞ do wakacji, ktĂłre dla wszystkich mediĂłw sÂą okresem nieco jaÂłowym. - mĂłwi Lutyk. - ChoĂŚ nie wykluczam, Âże byĂŚ moÂże ruszymy w lecie z etykietkÂą "emisja prĂłbna", aby na jesieni staĂŚ siĂŞ juÂż "peÂłnowartoÂściowym" kanaÂłem na antenie.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

JeÂżeli ta stacja ma mieĂŚ podobny format co jeden z tabloidĂłw to szkoda czasu na oglÂądanie czegoÂś takiego. ZwÂłaszcza gdy bĂŞdÂą "upubliczniaĂŚ' zbrodnie i ÂżerowaĂŚ na ludzkich uczuciach. :twisted:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Napewno bĂŞdÂą ÂżerowaĂŚ i pokazywaĂŚ sensacyjne materiaÂły. Wydaje mi siĂŞ jednak, Âże jako telewizja nie mogÂą daĂŚ np. o 15 rozszarpanych zwÂłok. BĂŞdÂą ograniczeni, a Kruk juÂż tylko na jakieÂś ich potkniĂŞcie.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Nowe oddziaÂły "informacyjnej" Superstacji :

Z poratlu Medialink:
Superstacja do koùca roku chce uruchomiÌ kolejnych piêÌ oddzia³ów terenowych. Jeszcze w tym roku maj¹ powstaÌ redakcje w £odzi, Wroc³awiu, Katowicach, Poznaniu i Zakopanem. Na razie Superstacja dysponuje dwoma oddzia³ami lokalnymi.


CzyÂżby "siÂła zÂłego na jednego"

Z portalu Medialink:
W oddziaÂłach terenowych pracowaĂŚ bĂŞdÂą reporterzy, operatorzy kamer i technicy. W niektĂłrych miastach lokalne redakcje Superstacji wspó³pracowaĂŚ bĂŞdÂą takÂże z TV Biznes i Polsatem. – Ta wspó³praca bĂŞdzie bardzo ÂścisÂła – zapowiada Elwira Rusowicz, rzecznik prasowy Superstacji.
NOWA ERA W TVN
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to wiaome ku ktorej stacji sie chyli superstacja, wiadomo tvn chyba nie zgodziby sie na jakas wspolprace, bo wizerunkowo by straciliby
TVN innowacja i nowoczesność...
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

No bo przecie¿ Superstacja, TV Biznes, Polsat to w³aœciwie jedna rodzina. Kilka miesiêcy temu Superstacja zosta³a przejêta przez spó³kê powi¹zan¹ z Polsatem. TV Biznes równie¿, ale o tym pewnie wszyscy wiedz¹.

http://media2.pl/media/23539-polsat-sta ... yczne.html
http://media2.pl/media/23475-ster-inwes ... tacji.html
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Debaty KwaÂśniewski-KaczyĂąski nie bĂŞdzie w Superstacji.
Superstacji odmĂłwiono zgody do pokazania poniedziaÂłkowej debaty miĂŞdzy JarosÂławem KaczyĂąskim a Aleksandrem KwaÂśniewskim. Spotkanie politykĂłw bĂŞdÂą emitowaĂŚ TVP2, TVN24, TV Biznes, a takÂże radiowa Jedynka i Radio Tok FM.
Superstacja nie otrzymaÂła zgody na transmisjĂŞ debaty JarosÂława KaczyĂąskiego z Aleksandrem KwaÂśniewskim, ktĂłra odbĂŞdzie siĂŞ w najbliÂższy poniedziaÂłek o godz. 20.00 w siedzibie TVP. KanaÂł poinformowaÂł o tym na swojej stronie internetowej. Superstacja odmowĂŞ pokazania debaty odbiera „jako zamach na niezaleÂżnoœÌ mediĂłw”.
I jeszcze mam pytanko - jak¹ ogl¹dalnoœÌ ma Superstacja?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Superstacja chcia³a skorzystaÌ z gotowca? Skoro debatê przygotowuj¹ wspólnie TVP, TVN24, TV Biznes i Polskie Radio to jest oczywiste, ¿e tylko te stacje maj¹ prawo do transmisji debaty. Gdyby Superstacja w³¹czy³a siê do przygotowaù to ju¿ co innego, ale w tym wypadku nie dziwie siê, ¿e nie dosta³a zgody na transmisjê.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Superstacja od kilku godzin mĂłwi w swoich programach o tym Âże w Polsce nie ma wolnoÂści mediĂłw bo nie mogÂą oni pokazaĂŚ debaty !!! W swoich materiaÂłach pokaujÂą Âże to TVN jest wszystkiemu winnien i siĂŞ boi Superstacji !!!

Superstacja teraz przez tydzieù bedzie prze¿ywaÌ !!! Prowadz¹ca ci¹gle tylko ¿e to TVN i TVN i je¿d¿¹ jak mog¹ po TVN

Jaka ogl¹dalnoœÌ ma Superstacja bo przed chwil¹ powiedzieli ¿e miliony ich widzów w Polsce i na œwiecei przez TVN nie obejrz¹ debaty !!!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

przed chwilÂą powiedzieli Âże miliony ich widzĂłw w Polsce i na Âświecei przez TVN nie obejrzÂą debaty !!!
Hahaha miliony widzĂłw :devil: . Od kiedy to superstacje oglÂądajÂą miliony. Powiedzieli to tak jakby to oni byli najwiĂŞkszÂą stacjÂą w Polsce o najwiĂŞkszym zasiĂŞgu. Nadal ÂśmiaĂŚ mi sie chce :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 31 gości