[TVN] Agencja

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] Agencja

Post autor: pawell »

DziÂś w "Co za tydzieĂą" mĂłwili o nowym programie, ktĂłry pojawi siĂŞ w marcu - "Agencja". To bĂŞdzie coÂś zwiÂązane z detektywami i ukrytymi kamerami... W tym bĂŞdÂą braĂŚ udziaÂł zwykli ludzie jak mowili do programu zgÂłosiÂło siĂŞ 700 oso, a wybrano chyba 15. :roll:

A moim zdaniem ten program bĂŞdzie beznadziejny. Pokazywali w "Co za tydzieĂą" urywki. :/

Media Link to dobrze juÂż opisaÂł:

Poznajemy kolejne szczegó³y wiosennej ramówki TVN. W marcu na antenie komercyjnej stacji pojawi siê nieznany na polskim rynku format "Agencja". Audycja ³¹czy rzeczywistoœÌ z wymyœlona przez jej producentów fikcj¹.

Bohaterami programu s¹ ludzie, którzy odpowiedzieli na zamieszczony na ³amach prasy og³oszenie o pracê w agencji detektywistycznej. Wybrani w wyniku intensywnej selekcji, nieœwiadomi uczestnicy przedsiêwziêcia rozpoczynaj¹ wspó³pracê z tytu³ow¹ agencj¹.

WykonujÂą zlecenia i zmagajÂą siĂŞ z ukartowanymi przez producentĂłw sytuacjami. Wszystko odbywa siĂŞ pod czujnym okiem kamer. Poznana po dwĂłch tygodniach prawda o wykonywanej pracy dla wielu bĂŞdzie zaskoczeniem.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

nie wiem :/ ale moim zdaniem nie bedzie to nic nadzwyczajnego mnie bynajmniej to nie zaintrygowaÂłao ani troche.....i nie ciÂągnie mnie zeby to oglÂądaĂŚ .../
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wiesz moÂże tak maÂło zachĂŞcajÂąco brzmi tylko z opowiadania, sam program moÂże byc ciekawszy.
Wróciłem!!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

no pokazywali jakies tam sekundowe urywki z realizacjii programu to jakos tak nic szczegĂłlnego nie przykuÂło mojej uwagi ...nie wiem jakos na pierwszys rzut oka nie spodobaÂło mi siĂŞ to ...to troche takie maÂło ciekawe poÂłaczenie MAMY cie i USTERKI ..bo chyba z ,,DETEKTYWAMI`` nie ma co nawet tego porĂłwnywac bo byÂłoby to dla mnie grzeszkiem ..no ale nie chce niczego przesÂądzac...Zobaczymy jak sie przyjmie
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Uczestnicy "Agencji":

Obrazek

Mam nadziejĂŞ Âże SoÂłtysik tu jest dlatego Âże to byÂła reklama promujÂąca tÂą konferencjĂŞ (a on tam byÂł i prowadziÂł to) co byÂła z niej relacja w "Co za tydzieĂą".

Edit: Eh jednak SoÂłtysik bĂŞdzie gospodarzem tego programu...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

TeÂż go nie lubiĂŞ, ale ma szansĂŞ siĂŞ tu sprawdziĂŚ bardziej niÂż w programach typu "Jak Âłyse konie", gdzie - jak uwaÂżam - wcale mu nie wychodziÂło, byÂł naprawdĂŞ sÂłaby. :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A w dzisiejszym programie telewizyjnym w dodatku do "Faktu" jest artykuÂł o tym programie. PiszÂą m.in. Âże wszystko zaczĂŞÂło siĂŞ juÂż latem 2004 :shock: . Poza tym aktykuÂł bardzo ciekawy. I moÂże za wczesnie oceniÂłem ten program - bo z dania na dzieĂą, gdy jest coraz wiĂŞcej informacji przekonujĂŞ siĂŞ do tego programu... 8) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jest juÂż nowa reklamĂłwka. Pokazywali jakiegoÂś Âłysola - detektywa amatora. "Nad wszystkim czuwa SoÂłtysik - Andrzej SoÂłtysik" :evil: - niestety. Ale ogĂłlnie mĂłwiÂąc program zapowiada siĂŞ nieÂźle.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

wÂłoch pisze:Jest juÂż nowa reklamĂłwka. Pokazywali jakiegoÂś Âłysola - detektywa amatora. "Nad wszystkim czuwa SoÂłtysik - Andrzej SoÂłtysik" :evil: - niestety. Ale ogĂłlnie mĂłwiÂąc program zapowiada siĂŞ nieÂźle.
Ten Âłysol to prawdziwy detektyw !!! Jego partnerami zawsze bĂŞdÂą amatorzy...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No teÂż jak usÂłyszaÂłem Âże SoÂłtysik bĂŞdzie to prowadziÂł to nie byÂłem zadowolony, ale jak zobaczyÂłem ten moment w tym promosie zmieniÂłem zdanie - moÂże byĂŚ caÂłkiem fajnie. :p :D Logo programu teÂż jest fajne (w moim avatarze jakby ktoÂś nie widziaÂł). Jedynym minusem jest to ze program jest nawet poÂźno od 22:30 (chyba) do 23:30. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

RuszyÂła juÂż strona internetowa nowego hitu TVN - http://www.agencja.onet.pl :)
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

A dla mnie program siĂŞ podobaÂł :wesoly: JeÂśli kolejne odcinki bĂŞdÂą tak ciekawe jak pierwszy to bĂŞde bardzo zadowolony i bĂŞde chĂŞtnie oglÂądaÂł kaÂżdy odcinek :]
Ponadto program ma tego samego lektora ktĂłry czytaÂł w "Nauka jazdy" i "Usterka" :wink:
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
wojtekmól
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 07 mar 2006, 01:57

Post autor: wojtekmól »

wÂłoch pisze:Jest juÂż nowa reklamĂłwka. Pokazywali jakiegoÂś Âłysola - detektywa amatora. "Nad wszystkim czuwa SoÂłtysik - Andrzej SoÂłtysik" :evil: - niestety. Ale ogĂłlnie mĂłwiÂąc program zapowiada siĂŞ nieÂźle.
jest mi bardzo smutno


W poniedziaÂłek na tvn wyemitowano program agencja, a w nim wystÂąpiÂł pan
Marian Rogowski jako wkrĂŞcany agent detektyw.

Tak siĂŞ skÂłada, Âże Âświetnie siĂŞ oglÂąda jak ktoÂś kogoÂś nabiera i sobie robi
jaja. Do czasu.

Pan Marian jest ojcem mojego serdecznego kolegi ktĂłrego znam od 25 lat. Jest
bardzo biednym czÂłowiekiem, chwyta siĂŞ kaÂżdego zajĂŞcia. Rozwozi jakieÂś
przesy³ki na rowerze ( w zimie te¿ ) i dozoruje na parkingu. Ledwo wi¹¿e
koniec z koĂącem. Chyba 5 lat temu zmarÂła mu Âżona po dÂługotrwaÂłej i ciĂŞÂżkiej
chorobie nowotworowej. Chyba tylko ostatni tydzieĂą byÂła w szpitalu, caÂły
czas ÂżyÂła z wyrokiem Âśmierci w czterech Âścianach. Pan Marian Rogowski miaÂł
dwĂłch synĂłw. Starszy ( mĂłj rĂłwieÂśnik ) zmarÂł rok po smierci matki. W wiĂŞku
10 lat nastÂąpiÂł jakiÂś defekt i chÂłopak zaczoÂł siĂŞ cofaĂŚ w rozwoju. PamiĂŞtam
go, mieszkaÂł na tym samym piĂŞtrze w bloku i razem babki z piasku robiliÂśmy.
Przez ostatnie dwa lata Âżycia z Adamem ( tak miaÂł na imiĂŞ ) byÂło juÂż bardzo
Ÿle. W³¹œciwie nie mo¿na siê by³o z nim dogadaÌ. Ostatnie pó³ roku spêdzi³
przykuty do ³ó¿ka z niesamowitymi odle¿ynami. Na pocz¹tku walczy³ ( by³
chory psychicznie ) z pielêgniarkami to go przywi¹zywa³y ¿eby z ³ó¿ka nie
spadaÂł... Adam zmarÂł w strasznych mĂŞczarniach. Razem bawiliÂśmy siĂŞ w piasku,
byliÂśmy do pierwszej komunii Âśw i wÂłaÂściwie do ostatnich chwil traktowaÂłem
go jak kolegĂŞ z dziecinnych lat.
Pan Marian straciÂł prawie wszystko co miaÂł najcenniejsze. ZostaÂł tylko syn
Wojtek ktĂłry pracuje jako sprzedawca w jednym z krakowskich sklepĂłw za psie
pieniÂądze. Pan Marian chwyta siĂŞ kaÂżdej pracy i niestety tym razem mu nie
poszÂło. MajÂąc na wzglĂŞdzie katastrofalnÂą sytuacjĂŞ finansowÂą, wÂłaÂściwie
biedĂŞ, przyjoÂł propozycje pracy jako detektyw na powaÂżnie. StaraÂł siĂŞ, ja go
znam i wiem kiedy jest podenerwowany. ON BYÂŁ ÂŚMIERTELNIE PRZERAÂŻONY!! Ja
wiem Âże podpisaÂł zgodĂŞ i dostaÂł za to pewnie pieniÂądze, ale nie moÂżna za
parĂŞ groszy kogoÂś tak oÂśmieszaĂŚ i dawaĂŚ zÂłudne nadzieje na poprawĂŞ
sytuacji!!!! Fajnie siĂŞ oglÂąda jak sÂą wkrĂŞcane gwiazy z telewizji, ale pan
Marian zostaÂł wkrĂŞcony "inaczej".
Jedynym pozytywnym motywem w tej farsie byÂło to, Âże jego syn u ktĂłrego
akurat ogl¹da³em ten program przyjo³ wszystko doœÌ spokojnie. Na pocz¹tku
siĂŞ uÂśmiechaÂł, ale potem mu przeszÂło...

panowie dycydenci z TVN bardzo proszĂŞ jeÂżeli to czytacie, zastanĂłwcie siĂŞ
zanim nastĂŞpnym razem kogoÂś tak potraktujecie. Dla milionĂłw to byÂła niezÂła
radocha, cool wkrĂŞt i mega wypasior odjazdowiczowy programik... Ale nie dla
nas, tych ktĂłrzy znajÂą drugÂą stronĂŞ medalu.

Pozdrawiam
Wojtek MĂłl z Krakowa

[ Dodano: Wto Mar 07, 2006 2:02 am ]
Abe pisze:A dla mnie program siĂŞ podobaÂł :wesoly: JeÂśli kolejne odcinki bĂŞdÂą tak ciekawe jak pierwszy to bĂŞde bardzo zadowolony i bĂŞde chĂŞtnie oglÂądaÂł kaÂżdy odcinek :]
Do czasu
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Program taki sobie najlepsze sÂą juÂż te akcje tych poczatkujacych detektyĂłw. Wiele byÂło Âśmiesznych sytuacji w tym programie i mam nadzieje ze w nastĂŞpnych bĂŞdzie jeszcze wiecej i to sie jeszcze rozkrĂŞci. :D I jeszcze doszedÂłem do wniosku Âże bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł powtĂłrkĂŞ tego programu, bo wczoraj ledwo wyrzymaÂłem do koĂąca. :) Wtedy jest o dobrej godzinie wiĂŞc nic nie staje na przeszkodzie. :]

Co do strony - taka sobie sÂą lepsze programĂłw TVN :P ale moÂżna dowiedzieĂŚ siĂŞ z niej jakie bĂŞdÂą kolejne odcinki - to dobrze. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

no oczywiÂście obejrzaÂłem pierwszy odcinek Agencji, ale muszĂŞ przyznaĂŚ Âże nie przypadÂł mi do gustu ten program, nie ma w nim akcji, i jest zbyt duÂżo reklam...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości